Miks uurida selle kursuse?

See programm sobib üksikisikute akadeemiline või professionaalne huvi spordi poliitikat, äri ja juhtimine.

Kursus keskendub teemadele nagu uuring sport poliitikas; sport arengut rahvusvahelises kontekstis; juhtimise ja ettevõtlust; projektijuhtimise ja sport ja õigusega. Eesmärk on, et õpilased arendada põhioskusi, mis on vajalik ja võimalik rakendada "reaalse" seaded.

Valmib selle kursuse võiks soovida tegutseda erinevaid rolle spordiorganisatsioonid ja spordiga seotud tööstusharudes. Programm sobib ka neile, kes soovivad arendada ja suurendada nende juhtimise, äri ja juhtimise oskusi, et integreerida neid teadmisi oma isikliku töö praktika.

Tööalane

Loodetakse, et õpilased saavad erinevaid ülekantavad oskused, mis on kõrgelt hinnatud tööandja kõigis värbamist. Sihtkohad võib hõlmata spordis juhtkond; Sport ja vaba aeg nõustamine; Sport arengut; kohaliku omavalitsuse või erasektori sport ja vaba aeg sätet; riikliku spordi föderatsioon organisatsioonid. Edukad õpilased võivad ka soovida teha PhD teadusuuringute.

Engagement koos spordi valdkonnas

Kõrvuti kohaletoimetamise käigus akadeemiline sisu, õpilased on ka võimalus osaleda regulaarne külaline loenguid spetsialistide kui ka tööandjatele, kes praegu töötab kõrgeimal tasemel raames spordipoliitika ja arengu, sport äri ja juhtimine, ja spordi meedia ja turustamise valdkonnas.

Lisaks on paljud meie MSc Sport Policy, Business and Management on õpilastel võimalus omandada oluline töökogemus õppimise kõrvalt ühe või mitme meie allpool, Birmingham baasil, magistri partneritega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 11 kursust University of Birmingham - College of Life and Environmental Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
13 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,850 GBP
(International Students) £ 7650 (Kodu / Euroopa Liidu õpilastele).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date