MA Teoloogia ja usuõpetuse (teadusuuringud)

Teoloogia ja usuõpetuse teadus kapten 's programm pakub õpilastele võimaluse õppida teoloogiat, nii konteksti ja klassikaline, on kõrgtasemel. Meie pühendunud õppejõud koosneb juhtivad teadlased seest VU Ülikooli Amsterdam. Nad osalevad riiklikud ja rahvusvahelised võrgustikud oma valdkonnas ja pakkuda nüüdisaegse teadmisi, veendumaks, et on valmis kohtuma akadeemilise väljakutsed.

Kell VU Ülikooli Amsterdami saate valida teha teoloogiline uurimistöö järgmistes valdkondades: Piibliteadused, kirikuloo, dogmaatika, Ecumenics, World Religions, Usufilosoofia, praktilise ja Sotsiaal- Scientific Study of Religion. Spetsialiseerumine valida määratleb sisu oma isikliku teoloogia ja usuõpetuse (teadus) programm.

Programm lühikokkuvõte

Selles magistriõppesse te järgite mõningaid üldisi kursusi Hermeneutika, teadus oskusi ja mõned täienduskursused usuõpetuse või teoloogia. Sul on ka võtta mitu (vähemalt 4) spetsialiseerumise kursustel valitud teadusuuringute valdkonnas. Esimesel programm on sõlmitud teadus- internatuuri. Selles internatuuri siis osa osakonna või uurimisgrupp lähedal oma spetsialiseerumine. Sa töötab uurimisprojekti osakonna selles internatuuri.

Oma teisel aastal, siis järgige 2 kohustuslikku spetsialiseeritud kursused esimesel poolaastal. Samal ajal, saate valida 2 kursust vabalt kõiki kursusi õppejõud või järgida mõningaid kursuseid kusagil mujal. Sinu põhitähelepanu seda teist aastat toimub kirjalikult oma väitekirja teemal, mis eriti paelub sind. Kogu õppekava, oma progresseerumist jälgitakse tähelepanelikult ja siis treeneriks ja koolitatud juhendaja. Sul on ka osaleda koosolekutel uurimisgrupp või osakonna meie teaduskonna esitada oma teadus- ja anda tagasisidet teised. Viimases Programmi käigus teete portfelli oma arengut ja saavutusi.

Värav doktorikraadi teadusuuringute


Teoloogia ja usuõpetuse (teadus) magistrikraadi on värav kirjalikult doktoriväite- VU Ülikooli Amsterdam. Üliõpilased, kes soovivad jätkata oma teoloogilisi õpinguid doktoriõpe on soovitatav lõpetada see magistriõppekava. Kui lähete selle programmi järjekindlalt tasumata klassid (keskmiselt 8 10 või kõrgem), siis on õigus liikmeks vastuvõtmise doktoriõppes ülikooli Graduate School of Theology.

Vastuvõtutingimused ja kohaldamine


Tuleb tunnistada, et teadus magistriõppekava sa omama bakalaureusekraadi teoloogia või usuõpetuse alates Hollandi WO ülikooli või samaväärse mitte-Hollandi ülikoolis. Taotlejad lubamist peab olema keskmine hinne 7,5 (Hollandi süsteemina) nende bakalaureuse programmi. Välisminister õpilastele bakalaureusekraadi lubatakse siseneda vaid siis, kui ülikool on kinnitatud oma õppekava minimaalselt samaväärne VU University enda programm ja kui üliõpilase klassi keskmine hinne on võrreldav 7.5 Hollandi süsteemi. Sissepääs juhatus otsustab võrdõiguslikkuse programmide ja sissepääs.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 10,500 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date