MA sotsiaaltöös

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Social Work on kahe aasta täistööajaga muidugi, et algab jaanuar 2018. See on mõeldud neile, kes on kraad ning töökogemus tervishoiu ja sotsiaalhoolduse erialal ning soovivad saada kvalifitseeritud sotsiaaltöötaja ja annab võimaluse õppimise ja töö laste ja perede Sotsiaaltöö ja Täiskasvanud Sotsiaaltöö.

MA Social Work on kahe aasta täistööajaga muidugi mõeldud neile, kes on kraad ja kogemusi tervishoiu ja sotsiaalhoolekande töö valdkonnas ja soovivad saada kvalifitseeritud sotsiaaltöötaja. See annab võimaluse õppimise ja töö laste ja perede Sotsiaaltöö ja Täiskasvanud Sotsiaaltöö andes teile vabaduse suunata oma karjääri kuidas soovite.

See kursus algab jaanuar 2018.

See kursus on heaks kiitnud tervishoiu ja hoolekande Kutsekoja nõukogus ja seetõttu inimesed, kes edukalt kursuse lõpetanud on õigus taotleda registrisse kandmist Health Care Kutsekoja nõukogu.

Teeme tihedat koostööd tööandjatega, kohustuslikud ja sõltumatu sektorites, et tagada meie kursuse sisu jääb keskenduda inimestele, kellel on õigus kasutada teenuseid. Samuti aitab see tagada, et olete valmis kutsepraktika kui teil on õigus.

Õppetöö toimub personali valikus professionaalse taustaga ning toetavad uuringud, mis pakub sulle suurepärane tasakaal akadeemilise ja rakendusliku kooliolukordades.

Karjäär

Kui lähete te võib olla õigus taotleda registreerimist Tervis ja hooldus kutseseaduse nõukogu (HCPC) ja pead järgima eetikakoodeksi ja sellega seotud käitumist elukutse.

On kursuse lõpetamisel võite valida elukutse töötades teenuseid nii lastele kui täiskasvanutele. Võimaluse korral on olemas ka sotsiaalteenuste osakondades, era- ja sõltumatu sektor, haridus heaolu, teenuste, näiteks juhendamine pakkudes ametid, karjääri teenuste ja alaealisi.

Riiki sisenemise nõuded

Te vajate:

 • bakalaureuse kraadi (minimaalne 2,1) või muu tunnustatud samaväärne kvalifikatsioon
 • taotlejatele 2.2 loetakse individuaalselt, kuid on vaja, et näidata oma isiklik avaldus, kuidas oma kogemusi (nt auhinnad, stipendiumid, töökogemus - kas tasu eest või ilma) ning teadmisi ja oskusi, mis võimaldavad neil õppida seda muidugi magistri tasemel.
 • umbes 100 päeva (või samaväärne) sotsiaalhoolekande seotud kogemused. Sul võib olla tööd 100 päeva kogemuste ajal taotluse, kuid kogemus tuleb täita enne kursuse algust ning see peab olema kirjas teie isiklikku teadet
 • pakkuda üks viide. See viide peaks tõendama asjakohast sotsiaaltöö seotud kogemused.
 • GCSE inglise ja matemaatika hinne C või rohkem.

Kui te töötate suunas oma GCSE inglise keele ja / või matemaatika või samaväärne kvalifikatsioon veenduge sa mainisid seda oma taotluse vormi.

Lisaks sisenemise nõuded eespool loetletud kõik taotlejad peavad:

 • osaleda näost-näkku intervjuud lektor ja praktik või teenuse kasutaja ja täielik kirjalik test ja rühmatreeningu
 • näidata arusaamist rolli sotsiaaltöötaja ja praegune sotsiaaltöö küsimusi
 • olema tuttav erialased Framework algtaseme nõuetele
 • näidata oma võimet tõhusalt suhelda läbi rääkinud inglise
 • näidata oma taotluse oma motivatsiooni teha muidugi
 • visandada veedetavat aega omandada asjakohaseid sotsiaalhoolekande kogemused ja tüübist sotsiaalhooldus kogemus on teie taotlus - kas makstud või vabatahtliku mis konkreetselt näitab oma sobivust harjutada Sotsiaaltöö
 • tagab rahuldava suuremat avalikustamist ja piirangu teenus kontroll (varem tuntud kui karistusregistrite büroo avaldamine) (mis sisaldab tõendava dokumendi alusel)
 • tagab rahuldava tervise deklaratsiooni
 • tagab rahuldava iseloomu käitumise deklaratsioon
 • kinnitada võime kasutada erinevaid IT teenuseid, sealhulgas e-posti, interneti ja tekstitöötluse.

Rahvusvahelised õpilased

Palun:

 • Veenduge, et teie viisa võimaldab teil töötada samas täites oma muidugi. Võite email meie International Team edasiseks nõu ja abi selle kohta.
 • Osale näost-näkku hindamine Day osana oma taotluse. Ühtegi teist antakse.

Tasud

Teavet õppemaksu külastada www.ntu.ac.uk/s3fees

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Loe edasi

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Näita vähem