MA Shakespeare'i uuringutes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülikool jälgib koroonaviiruse (COVID-19) puhangut ja selle mõju ning teeb kõik endast oleneva, et tulevasi tudengeid ohutuks muuta ja rahustada. Täpsema teabe saamiseks värskendame regulaarselt oma tulevaste õpilaste KKK-sid, et lisada kõige värskemaid nõuandeid.

See programm, mida pakub ja õpetab Shakespeare'i instituudis Stratford-upon-Avonis, pakub ületamatut võimalust Shakespeare'i õppimiseks. See arendab kriitilist, kuid tänulikku arusaamist Shakespeare'i panusest kirjandus- ja teatri-ajaloosse ning koht, kus tema tööd hõivavad tänapäeva kultuurimaastikus.

See annab teile põhjaliku ja laiaulatusliku teadmise Shakespeare'i uurimise lähenemisviisidest, pöörates erilist tähelepanu kriitikale, tekstiuuringutele, etendustele ja Shakespeare'i vastuvõtu ajaloost. See on osutunud hindamatuks üliõpilastele, kes suunduvad erinevate karjääride poole, ning see annab tugeva aluse kõrgema taseme teadustööle.

Kursuse sisu

Te uurite nelja põhimootust:

 • Shakespeare ajad ja luuletused
 • Shakespeare B-laule ja luuletusi
 • Tekstiiliuuringud Shakespeares
 • Shakespeare teadustöö oskused

Te saate ka ühe mooduli jõudlusuuringutes, mis on valitud järgmisest:

 • Shakespeare ajalugu jõudluses
 • Shakespeare'i ja varajase kaasaegse mängukojad
 • Shakespeare ja teaterpraktika
 • Shakespeare pärand

Samuti saate valida ühe valikulise mooduli paljudest Shakespeare'i instituudi moodulitest, kaasa arvatud ülalkirjeldatud tulemuslikkuse uuringute moodulid.

Hindamine

Iga moodulit hinnatakse kirjaliku loovutusega, välja arvatud Shakespeare ja Teatriapraktika vabatahtlik moodul, mida hinnatakse kas kahe ülesande ja 2000-sõna uurimistööga või ühe 4000-sõna uurimistööga.

Samuti esitate programmi lõpus 15 000 sõna väitekirja. Doktoritöö keskendub teie valitud teemale, mis on programmiga kokku lepitud aasta varem.

Miks uurida seda kurssi

 • Asukoht - õpib Shakespeare Instituudis Stratford-upon-Avoni südames, pakub Teile akadeemilist kogemust, mis on mõne teise ülikooli võrratu. Õppige jalutuskäigu kaugusel Shakespeare'i sünnikohast, koolist ja hauast ning Royal Shakespeare Company teatritest.
 • Shakespeare Instituut ja Royal Shakespeare Company (RSC) - saate kasu meie põnevast viieaastasest koostööst RSC-ga The Other Place'is, mis on näinud ikoonilise stuudioteatri taastamist. Teil on võimalik kasutada The Other Place loominguliste ja õppekohtade ruumi ning RSC kunstnike ja praktikute teadmisi.
 • Juurdepääs fantastilistele ressurssidele - sind ümbritsevad mitmed ressursid oma õppimise arendamiseks. Shakespeare Instituudi enda raamatukogu on rahvusvaheliselt tunnustatud kogumik, millel on ka juurdepääs Shakespeare sünnikoha usaldusväärsetele pildikogudele, raamatutele ja raamatukogudele.

Õppimine ja õpetamine

Täistööajaga üliõpilasena võtate iga semestri puhul tavaliselt kolm moodulit, millele järgneb teie väitekiri. Sõltuvalt kasutatavatest moodulitest võite tavaliselt oodata 5-8 tundi klassiruumi nädalas.

Lisaks eeldatakse, et kõik üliõpilased osalevad iga instituudi liikmete iganädalasel seminaril.

Programm võimaldab juurdepääsu Shakespeare Instituudi Raamatukogu ainulaadsetele Shakespeari ressurssidele, Shakespeare Keskuse raamatukogule, mis valib RSC arhiivi ja Royal Shakespeare'i ettevõtte. Selle programmi õppematerjale parandavad Shakespeare Instituudi tihedad sidemed Shakespeare'i sünnikoha usaldusega, Royal Shakespeare'i ettevõtetega ja nende mõlema asutusega seotud arhiivid.

Riiki sisenemise nõuded

Lisaks tavapärastele tõendavatele dokumentidele, kui taotlete seda kursust, palume teil esitada oma kirjaliku töö näite; see on eelistatavalt Shakespeare essee, umbes 2000 sõna. Kui teil pole õiget pikkust tööd, on parem saata midagi, mis on pigem pikem kui lühem, et meil oleks paremad võimalused kriitilise kirjutamise hindamiseks kirjanduslikus tees.

Rahvusvahelised üliõpilased

Võite rahuldada inglise keele nõuded kahel viisil:

 • omades inglise keele kvalifikatsiooni õigele tasemele; selle kursuse jaoks vajame IELTS 6.5-i, mis ei ole mitte vähem kui 6,0
 • võttes ja edukalt sooritades ühe inglise keele kursused rahvusvahelistele üliõpilastele
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Loe edasi

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Näita vähem