MA TESOL

Üldine

Programmi kirjeldus

TESOL magistriõppekava valmistab ette õpilasi õpetades nii kodumaal kui ka välismaal kõrghariduse ja täiskasvanuhariduse, era- õppekeelega koolides ja K-12 seaded, kus riigi sertifikaat ei ole vajalik.

American University TESOL magistriõppekava pakub omanäolise segu teooria ja praktika, mis võimaldab kraadiõppurid kohaldada foundational mõisted teadusharus praktilise õpetamise kogemus. Programm paneb suurt rõhku kogemuslik õpe, kraadiõppurid plaanis õppetunde, jälgides klassi ja õpetamine või juhendamine ESL õpilaste erinevates kontekstides algusest peale programmi.

ÕPI juhtivad TEADUSKOND EKSPERDID

TESOL õppejõud toetuda nende laialdast ja mitmekülgset õpetamise kogemusi, teadmisi kaasaja teadus ja kultuuridevaheliste pädevuste anda õpilastele vajalikke akadeemilisi ja praktilisi teadmisi saada edukas spetsialistid TESOL valdkonnas. Programm rõhutab kommunikatiivne lähenemine keeleõppes pakub laia valikut kursusi ja keskendub autentsed õppetegevuses.

ÜHINEMA AU TESOL ÜHENDUSE

MA TESOL õpilased nautida ühtsustunnet, nii eakaaslastega ja nende professorid, kes on üks juhtivaid spetsialiste valdkonnas TESOL. TESOL MA programm näeb mitmekesise üliõpilaskonna elanikkonna, sealhulgas hiljuti kooli lõpetanud, spetsialistide ja karjääri lülititest, ja pakub suurt paindlikkust lõpetamist kraadi. Õpilased võib lubada täis- või osalise tööajaga, ja klassid kokku õhtul, et mahutada meie õpilaste kiire graafik. Kursused TESOL magistri programmi pakutakse sügisel ja kevadel kui ka suvel, läbi AU TESOL Summer Institute.

Sissepääs programm

Taotlejad magistriõppesse TESOL suhtes minimaalne ülikooli nõuetele lubamise kraadiõppe. Lisaks hinne punkt keskmiselt 3,00 (kohta 4.00 skaala) on bakalaureuse suur, Graduate Record läbivaatamine (GRE) hinded ja kaks tähte akadeemilise viide on vajalik. On äärmiselt soovitatav, et emakeel inglise peavad mõned taustal vähemalt ühte võõrkeelt. Taotlejad, kelle emakeel või emakeel ei ole inglise keel peab tõendama, tõend keeleoskuse esitades rahuldavaid tulemusi alates Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL). Minimaalne TOEFL skoor täis vastuvõtu tasu on 100 Interneti-põhine test (iBT) või 600 kohta paberil katse. Osalise tööajaga ja täistööajaga üliõpilased on oodatud programmis.

Viimati uuendatud jaan 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries.

The College of Arts and Sciences at American University offers you a challenging liberal arts education within a vibrant and diverse community of students from all 50 states and 150 countries. Näita vähem