MA Shakespeare'is ja loovus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm pakub ainulaadset lähenemist Shakespeare'i elu ja töö õppimisele, ühendades traditsioonilised teaduslikud lähenemised uue loomingulise töö põnevusega. Seda annab ja õpetab Shakespeare'i instituudis Stratford-upon-Avonis.

See kasutab kõige paremini Shakespeare'i Stratfordi ületamatuid ressursse ja hõlmab ekspertteadmisi Shakespeare'i sünnikoha usaldusest ja Birminghami raamatukogust. Programmi on eriti võimendanud instituudi koostöö Royal Shakespeare'i ettevõttega (RSC), pakkudes RSC kunstnikele ainulaadseid ja ulatuslikke võimalusi oma ruumides töötamiseks.

See programm meelitab ligi püüdlevaid akadeemikuid, näitlejaid, kirjanikke, režissööre, kunstide haldajaid ja kõiki, kes elavad Shakespeare huvi.

See programm ühendab Shakespeare'i akadeemilised, teatri- ja ühiskondlikud huvid ja loovus, tekitades kõikehõlmavat ja tulevikku suunatud vestlust selle kohta, mida Shakespeare on ja saab tänases maailmas.

Te saate traditsioonilisi akadeemilisi esseesid ja loomingutöid, mis kõik uurivad Shakespeare'i potentsiaali tänapäeva maailmas. Teete uue loomingulise töö Royal Shakespeare Company'iga (RSC) ja kasutate unikaalset ja põnevat juurdepääsu RSC stuudioteatrile The Other Place.

Te uurite nelja põhimootust:

 • Shakespearience
 • Praktika uurimistööna, uurimistöö praktikas
 • Shakespeare ansambel
 • Shakespeare ühiskonnas

Valige Shakespeare Instituudi moodulite seast kaks valikulist moodulit.

Te saate ka Weekly Shakespeare Instituudis toimuvat neljapäevast seminari (ainult aja jooksul), kus saate tutvuda paljude valitud külalisõppejõudude ning instituudi ja Birminghami ülikooli töötajatega.

Hindamine

Shakespearience ja vabatahtlikud moodulid hinnatakse igaühel kirjalikult; Shakespeari ja teatri praktikat hinnatakse kas kahe toimivusega seotud ülesande ja 2000-sõna uurimistööga või 4000-sõna uurimistööga; Shakespeare'i ansambel ja Shakespeare ja ühiskond ühendavad loomingulise tööga lühema kirjaülesande.

Te täidate MA 15.000-sõna väitekirja.

Miks uurida seda kurssi

 • Asukoht - Shakespeare Instituudi Shakespeare'i südames Stratford-upon-Avonis õppimine pakub Teile akadeemilist kogemust, mis on mõne teise ülikooliga võrratu. Õppige jalutuskäigu kaugusel Shakespeare'i sünnikohast, koolist ja hauast ning Royal Shakespeare Company teatritest.
 • Shakespeare Instituut ja Royal Shakespeare Company (RSC) - saate kasu meie põnevast viieaastasest koostööst RSC-ga The Other Place'is, mis on näinud ikoonilise stuudioteatri taastamist. Teil on võimalik kasutada The Other Place loominguliste ja õppekohtade ruumi ning RSC kunstnike ja praktikute teadmisi.
 • Juurdepääs fantastilistele ressurssidele - sind ümbritsevad mitmed ressursid. Shakespeare Instituudi enda raamatukogu on rahvusvaheliselt tunnustatud kogumik, millel on ka juurdepääs Shakespeare sünnikoha usaldusväärsetele pildikogudele, raamatutele ja raamatukogudele.

Magistriõppe kogemusShakespeare'i instituut on ainult kraadiõppe osakond, mis pakub oma õpilastele spetsiaalset tuge ja ressursse. Instituut on koduks õpetamisruumile, õppimisruumile ja pühendatud Shakespeare'i raamatukogule, samuti mitmesugustele üritustele ja tegevustele, sealhulgas neljapäevastele seminaridele, iga-aastasele Britgradi konverentsile ja Shakespeare'i instituudi mängijate etendustele.

Õppimine ja õpetamine

See programm kasutab Shakespeare'i Stratfordi ületamatuid ressursse, kaasates ekspertide seansse Shakespeare'i sünnikoha usaldusest ja Birminghami raamatukogust.

Samuti on see eriti kasulik instituudi koostöös RSC-ga, pakkudes unikaalseid ja ulatuslikke võimalusi koostööks ettevõtte ja teise kohaga. Õpilastel on ka juurdepääs Shakespeare Instituudi Raamatukogule, Shakespeare'i Keskuse raamatukogule, mis kirjutab RSC arhiive ja Birminghami raamatukogus toimuvat Shakespeare'i kogu.

Riiki sisenemise nõuded

Palume teil esitada tõendid kas:

 • Bakalaureusekraad (2: 1) vastavas valdkonnas

VÕI

 • Asjakohane töökogemus. Seda tuleks näidata portfellis, mis kataloogib ja kontekstualiseerib teie tööd vastavas valdkonnas (nt värske kunsti installatsiooni kataloog, näitleja CV, kutsealase väljaõppe ärakiri, veebipõhine hiljutiste tööde arhiiv, avaldatud luuletuste folio jne) .)

Oma rakenduses peaksite kasutama oma isiklikku avaldust, et näidata oma loomepotentsiaali ja kajastada olemasolevat loomingut. See võib olla kuni 5000 tähemärki pikk. Eelkõige peaks teie avaldus käsitlema järgmisi uurimisküsimusi:

 • Mis oli / on tüki eesmärgid ja miks? Millised takistused teid / võisid teid kokku puutuda? Kuidas neid on / on võimalik vältida?
 • Mis traditsiooni see tükk kuulub? Milliste kriitiliste vestluste või praktikutega see aitab kaasa? Mida see neile kaasa toob?
 • Milline on selle mõju tulevasele tööle? Mis võiks / võib teie töö algatada Shakespeare uuringute valdkonnas üldisemalt?

Kõik tulevased üliõpilased peavad esitama ka veebipõhise avaldamise protsessi raames kirjaliku töö valimi. See peab olema esitatud taotluse esitamisel või hiljemalt kahe nädala jooksul alates taotluse esitamisest meile. Kui seda ei esitata määratud aja jooksul, võib teie avalduse tagasi lükata. See peaks olema umbes 2000 sõna Shakespeare kirjaliku töö proov. Kui sul pole veel olemasolevat kirjalikku materjali, palun võta lühike 60-re˛iim lugu kõigist Shakespeare'i mängudest ja kirjutama umbes 2000 sõna, milles kirjeldatakse selle väljavõtte toimivuse võimalusi ja kuidas see mängib mängimiseks. tervikuna.

Teie taotlust tuleb toetada ka kahe soovituskirjaga kas teadlaste või samaväärsete asutuste poolt loomemajanduse vajadusel.

Rahvusvahelised / EL tudengid

Akadeemilised nõuded: aktsepteerime mitmesuguseid kvalifikatsioone erinevatest riikidest - kasutage allpool olevat käepärast juhendit, et näha, milliseid kvalifikatsioone teie riigist aktsepteerime.

Inglise keele nõuded: Sellele kursusele kehtivad standardsed keelenõuded - IELTS 6.5, mis sisaldab vähemalt 6.0 üheski sagedusalas. Kui teile pakutakse õppekohta ja te ei vasta keelenõudele, on teil võimalus registreeruda meie inglise keeles akadeemilistel eelkursustel - kui kursuse edukalt läbite, on teil võimalik keelenõue täita ilma keeleoskuse kvalifikatsiooni uuesti määramata.

IELTS 6.5, mille suvalises sagedusalas on vähemalt 6,0, võrdub:

 • TOEFL: 88 kokku vähemalt 21 lugemisega, 21 kuulamisega, 22 rääkimisega ja 21 kirjutamisega
 • Inglise keele Pearsoni test (PTE): akadeemiline 59 kõigil neljal oskusel
 • Cambridge English (eksamid on tehtud alates 2015. aastast): edasijõudnutele - minimaalne üldskoor on 176, kusjuures üheski komponendis peab olema vähemalt 169
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Loe edasi

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Näita vähem