MA: TESOL

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Programm on ette nähtud nii kvalifitseeritud kui ka kavandatavate inglise keele õpetajate jaoks teiste keelte kõnelejatele. See meelitab tudengeid erinevatest maailma paikadest, kes toovad endaga kaasa haridusliku tausta ja kogemuste mitmekesise segu. See annab meile võimaluse suurendada meie kultuuridevahelist mõistmist ja teadmisi õpetamise ja õppimise kontekstides kogu maailmas. Veelgi enam, veebipõhiste foorumite abil püüame pakkuda teile praktilisi võimalusi suhelda keeleekspertidega kogu maailmas.

Kriitiliselt arutleme täiendava keele õpetamise ja õpetamise probleemide ja uurimise teooriate üle. Meie eesmärk on aidata teil parandada oma teadustöö oskusi ja innustada teid esitama ja avaldama oma järeldused inglise keele õpetamiseks ja rakenduskingvistika kogukonnale.

Teid õpetab kogenud personali meeskond, sealhulgas ka eriala edasijõudnutele suunatud rakendusuuringute murrangulise uue sissejuhatuse autorid (Hall, Smith & Wicaksono, 2011).

Meie üliõpilased ütlevad meile, et York St John University magistriõppe rakenduste lingvistika: TESOL on keeruline ja kasulik kogemus. Ootan teid tervitama meie programmi lähitulevikus.

Kursuse ülesehitus

TESOLi magistrikraad annab teile õiguse õpetada inglise keelt võõrkeele või teise keelena kõikjal maailmas (erinõuded erinevad koolides ja riikides). Seega, kui soovite vaheldusrikast ja põnevat karjääri või kui juba õpetate inglise keelt ja soovite end suuremaks vastutuseks ette valmistada, võiks see programm olla teie jaoks.

Inglise keele kogemustega õpetajatele võidakse anda oskusi ja kogemusi. Ükskõik, millist kogemust saate programmi tuua, on meie eesmärk aidata teil oma kutseoskuste arendamisel ja oma karjääri jätkata inglise keele õpetamisel kodus või välismaal. Meie eesmärgiks on anda teile võimalus arendada oma individuaalseid huve praeguse ja tulevase klassiruumi tavade kontekstis.

Programmi spetsifikatsioon

Lisateavet selle kursuse kohta saate programmi spetsifikatsioonist. Pange tähele, et programmi spetsifikatsioon puudutab kursuse sisu, mida praegu õpivad Ülikooli õpilased. Uute programmide korral tehakse programmi spetsifikatsioon enne kursuse algust võrgus kättesaadavaks.

Õppetoetus

York St John University teeb kõvasti tööd, et luua kaasav keskkond kõigile meie õpilastele. Pakume mitmesuguseid õppe tugiteenuseid, et aidata üliõpilasi nende õpingute ajal.

Riiki sisenemise nõuded

Kvalifikatsioonid

Aspirantuur / diplom / MA programm peab kandideerima tavaliselt:

  • Tunnustatud ülikooli või asutuse kraad (tavaliselt 2,2 või üle selle).
  • Samaväärne kvalifikatsioon, mis on vastuvõetav York St John University .
  • IELTS 7.50, kusjuures üksikosades peab olema vähemalt 6,5 või samaväärne (rahvusvahelised üliõpilased).

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL 2020–21

Selle magistrantuuri astumise 2020. aasta õppetasu on täiskoormusega Suurbritannia / EL, Jersey, Guernsey ja Mani saare üliõpilaste jaoks 6500 naela.

Osalise tööajaga võimaluste kohta leiate lisateavet tasude ja rahastamise veebilehtedelt.

Postgraduate Loan: uus magistrikraad on nüüd saadaval, et aidata teil maksta oma magistriõppesse õpilastele, kes algavad 2018-19 õppeaastal.

Rahvusvaheline (EL-iväline) 2020–21

Selle magistrantuuri astumise 2020. aasta õppetasu on rahvusvahelistele üliõpilastele 12 750 naela.

Rahvusvahelised üliõpilased sisserände seaduste tõttu peavad 4. taseme viisa kohta õppima täistööajaga.

Kuidas kandideerida

Võite taotleda kursuse otse linkide Apply Now abil. Valige käimasoleva kursuse variant (nt täistööajaga või osalise tööajaga), kuna link viib teid konkreetse kursuse kohandatud vormi. Peate looma sisselogimise ja parooli ning täitma veebivormi. Palun pöörduge kahe kohtuniku poole enne taotluse saatmist, kuna automaatne taotlus läheb kohe, kui esitate, ja teie taotlust ei vaadata, kuni mõlemad viited pole paigas.

Taotlused jaanuariks 2021 tuleb esitada ja täita 2021. aasta jaanuariks.

Taotlused septembriks 2020 tuleb esitada ja täita 2020. aasta septembriks.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Näita vähem
York , London + 1 Rohkem Vähem