MA Shakespeare'i ja Hariduselt (ülikoolilinnakust või kaugõppest)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülikool jälgib koroonaviiruse (COVID-19) puhangut ja selle mõju ning teeb kõik endast oleneva, et tulevasi tudengeid ohutuks muuta ja rahustada. Täpsema teabe saamiseks värskendame regulaarselt oma tulevaste õpilaste KKK-sid, et lisada kõige värskemaid nõuandeid.

Shakespeare'i instituudi Shakespeare'i ja hariduse magistriõpe on ainulaadne moodulprogramm, mis on eriti sobiv praktiseerivatele õpetajatele, pakkudes võimalust suurendada teadmisi Shakespeare'i töö eri aspektide kohta.

Kogu programmi vältel kaasate te Shakespeare'i etenduse ja kohanemise uuringu. Saate seda programmi õppida kohapeal Stratford-upon-Avoni Shakespeare'i instituudis või kaugõppe teel.

See programm pakub teile võimaluse parandada oma teadmisi Shakespeare'i töö erinevate aspektide kohta, säilitades samas pedagoogilise fookuse.

Kursuse sisu

Te uurite kolme peamist moodulit:

 • Shakespeare ja pedagoogika
 • Shakespeare'i teater
 • Teadustöö oskused

Te saate valida ka kolm valikulist moodulit instituudis saadaolevast vahemikust.

Selle kursuse paindlik struktuur võimaldab õppida mitmel erineval viisil, täistööajaga või osalise tööajaga. Moodulid on saadaval õppimiseks mitmesugustel liinidel, mis võivad sisaldada järgmist:

 • Kolm pikka nädalavahetust Shakespeare Instituudis umbes kord kuus
 • Üks päev nädalas kogu semestri jooksul Shakespeare Instituudis (kümme päeva)
 • Kaugõppe võimalus online-uuringu abil
 • Üks intensiivne nädal Shakespeare'i ja pedagoogika mooduli jaoks, mis on toimetatud enne lihavõttepühi.

Täiskoormusega õpe toimub kohapeal Stratford-upon-Avonis ja osakoormusega üliõpilased saavad valida, kas õppida kogu programmi kas kohapeal, peamiselt veebipõhise kaugõppe või nende kahe kombinatsiooni kaudu. Edastamise ajakava võimaldab juurdepääsu kõigile moodulitele mitmesuguste režiimide kaudu mis tahes kolmeaastase perioodi jooksul, ehkki mõned neist pole kaugõppe kaudu õppimiseks saadaval. Kohustuslikku pedagoogika moodulit, mida õpitakse koos kuningliku Shakespeare Company'ga, tuleb selle interaktiivsuse tõttu kohapeal õppida.

Hindamine

Iga moodulit hinnatakse kirjaliku loovutusega, välja arvatud Shakespeare ja Teatriapraktika vabatahtlik moodul, mida hinnatakse kas kahe ülesande ja 2000-sõna uurimistööga või ühe 4000-sõna uurimistööga. Lõpetate programmi 15 000 sõna pedagoogilise väitekirjaga.

Miks uurida seda kurssi

 • Asukoht - õpib Shakespeare Instituudis Stratford-upon-Avoni südames, pakub Teile akadeemilist kogemust, mis on mõne teise ülikooli võrratu. Õppige jalutuskäigu kaugusel Shakespeare'i sünnikohast, koolist ja hauast ning Royal Shakespeare Company teatritest.
 • Shakespeare Instituut ja Royal Shakespeare Company (RSC) - saate kasu meie põnevast viieaastasest koostööst RSC-ga The Other Place'is, mis on näinud ikoonilise stuudioteatri taastamist. Teil on võimalik kasutada The Other Place loominguliste ja õppekohtade ruumi ning RSC kunstnike ja praktikute teadmisi.
 • Juurdepääs fantastilistele ressurssidele - sind ümbritsevad mitmed ressursid. Shakespeare Instituudi enda raamatukogu on rahvusvaheliselt tunnustatud kogumik, millel on ka juurdepääs Shakespeare sünnikoha usaldusväärsetele pildikogudele, raamatutele ja raamatukogudele.

Õppimine ja õpetamine

Programm võimaldab juurdepääsu Shakespeare Instituudi Raamatukogu ainulaadsetele Shakespeari ressurssidele, Shakespeare Keskuse raamatukogule, mis valib RSC arhiivi ja Royal Shakespeare'i ettevõtte.

Selle programmi õppematerjale parandavad Shakespeare Instituudi tihedad sidemed Shakespeare'i sünnikoha usaldusega, Royal Shakespeare'i ettevõtetega ja nende mõlema asutusega seotud arhiivid.

Õppimine kaugõppega

Paljud programmi moodulid on saadaval ka kaugõppe kaudu, mis tähendab, et saate õppida veebist kõikjalt maailmast. Kaugõppe moodulid ühendavad printimis-, audio- ja videoõpetusmeetodid, et anda üliõpilastele mitmekülgne ja rikastav hariduskogemus.

See tähendab, et saate õppida magistrikraadi (MA) peaaegu täielikult kaugõppe kaudu. Kuid tuleb jõuda Stratford-upon-Avonile kevadel ühe nädala eluruumiks, et täita oma Shakespeare'i ja hariduse põhikoostisega moodul, mis peaks plaanipäraselt ühinema lihavõttepühadega.

Kuigi iseõppimine on keskne programm kaugõppe läbiviimiseks, on see alati saadaval.

Teil on isiklik juhendaja ja väitekiri, kes juhendab teid ja vastab kõigile küsimustele ja teil on ka juurdepääs paljudele võrguressurssidele. Sul on ka võimalus kohtuda teiste üliõpilaste ja akadeemilise personali kaudu internetisiseste vestluste ja arutelufoorumite ning ülestõusmispühade elamu kaudu.

Riiki sisenemise nõuded

See programm pakub ainulaadset lähenemist Shakespeare'i elu ja töö õppimisele, ühendades traditsioonilised teaduslikud lähenemised uue loomingulise töö põnevusega. Seda annab ja õpetab Shakespeare'i instituudis Stratford-upon-Avonis.

See kasutab kõige paremini Shakespeare'i Stratfordi ületamatuid ressursse ja hõlmab ekspertteadmisi Shakespeare'i sünnikoha usaldusest ja Birminghami raamatukogust. Programmi on eriti võimendanud instituudi koostöö Royal Shakespeare'i ettevõttega (RSC), pakkudes RSC kunstnikele ainulaadseid ja ulatuslikke võimalusi oma ruumides töötamiseks.

See programm meelitab ligi püüdlevaid akadeemikuid, näitlejaid, kirjanikke, režissööre, kunstide haldajaid ja kõiki, kes elavad Shakespeare huvi.

rsc-collaboration

See programm ühendab Shakespeare'i akadeemilised, teatri- ja ühiskondlikud huvid ja loovus, tekitades kõikehõlmavat ja tulevikku suunatud vestlust selle kohta, mida Shakespeare on ja saab tänases maailmas.

Te saate traditsioonilisi akadeemilisi esseesid ja loomingutöid, mis kõik uurivad Shakespeare'i potentsiaali tänapäeva maailmas. Teete uue loomingulise töö Royal Shakespeare Company'iga (RSC) ja kasutate unikaalset ja põnevat juurdepääsu RSC stuudioteatrile The Other Place.

Te uurite nelja põhimootust:

 • Shakespearience
 • Shakespeare ja teaterpraktika
 • Shakespeare ansambel
 • Shakespeare ja ühiskond

Valige Shakespeare Instituudi moodulite seast kaks valikulist moodulit.

Te saate ka Weekly Shakespeare Instituudis toimuvat neljapäevast seminari (ainult aja jooksul), kus saate tutvuda paljude valitud külalisõppejõudude ning instituudi ja Birminghami ülikooli töötajatega.

Hindamine

Shakespearience ja vabatahtlikud moodulid hinnatakse igaühel kirjalikult; Shakespeari ja teatri praktikat hinnatakse kas kahe toimivusega seotud ülesande ja 2000-sõna uurimistööga või 4000-sõna uurimistööga; Shakespeare'i ansambel ja Shakespeare ja ühiskond ühendavad loomingulise tööga lühema kirjaülesande.

Te täidate MA 15.000-sõna väitekirja.

Miks uurida seda kurssi

 • Asukoht - Shakespeare Instituudi Shakespeare'i südames Stratford-upon-Avonis õppimine pakub Teile akadeemilist kogemust, mis on mõne teise ülikooliga võrratu. Õppige jalutuskäigu kaugusel Shakespeare'i sünnikohast, koolist ja hauast ning Royal Shakespeare Company teatritest.
 • Shakespeare Instituut ja Royal Shakespeare Company (RSC) - saate kasu meie põnevast viieaastasest koostööst RSC-ga The Other Place'is, mis on näinud ikoonilise stuudioteatri taastamist. Teil on võimalik kasutada The Other Place loominguliste ja õppekohtade ruumi ning RSC kunstnike ja praktikute teadmisi.
 • Juurdepääs fantastilistele ressurssidele - sind ümbritsevad mitmed ressursid. Shakespeare Instituudi enda raamatukogu on rahvusvaheliselt tunnustatud kogumik, millel on ka juurdepääs Shakespeare sünnikoha usaldusväärsetele pildikogudele, raamatutele ja raamatukogudele.

Magistriõppe kogemus

Shakespeare'i instituut on ainult kraadiõppe osakond, mis pakub oma õpilastele spetsiaalset tuge ja ressursse. Instituut on koduks õpetamisruumile, õppimisruumile ja pühendatud Shakespeare'i raamatukogule, samuti mitmesugustele üritustele ja tegevustele, sealhulgas neljapäevastele seminaridele, iga-aastasele Britgradi konverentsile ja Shakespeare'i instituudi mängijate etendustele.

Õppimine ja õpetamine

See programm kasutab Shakespeare'i Stratfordi ületamatuid ressursse, kaasates ekspertide seansse Shakespeare'i sünnikoha usaldusest ja Birminghami raamatukogust.

Samuti on see eriti kasulik instituudi koostöös RSC-ga, pakkudes unikaalseid ja ulatuslikke võimalusi koostööks ettevõtte ja teise kohaga. Õpilastel on ka juurdepääs Shakespeare Instituudi Raamatukogule, Shakespeare'i Keskuse raamatukogule, mis kirjutab RSC arhiive ja Birminghami raamatukogus toimuvat Shakespeare'i kogu.

Riiki sisenemise nõuded

Meie tavaline sisenemise nõue selle programmi jaoks on 2: 1 auhinnakraad või samaväärne, inglise või sellega seotud teemal.

Kui te aga ei vasta akadeemilise sisenemise nõuetele, soovitame teil siiski kandideerida ja kaalume teid meie sidusettevõttesse sisenemise tee jaoks. See võimaldab teil registreeruda programmi põhimoodulitesse ja pärast edukat lõpuleviimist on teil võimalik registreeruda kogu programmi jaoks.

Pange tähele, et kõiki taotlusi käsitletakse nende sisuliselt ning vaatame teie taotluse läbivaatamisel üle teie viited, isikliku avalduse ja varasema kogemuse koos kvalifikatsiooniga.

Kõik tulevased üliõpilased peavad veebipõhise taotlemise protsessi käigus esitama ka kirjaliku töö näidise. Seda saate teha enne vormi esitamist või naasta rakendusse, et oma näidis hiljem üles laadida; enne pakkumise tegemist peame siiski nägema teie töö näidet. Kirjutamisproov peaks keskenduma Shakespeare'ile ja olema umbes 2000 sõna pikk. Kui teil pole olemasolevat kirjatükki, mida esitada, võtke palun kõigist Shakespeare'i näidenditest lühike, kuni 60 read ja kirjutage umbes 2000 sõnast koosnev essee, milles käsitletakse selle väljavõtte esinemisvõimalusi ja kuidas see näidendisse aitab tervikuna.

PGCE akrediteeritud eelnev õpe: Kahjuks ei saa me aktsepteerida PGCE ainepunkte magistriõppes, kuna ainus moodul, mille vastu see sobib, Shakespeare & Pedagogy, on tuummoodul ja sellest ei saa loobuda.

Rahvusvahelised / EL tudengid

Akadeemilised nõuded: aktsepteerime mitmesuguseid kvalifikatsioone erinevatest riikidest - kasutage allpool olevat käepärast juhendit, et näha, milliseid kvalifikatsioone teie riigist aktsepteerime.

Inglise keele nõuded: Sellele kursusele kehtivad standardsed keelenõuded - IELTS 6.5, vähemalt üheski sagedusalas 6,0. Kui teile pakutakse õppekohta ja te ei vasta keelenõuetele, on teil võimalus registreeruda meie inglise keele õppeks akadeemilistel eesmärkidel - kui kursuse edukalt läbite, on teil võimalik keel täita nõue ilma keeleoskust ümber hindamata.

IELTS 6.5, mille suvalises sagedusalas on vähemalt 6,0, võrdub:

 • TOEFL: 88 kokku vähemalt 21 lugemisega, 21 kuulamisega, 22 rääkimisega ja 21 kirjutamisega
 • Inglise keele Pearsoni test (PTE): akadeemiline 59 kõigil neljal oskusel
 • Cambridge English (eksamid on tehtud alates 2015. aastast): Edasijõudnud - minimaalne üldskoor on 176, kusjuures üheski komponendis peab olema vähemalt 169
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Loe edasi

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Näita vähem