MA sotsiaalse meedia side

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

Kuidas sotsiaalse meedia seotud majandusega? Millist rolli mängivad nad poliitikas? Kuidas erinevad on elu elanud ja sotsiaalmeedia kaudu? See MA Social Media Communications tegeleb nende jms tekkinud küsimused välja tõus ja tõus sotsiaalse meedia, ja nende kasvav domineerimine meedia ja kommunikatsiooni valdkonnas.

MA Social Media Studies pakub kriitiline uurimine ajalugu, tegevust, harude funktsioone, kasutamise ja embeddedness sotsiaalmeedia kõigis eluvaldkondades. See on suunatud inimestele, kes otsivad kriitilist mõtlemist sotsiaalse meedia, kes soovivad mõista nende kasutamist ja ka õppida, kuidas analüüsida ja nende vahetut strateegiliselt.

Kes saavad toetust taotleda?

Et saada seda programmi peate omama kiitusega esmane kõrgharidus või samaväärne. Sobivad kombinatsioone kutsekvalifikatsioon ja töökogemus võib aktsepteerida võrdväärsena erialakraad kooskõlas asjakohaste määrustega Ülikool. Intervjuud võib pidada.

Kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise peavad esitama tõendid inglise keeles kvalifikatsioon. Lisateavet sisenemise nõuded palun meie veebisaidil.

Programmi sisu

MA moodulite anda õpilastele up-to-date teadmisi sotsiaalmeedia protsesside ja nende mõju erinevates valdkondades, rõhuasetusega kommunikatsiooni ja sotsiaal-poliitilises elus. Kõik õpilased on kohustatud võtma õpetust uurimismeetodeid, mis võimaldab neil koguda ja analüüsida andmeid erinevate sotsiaalse meedia. Õpilane on kohustatud teostama oma teadustöö ja kirjutada väitekirja teemal valdkonnas sotsiaalse meedia.

Moodulid õpetas selle programmi kuuluvad:

 • Mõistmise Social Media
 • Side Theory and New Media
 • Uurimismeetodid
 • Best Practice in Social Media
 • Digitaalne jutustamine
 • Digitaalne side
 • Sotsiaalmeedia, ajakirjanduse ja demokraatia
 • Väljaanne Design
 • New Media kirjaoskuste
 • Meedia Innovatsioon ja ettevõtluspoliitika
 • Meedia Publik ja tarbimise

Struktuur

MA Social Media Communications eesmärk on täita ühe kalendriaasta täiskoormusega õpe. See koosneb kahest (täistööajaga) õpetas semestrit, millele järgneb praktiline projekti lõpule maist septembri alguses.

Järgmisel tarbimist see programm on september 2017.

DCU pakub mitmeid stipendiume rahvusvahelistele üliõpilastele igal aastal. Et olla õigus taotleda stipendiumi DCU tuleb esmalt taotleda ja saada pakkus välja DCU magistriprogrammi.

Taotleda online september 2017 sisenemise www.pac.ie/dcu abil PAC-kood DC614

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, we ... Loe edasi

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, well-researched curriculum delivered in world-class facilities. We are noted for having an entrepreneurial, innovative and creative culture... Näita vähem