MA Türgi uuringud

Üldine

Programmi kirjeldus

MATS, Türgi Studies MA programmi Sabancı Ülikool, On esimene interdistsiplinaarne kraadiõppe programmi Türgi inglise keele õpet. Selle peamine eesmärk on rahuldada kasvavat rahvusvahelist nõudlust teadmisi ja sügavam mõistmine Türgi. Mis väga paindlik õppekava, mis suurtäheks intellektuaalne ja akadeemiline vahendeid on üks Türgi juhtiv eraülikoolide MATS pakub üliõpilastele laia valikut kursusi ajalugu, politoloogia, majandus, Cultural Studies, Conflict Resolution ja Visual Arts. Lisaks õppekava püütakse rahuldada nende rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad õppida või parandada oma käsu türgi keeles. Saadaval on ka hulk teisi keelekursusi, sealhulgas näiteks Ottomani türgi, araabia, pärsia või kurdi.

Programm pakub mitmeid tõusta võimalused. Lõpetajad olema konkurentsivõimeline kandidaadid PhD programme erinevates valdkondades humanitaar- ja sotsiaalteadused, sealhulgas eriti ajaloo ja politoloogia (nagu juba kinnitab meie veel väga noor vilistlased paigutus rekord). Magistriõpe Türgi Studies on ka tõenäoline, et suurendada karjäärivõimalusi õpilasi ametikohtadel nii avalikus sektoris (diplomaatia ja erinevate bürokraatlike karjääri), erasektor (rahvusvaheline äri, meedia, turism) ja rahvusvaheliste valitsusväliste organisatsioonide esindajad.

Tavapärane kestus programm on pooleteise aasta (kolm semestrit), samas kui õpilased saab lisada maksimaalselt neli semestrit. See ei hõlma meie seitse nädalat Summer tingimustel; ega hõlma mõiste-lehed puuduvad. Meil on lõputöö ja mitte-väitekirja lugusid. Töös lugu, õpilased ja läbida vähemalt 8 AP kursusi, pluss mitte-krediidi Pro-seminar, samuti ka mitte-laenu magistritöö muidugi. Täpsema teabe saamiseks vt MATS kraadi nõuetele (doktoritöö). Raames ütles magistritöö muidugi need eeldatavasti teadusuuringute ja kirjutada magistritöö umbes 70 lehekülge varem esitatud ja heaks kiidetud teemal. Aastal mitte-väitekirja lugu, vähemalt 10 krediidi kursused pluss MA Project on vaja.

Programmi nõuetele võivad varieeruda vastavalt aasta esimesel kursusel.

Stipendiumid hõlmavad tavaliselt normaalne programmi kestus (kolm semestrit). Töös lugu, iga üliõpilane, kes on edukalt läbinud oma / tema kursuste kolme semestrit, kuid kes vajab täiendavat lõputöö lõpetamise aeg, võib taotlemisel kuni Sotsiaalteaduste instituut, Antakse neljas semester ilma stipendiumi, kuid tasuda väiksema honorar tasu asemel tavaline õppemaksu.

programmi tulemused

 1. Arendada võimet kasutada kriitilist, analüüsi ja mõtlemine ja põhjendused
 2. Mõelda sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi oma / tema professionaalse elu.
 3. Omandada kogemusi ja usku levitada projekti / teaduslike väljundite
 4. Töö vastutustundlikult ja loovalt kui indiviidi või liikmena või juht meeskonnast ja multidistsiplinaarne keskkond.
 5. Suhtlemine tõhusalt suuline, kirjalik, graafiline ja tehnoloogilised vahendid ja olema pädevus inglise keeles.
 6. Sõltumata jõuda ja omandada teavet ning arendada kallinemine vajadust pidevalt õppida ja ajakohastamine.
 7. Arendada põhjalikke teadmisi teooriaid, kontseptsioone ja uurimismeetodite valdkonnas ning rakendada neid teadustöö kavandamise ja andmete analüüsi.
 8. Hinnata majandusliku, sotsiaalse ja poliitilise keskkonna globaalsest, riiklikul ja piirkondlikul tasandil.
 9. Tea, kuidas pääseda kirjalikke ja visuaalne, põhi- ja teabeallikad, mõistete ja andmeid erinevatest allikatest arendamisel distsiplinaar- ja interdistsiplinaarne analüüs.
 10. Omama teadmisi terviklik pilt kaasaja Türgi, sealhulgas kõik oma lubaduse ja probleeme.
 11. Omama teadmisi up-to-date haarata kogu kuju ja põhilised piirjooned riigi ajaloos; keerukusest mitme ja sageli vastuolulised suuna oma kultuuri; põhiline struktuuride ja uute dünaamika majanduse; ja Põhiseade kestev pärandused samuti nihkub reguleerimine, tema poliitikas.
 12. Kas tundlik kallinemine võimalikke teid ja valikuid ta nägu alguses 21. sajandil.
 13. Võimeline vastama rahvusvahelise nõudluse teadmisi ajaloo, kultuuri, keelt, poliitikas ja majanduses Türgi.
 14. Võimeline iseseisvalt formuleerida kriitiline teadus küsimusi, ja jätkata neid süvenev teadmised teema.

Sisseastujale

Õpilased kohaldatakse programmi soovitavalt peaks olema taust sotsiaalteadused. Academic, samuti töökogemust Euroopa seotud valdkondades on teretulnud, kuid mitte nõutav. Valmib humanitaar-, loodusteaduste ja tehnoloogia osakonnad võivad kehtida ka meie programmi, aga need võivad olla kohustatud võtma mõningaid täiendavaid ettevalmistuskursuste, enne kui nad lõpule kraadi nõuetele.

Taotlused kraadiõppe programme on hinnanud Sisseastujale komitee asjakohane programm. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust Sisseastujale komitee ja taotlejale teatavaks.

Taotlejad võivad olla kutsutud kirjalike eksamite ja / või intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles. Türgi ja rahvusvahelisi taotlejatele, kes on välismaal ja ei saa osaleda kirjalikud eksamid ja / või intervjuud, intervjueerivad Skype'i kaudu.

Rakendused rahvusvaheliste taotlejad välismaal õppimise kehtivad ainult pärast heakskiitu ja tunnustust viimase lõpetas kõrgkooli ja õppima Türgi Kõrghariduse Nõukogu. Kontrollimine jõutakse Ülikooli.

Türgi kandidaadid on lõpetanud kõrgema välismaal peaks esitama tõendi samaväärsuse Türgi Kõrghariduse Nõukogu.

Application Dokumendid ja nõuded:

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu online-süsteemi. Eraldi taotlus tuleb täita iga programmi, mis kandidaadi soovib rakendada.
 2. Ametliku ärakirja: pitseeritud ametliku ärakirja poolt väljastatud Student Affairs üksus taotleja eelmise ülikoolis tuleb esitada. See dokument peaks näitama kursuste ja saadud hinded taotleja
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. proovi kiri
 4. Üks Foto: Üks foto on vaja. Kui pilt on juba lisatud elektroonilise taotluse, see ei ole vajalik.
 5. Statement of Purpose: Taotlejad on oodata esitada avalduse eesmärk viidates programmi nad taotlevad, et. Rakendused Conflict analüüsimine ja resolutsioonid, Cultural Studies, European Studies, ja politoloogia ei võeta arvesse ilma avalduse eesmärk.
 6. Kirjalikult proovi: Taotlejatel peaks esitama kirjalikult proovi nagu essee, artikkel, lõputöö jms Rakendused Conflict analüüsimine ja resolutsioonid, Cultural Studies ja Euroopa uuringud ei võeta arvesse ilma kirjalikult proovi.
 7. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist Taotleja peab esitama ühe järgmistest eksami tulemuse manustamise ajal. Rakendused ilma kehtiva eksami tulemust ei arvestata. Koopiaid hinded on heaks kiidetud taotluse, kuid eksemplaris tuleb esitada sisseastumisel ja kursusel.
 8. Inglise keele eksami tulemus Certificate: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keel, on taotleja kohustatud esitama skoor üks inglise keele hinnangu eksamid. Tunnustatud eksamite ja minimaalne nõutav punktisumma: TOEFL IBT - 87; KPDS / UDS / e-YDS / YDS -73; PTE Academik -73; CAE - B; CPE - C. Koopiaid dokumentidest on heaks kiidetud taotluse; aga originaale nõutakse registreerimisel puhul vastuvõtu. Pärast testi kuupäev, TOEFL IBT hinded kehtivad 2 aastat; PTE Academic hinded kehtivad kaks aastat; CAE ja CPE hinded kehtib 3 aastat; e-YDS, YDS, KPDS ja UDS hinded kehtivad 5 aastat.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. ... Loe edasi

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. Aware of this pressing issue, in 1994 the Sabancı Group decided to establish a "world university" led by the Sabancı Foundation. The seeds of Sabancı University, the Sabancı Group's most comprehensive social responsibility project in the field of education, were sown in the summer of 1995, at a search conference. Right now, Sabancı University is the highest ranked Turkish university in THE World University rankings and only one of the two Turkish universities that rank in the top 500. Sabancı Holding is a strategic portfolio company that focuses on creating value add with the Group’s ecosystem and prioritizes a high-performance culture. Sabancı Group companies currently operate in 12 countries. Sabancı Group has 70 companies and 60.000 employees. These enterprises collectively have also contributed significantly to the development of Turkey’s economy. Sabancı Holding’s own shares, as well as the shares of its 11 subsidiaries, are listed on Borsa Istanbul (BIST) and constitute 8.1% of total market capitalization of Turkish equity market. Näita vähem