MA TESOLis

Üldine

Programmi kirjeldus

Pepperdine University GSEP ei paku täielikku stipendiumi. Siit saate lugeda rohkem uute õpilaste võimaluste kohta. Pepperdine University GSEP pakub ka lõpetaja abi, õpetamise abi ja uurimisabi võimalusi. GSEP ei anna õppemaksu hüvitisi.

Face-to-Face vormindamine. Üheaastane programm.

Magistriõpe inglise keele kõnelejate ja teiste keelte (TESOL) programm võimaldab kandidaatidel jätkata õpet inglise keele õpetamise täiendkoolitus alates eelkoolist läbi ülikooli nii Ameerika Ühendriikides kui ka väljaspool. Kõik kursused viiakse kooskõlla TESOLi / CAEPi poolt välja töötatud TESOLi professionaalse õpetamise standarditega ning keskendutakse inglise keele oskussüsteemi arendamisele, teise keele omandamisele, keeleõppele ja hindamisele ning keele ja kultuuri keerukale seosele. Lisaks annavad kandidaadid laiendavad ja süvendavad oma erialaseid teadmisi, oskusi ja hoiakuid peegeldavate teadlaste praktikutega, kes teevad koostööd mitmekultuurilises ja mitmekeelses keskkonnas. Spetsiifilised programmi funktsioonid hõlmavad tehnoloogia integreerimist, kliiniliste praktikumide läbiviimist ja kutseorganisatsioonides ja konverentsidel osalemise võimalusi. See täistööajaga tehnoloogial põhinev residentsusprogramm koosneb 32 üksusest, mis tegelevad kohalike kandidaatide (1) kohalike kandidaatide vajadustega, kes kavatsevad spetsialiseeruda inglise keele õppurite õpetamisel ja 2) rahvusvahelisi kandidaate, kes soovivad õppida inglise keelt. Programmi pakutakse Malibu ülikoolis kui kohordimudelit akadeemilise või kalendriaasta jooksul (kolm tingimust).

TESOL-i programm, mis läheb Malibu algusesse alates sügisest 2018

Programmi ülevaade

See programm on mõeldud rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad õppida inglise keele õpet, samuti kohalikke üliõpilasi, kes soovivad spetsialiseeruda inglise keelt mitte-emakeele õpetajale. Kõik kursused viiakse kooskõlla haridusalase ettevalmistuse akrediteerimise nõukogu (CAEP) ja teiste keeleprogrammide kõnelejate inglise keele õpetamise standarditega.

Programmi eelised:

 • TESOL-i programmi saab lõpule viia vaid ühe aasta jooksul
 • Programm hõlmab teadlaste-praktikute mudelit, kus õpilased kasutavad oma teadmisi kliinilise õpetamise kogemuse reaalsetes olukordades
 • Riiklikult tunnustatud õppejõud
 • Väikeste klasside suurused annavad tugeva keskkonna õppurite juhendamiseks
 • Kohordi mudel viib tiheda vastastikuse suhtlemise ja elukestva suhtega
 • Tehnoloogia infundeeritud elukoha programm
 • Digitaalsete portfellide nurgakivi kogemus
 • Kohandatud CAEP kutsestandarditega
 • Jätkuv osalemine kutseorganisatsioonides ja konverentsidel
 • Doktoritöö Pathway kursused kanduma programmi
 • Juurdepääs kultuurilisele koostööle
 • Pühendunud karjääriteenuste osakond
 • Tugev alumiste võrgustik üle 20 000 liikme

Vastuvõtutingimused:

Selleks, et rakendust kiiresti töödelda, aktsepteerime ainult elektroonilisi taotlusmaterjale.

Selle programmi taotlemiseks esitage palun:

 1. Teie lubamise taotlus koos tagasimaksega töötlemise tasu eest.
 2. Ametlik üliõpilase ärakiri turvaliselt ja elektrooniliselt ühel järgmistest heakskiidetud ettevõtetest:
  1. National Student Clearinghouse
  2. Pärgament
  3. eSCRIP-SAFE
  4. Palun paluge kõik ärakirjad saata gsep-admissions@pepperdine.edu.
 3. Kaks kutset soovitust, kasutades seda soovituse vormi. Soovitus peaks tõendama teie pädevust, iseloomu ja potentsiaali ja / või võimet harida. Teie soovijad peaksid e-postiga täidetud vormid saatma gsep-admissions@pepperdine.edu .
 4. 1-2-leheküljeline avaldus haridusalase eesmärgi kohta saadetakse e-postiga gsep-admissions@pepperdine.edu .
 5. (Valikuline) Kui teie küpsustunnistus või magistrikraad GPA on madalam kui 3,0 või otsite erandit meie GRE või TOEFL testi nõuetele, täitke see erandvormi taotlus ja saatke see e-posti aadressile gsep-admissions@pepperdine.edu .

Rahvusvahelised õpilaste nõuded:

 1. Taotlejad, kes osalesid väljaspool Ameerika Ühendriike asuvates koolides, peavad esitama kinnitatud ärakirju inglise keeles. Esitatud ärakirjad peavad sisaldama kumulatiivset hinnepunkti keskmist (GPA 4.0 skaalal, A = 4.0), mida on hinnanud NACESi liikme mandaatteenus (www.naces.org), nagu World Education Services, Inc. (www.wes .org) või Rahvusvaheline Haridusuuringute Fond (www.ierf.org)
 2. Kui te ei ole taotluse esitamise ajal oma bakalaureusekraadi omandanud, esitage praegune ärakiri. Pärast kraadiõppe lõpetamist peate enne registreerumist esitama ametlikke ärakirju pitseeritud ümbrikus.

Postiaadress:

Pepperdine Graduate School of Education and Psychology Vastuvõtt

6100 Center Drive 5. korrus

Los Angeles, CA 90045, USA

Märkus. Kui teie emakeel ei ole inglise keel, peate esitama inglise keele võõrkeele test (TOEFL) vähemalt 550-st. Kui teete Interneti-põhise TOEFL-testi, peate minimaalse skoori olema 80. Teavet selle testi läbimise kohta väljaspool USA-d võite saada, pöördudes TOEFL-i, Educational Testing Services, Princetoni, NJ 08540, USA-s või veebisaidi www. .toefl.org. TOEFL-i alternatiivina võite esitada IELTS eksami kohta punktisumma vähemalt 6,5-le.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Näita vähem
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Rohkem Vähem