Kursuse ülevaade

See uus kursus hõlmab inglise keele õpetamist teiste keelte esinejatele magistriõppes.

Õpilased uurivad valdkonna põhiküsimusi, sealhulgas inglise keele õpetamise meetodeid, inglise keele õpetamist noortele õppuritele ja inglise keelt konkreetsetel eesmärkidel, sealhulgas inglise keelt akadeemilistel eesmärkidel.

Õppimine

MA Hariduse TESOLi kursus viiakse läbi erinevate meetodite kaudu, sealhulgas loengud, seminarid, vastastikused õpetused, samuti individuaalne ja grupitöö. Lisaks ajagraafikule on olemas iseseisva õppimise ja iseseisva õppe elemendid, mis tugevdavad näost-näkku kontaktisikute sisu.

Lisaks peab üliõpilane osalema täielikult ülikooli virtuaalses õpikeskkonnas Moodle, mis on iseseisva õppimise vahend.

Cardiff Metropolitan University on suurepärane üliõpilasteenuste osakond, mis pakub pastoraalset tuge kõigile üliõpilastele ja pühendunud rahvusvahelisele heaolu meeskonnale, mis asub meie rahvusvahelises büroos. Lisaks õpetatud istungitele, mis moodustavad suurema osa magistriõppe TESOLi kursusest, on õppejõudude tööaeg tavaliselt vahemikus 9.00–17.00. Me eraldame iga õpilase akadeemiliseks toetamiseks oma isikliku juhendaja.

Tööalane konkurentsivõime

Magistriõppe lõpetanud TESOLi kursus on võimeline kandideerima õpetuskohale erinevates kontekstides, mis õpetavad inglise keelt teiste keelte kõnelejatele. Nende hulka kuuluvad erakeelekoolid, kutsehariduse osakonnad professionaalses kontekstis ja ülikoolil põhinevad inglise keele osakonnad. Programmi lõpetanute võimalused edasiseks õppimiseks on minna edasi doktoriõppe tasemele, mis toimub Cardiffi hariduskoolis või teistes ülikoolides.

Sisenemise nõuded

Taotlejal peaks olema hea diplom või samaväärne. Taotlejatele, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad sellised kandidaadid tavaliselt sisenema inglise keele oskusena IELTSi üldskoori 6,0 või samaväärse tasemega, kuid mitte vähem kui 6,0 kirjutuspaberil.

Valikumenetlus:
Õpilased valitakse taotluse vormi ja hästi kirjutatud isikliku avalduse alusel. Samuti võib küsida intervjuu.

Rahvusvahelised taotlejad
Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama tõendid vähemalt IELTS 6.0 standardi või samaväärse standardi kohta. Täieliku teabe saamiseks inglise keele ja inglise keele kvalifikatsiooni kohta külastage veebilehe rahvusvahelisi lehekülgi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 42 kursust Cardiff Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,000 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date