MA spordis ärijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

See põnev muidugi analüüsib ja hindab äri- ja juhtimise jõud, mis on aidanud edu sport äri. See võimaldab paindlikkust uuenduslik kombinatsioon plokk ja online tarne, mistõttu sobib neile, kes töötavad spordi valdkonnas ja hiljuti kooli lõpetanud, kes soovivad arendada oma teadmisi ja arusaamist sellest kiiresti kasvav ja tähtis tööstusharu.

Lähedal ja osalusdemokraatia sport on ülemaailmne nähtus ja on viimasel ajal saanud üks kõige kiiremini kasvav majandussektorite nii arenenud kui ka arengumaades. Läbi kaasates ja analüüsides äripind, meedia ja poliitiliste juhtide muutus, siis on võimalik kindlaks tegurid, mis on loodud selline kasv ja kriitiliselt arutada mõju äri, ühiskonna, riigi branding ja identiteedi.

Sport on keeruliste rahvusvaheliste äri miljardeid tarbijate vaadates ja kaasates spordiürituste kord nädalas või isegi iga päev. See kursus eesmärk on arendada spetsialistid säte, edendamine ja turustamine sport kes suudavad täielikult ära võimalusi, et sektor kingitusi.

Läbi õppimise turundus, sponsorlus, meedia ja õigus - ja pärast ajaveetmine spordiorganisatsiooni on professionaalne tööpraktika - te omandada akadeemiline arusaam ja praktilisi teadmisi seotud küsimuste edukaks sport ärijuhtimist. See aitab teil tegeleda, juhtida ja kujundada spordi ettevõtete tuleviku.

Kursuse struktuur

Te kogemus dünaamilist segu akadeemilise õppe-, teadus- ja - abil paigutamine moodul - praktiline õpe. Kombinatsioon akadeemilise ja praktilise analüüsi on ette nähtud suurem põhjalikke teadmisi ja tulevase karjääri edu.

Kursuse Toimetaja

Rõhk on muidugi kasutades teoreetiline lähenemine analüüsida ja hinnata Sport ärisektoris. Kui olete juba töötavad selles sektoris on sul võimalik kasutada oma olemasolevaid teadmisi, et toetada oma õpinguid, kuid kui te olete hiljuti lõpetanud on võimalus rohkem õppele.

Täistööajaga õpilased osaleda töötubades kolmel päeval nädalas oktoobrist maini. Moodulid tarnitakse intensiivselt üle päeva järjest nn "block formaadis, mis tähendab, et iga moodul on 6 päeva õpetamise jagatud kahte plokki 3 päeva. Õpetamismeetodeid grupitööd, juhtumiuuringud, presentatsioonid, ja live projekte. Muidugi on teinud läbi erinevaid lähenemisviise, sealhulgas loenguid, ettekandeid, õpetused ja juhtumiuuringud, rõhuasetusega interaktiivset õpet. Iga moodul on õpetanud kaks õppejõudu, üks ülikooli Brighton ja üks Wittenborg Ülikool. Täielik muidugi õpetatakse Apeldoorn ..

Sõltuvalt moodul võiks olla kombinatsioon ülikooli õpetamise online seminare, juhendaja toetus ja webinars. Professionaalne Päring moodul on kombinatsioon õpetamise ja õppematerjalid, mis teid toetada organisatsiooni kogemus või projekti. Mõned vabatahtlikud moodulid valmib täiesti online ja teised on kõik klassiruumis põhinev.

Paindlikkus õpetamise meetod Sport Business Management MSc hõlbustab ühendades õpib meistrite professionaalse karjääri. See tähendab ka, et oma tahet osaleda ülikooli campus võib olla erinev teistest õpib samal ajal.

Moodulid fookuses

Strateegiline Sport Business Management

See moodul vaatleb suuremaid väljakutseid sport ärijuhtimist. Sa õppida keerulisi suhteid sidusrühmadega ning uurida, kuidas sport ettevõtete tulu läbi televisiooni õigused, värav kviitungid, sponsorlus ja haldusmenetlust.

Marketing ja sponsorlus Sports ja sündmused

Selle eesmärk moodul on pakkuda rahvusvahelist perspektiivi strateegiline turundus ja sport sponsorlus. Sa saada teoreetiline arusaam sponsorlusest juhtimise protsess ja õppida, kuidas kasutada erinevaid turustamise ja edendamise meetodeid.

Eetiline ja sotsiaalne vastutus: teooria ja rakendamise

See moodul tutvustab teile moraalne keerukust seotud spordi valdkonnas. Samuti käsitletakse erinevaid tarbijate, ettevõtete ja ühiskonna vastuseid nendele küsimustele, ning leiab, eetilisi väljakutseid sport ettevõtete juhid.

Professional Päring

Esimesel poolaastal Selles moodulis teil planeerida oma tulevase karjääri kui mõelda oma isikliku, akadeemilise ja professionaalseid oskusi ja kaaluda võimalusi arenguks. Aasta teisel poolel, siis võta professionaalne tööpraktika koos spordiga seotud organisatsiooni nagu Sussex County Cricket Club, Albion ühenduses, Neilson Aktiivne puhkus või SwimTrek.

Sport maailmaturul

See moodul uurib globaalne jõud, mis mõjutavad spordi ettevõtete, eelkõige seoses rahvusvaheliste ettevõtete suhteid.

Riiki sisenemise nõuded

Sisenemise nõuded, mida siin on meie tüüpiline pakkumine seda muidugi juhul, kui soovite alustada õppimist koos meiega 2016. aastal. Neid tuleks kasutada üldise juhendina.

Tegutseme paindlikult ülestunnistusi poliitika - see tähendab, et võid saada väiksema tingimuslikku pakkumist kui tüüpiline pakkumisi, teavitas oma hinnang teie täiendavad mitteakadeemilise saavutusi ja kogemusi. Kursused, mis nõuavad intervjuu ja portfelli vaadata, seda võib samuti pidada taseme tahes tingimuslikku pakkumist mis järgneb, kui teie taotlus on edukas.

Kõrgharidus ja kogemused

  • Esimese astme seotud või osaliselt seotud teema, tavaliselt minimaalselt 2: 2 klassifikatsioon; või
  • Esimese astme mitte-seotud teema ja vähemalt kaks aastat töökogemust tööstuses kavandatud uuring; või
  • HND, sihtasutus või sellega samaväärset kraadi seotud teema ja vähemalt viis aastat töökogemus; või
  • Kutsekvalifikatsioon sobival distsipliini ja vähemalt viis aastat töökogemus; või
  • Märkimisväärset tööd, kutse- või juhtimis kogemus vastavas valdkonnas.

Mitte-emakeel inglise

IELTS 6,5 üldiselt 6,0 kirjalikult ja vähemalt 5,5 teisi elemente; või sellele vastav kvalifikatsioon.

Pikendatud meistrid liinil (MSc Combi Package) on saadaval Eastbourne campus-põhine programm taotlejatele, kes ei vasta keelenõuete eespool.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that ... Loe edasi

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that we take quality seriously and are accredited by the Dutch Flemish Accreditation organisation (NVAO) and Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA). Näita vähem
Apeldoorn , Amsterdam + 1 Rohkem Vähem