MA sotsiaalteadustes - rahvusvahelise julgeoleku ja õiguse

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvahelised konfliktid on oluliselt muutunud viimase kahe aastakümne jooksul. Et neid mõista ja hallata neid on vaja uusi oskusi, mis on põhjus, miks me pakume seda uut magistrantuuris.

Vanasti mõista ja juhtida konflikte ehitatud üsna selge tööjaotus spetsialistid - vahel diplomaadid, sõjaväelased ja abi eksperdid. Konfliktid võib mõista vastavalt etapiks, liikudes rahu pingeid sõda ja stabiliseerumine uuendatud rahu. Iga etapi teatav hulk spetsialiste läks tööle.

Tänane konfliktid on mitu, keeruline ja muutlik. Nad võivad kesta kauem kui kümme aastat. Edusammud on tihti petlik, ja võõrastele haldamisega seotud konflikti saab kogeda sõda, arengu ja rahu jõustamise kõik ühe päevaga. See on see, mida sõjavägi kutsub kolm plokk sõda. Kinni haarata, ja aidata organisatsioonidel valmistuda see, eksperdid peavad vaatama kaugemale erialasid ja koolitatud, et mõista ja töötada keeruliste ja konfliktide vaevatud keskkondades.

See Master of Social Sciences in International Security and Law koolitab selline ekspert. See on eksperdid, kes otsivad rahvusvahelise domeeni, kes soovivad töötada rahvusvahelistes küsimustes, ja kes tahavad aidata lahendada konflikte. Programm annab ekspertidele oskused integreerida konflikti poliitilise, juriidilise ja eetilisi mõõtmeid põhjaliku hinnangu, mis tuvastab juhtide konflikti ja mida rahvusvahelised organisatsioonid saavad teha nende kohta.

Programmi struktuuri


Programm on kahe aasta täistööajaga õppekava ulatudes kokku 120 ECTS. Seal on 6 tuum kursused, 3 valikained ja magistritöö. Kõik kursused, põhilisi kursusi ja valikained, on kumbki 10 EAP. Lõputöö on 30 ECTS.

Core kursused pakutakse ühiselt Department of Political Science and Department of Law ja nad moodustavad kaks esimest semestrit Master neli semestrit kokku. Põhilisi kursusi esimese poolaasta on avatud üliõpilastele selle programmi ainult.

Kõik kursused on teine ​​ja kolmas semester on suunatud praktilise analüütilised oskused, ühendades olemasolevaid teadmisi suured arutelud nii teoorias kui ka maailma arenguid võime tuua neid teadmisi meeles hinnang konkreetse konflikti. See on kaubamärk programm on õpilastel ühendada suured ideed ja konkreetseid sündmusi.

Teine kaubamärk on integreeritud keskenduda poliitika, õiguse ja eetika. Mõned kursused keskenduvad peamiselt ühe mõõtme, eriti esimesel poolaastal kursused, kuid teisel ja kolmandal semestril kursused peavad olema seotud nende põhiteemaks (poliitika, õiguse või eetika), et laiem ja kombineeritud kontekstis.

Seal on head võimalused õppimiseks välismaal, kas kolmanda semestri, kus õpilane saab jälgida teiste kõrgkoolide kursustel tema / tema valik või asendada üks valikainete muidugi praktikal või neljandas semester, kus doktoritöö võib kirjutada välismaal ja all pikamaa järelevalve, University of Southern Denmark nõunik.

Vastuvõtutingimused


Et saada heaks kiita Master programmi International Security and Law, siis peaks olema saanud asjakohase bakalaureusekraadi või saanud muid - nt erialase - samaväärne kogemus olulised programmi.


Vahetult saamise bakalaureuse kraadi

  • Social Science kraadi, nt seadus, poliitika- ja / või Social Science, International Law, International Relations, sotsioloogia või Market and Management Antropoloogia *
  • ajalugu
  • ala uuringuid
  • ajakirjandus

* Õpilased MMA taustal peab järgmised kolm kursused esimesel poolaastal International Security and Law:

  • Sissejuhatus Rahvusvahelised suhted
  • Sissejuhatus rahvusvahelise õiguse
  • International Order alates 1815 või History of Law of Nations


Muud olulist pädevust

Kui teil on veel bakalaureusekraad Humanities loetakse olulised poolt Study Board, saate samuti aktsepteeritud programm. Vastavad õpetlik kogemus tähendab, et olete läbinud kursused oma bakalaureuse programmi raames valdkondades:

  • seadus
  • Rahvusvahelised suhted
  • Konfliktide uuringud
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem