MA spordis poliitika, äri ja juhtimine (MSc)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks uurida selle kursuse?

See programm sobib üksikisikute akadeemiline või professionaalne huvi spordi poliitikat, äri ja juhtimine.

Kursus keskendub teemadele nagu uuring sport poliitikas; sport arengut rahvusvahelises kontekstis; juhtimise ja ettevõtlust; projektijuhtimise ja sport ja õigusega. Eesmärk on, et õpilased arendada põhioskusi, mis on vajalik ja võimalik rakendada "reaalse" seaded.

Valmib selle kursuse võiks soovida tegutseda erinevaid rolle spordiorganisatsioonid ja spordiga seotud tööstusharudes. Programm sobib ka neile, kes soovivad arendada ja suurendada nende juhtimise, äri ja juhtimise oskusi, et integreerida neid teadmisi oma isikliku töö praktika.

Tööalane

Loodetakse, et õpilased saavad erinevaid ülekantavad oskused, mis on kõrgelt hinnatud tööandja kõigis värbamist. Sihtkohad võib hõlmata spordis juhtkond; Sport ja vaba aeg nõustamine; Sport arengut; kohaliku omavalitsuse või erasektori sport ja vaba aeg sätet; riikliku spordi föderatsioon organisatsioonid. Edukad õpilased võivad ka soovida teha PhD teadusuuringute.

Engagement koos spordi valdkonnas

Kõrvuti kohaletoimetamise käigus akadeemiline sisu, õpilased on ka võimalus osaleda regulaarne külaline loenguid spetsialistide kui ka tööandjatele, kes praegu töötab kõrgeimal tasemel raames spordipoliitika ja arengu, sport äri ja juhtimine, ja spordi meedia ja turustamise valdkonnas.

Lisaks on paljud meie MSc Sport Policy, Business and Management on õpilastel võimalus omandada oluline töökogemus õppimise kõrvalt ühe või mitme meie allpool, Birmingham baasil, magistri partneritega.

Viimati uuendatud Veebruar 2016

Teave kooli kohta

The University grew out of the radical vision of our first Chancellor, Joseph Chamberlain. Founded in 1900, Birmingham represented a new model for higher education. This was England’s first civic univ ... Loe edasi

The University grew out of the radical vision of our first Chancellor, Joseph Chamberlain. Founded in 1900, Birmingham represented a new model for higher education. This was England’s first civic university, where students from all religions and backgrounds were accepted on an equal basis. The College of Life and Environmental Sciences Näita vähem
Birmingham , Birmingham + 1 Rohkem Vähem