MA transpordi disain

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Transport Design

Magistriõpe programm, 120 ECTS-krediiti

Viimase sajandi inimene on jõudnud sõltub transpordi sotsiaalse ja elustiil vajalikkust. Maailm on arenenud soov ja vajadus kasutada sõidukeid. Autod, näiteks on saanud lahutamatu osa meie kultuurist.

Meie Transport Design programm on ainulaadne oma ulatuse huvi, mis tegeleb kogu transpordi disaini valdkonnas koostöös tööstusega. Õpilased on koolitatud olema avatud meelega nii kontseptuaalseid ideid ja üksikasjalikud realistlik disaini lahendusi. Neid julgustatakse on tasakaalustatud mõtlemise protsess, kus vorm ja funktsioon koos töötada.

Transport Design programm annab õpilasele pädevus töötada välja töötada ning arendada erinevaid sõidukeid; alates jalgrattad ja autod ühistranspordi tähendab nagu rongid, bussid ja lennukid. See on esimene muidugi oma tüübi Põhjamaades.

Õpilased sisenevad magistriõppesse Transport Design peavad olema põhiteadmised disainer tööriistad koos pädeva tase joonistamine oskusi. Nad arendavad oma loova mõtlemise protsessi juhendamine toetust keskendunud püüab lahendada tulevikus transpordi probleeme. Õpilased uurivad, kuidas kujundada ja arendada vastavat tüüpi sõidukite kasvava teadlikkust keskkonnaküsimustes.

Meie õpilased saavad ehitada realistlik sõiduki mõisted ümber tulevikus elustiili. Samuti kujunduse peab olema atraktiivne ja soovitav. Sisuliselt õpilase töö on umbes vormi ja funktsiooni tasakaalus inimeste vajaduste keskmes oma disaini väljatöötamise protsessi.

Rahvusvaheline ja vahetusüliõpilaste


Õppetöö toimub inglise keeles ning muidugi on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele. Vahetusüliõpilasele vastu eelistatavalt sügissemestril esimesel aastal.

Tegevusala


Transport Design programm valmistab ette õpilasi, kes töötavad tööstuses. Õpilased töötavad sageli suured ettevõtted, samuti disain konsultatsioonifirmad. Meil on tugev taust nii transpordi disaini praktikas ja haridus. Seetõttu ka meie haridus- ja võimeid üliõpilaste lõpetamist meie programmi on hästi hinnatud tööstusharu.

Paljud meie eelmise õpilased on leidnud hea positsiooni tööstuse ja konsultatsioonifirmad. Nende hulgas ettevõtted on Volvo Cars, Volvo Trucks, Saab Automobiles, Scania, BMW Group DesignworksUSA, Renault Trucks, GM, Toyota, Volkswagen, Audi, Bentley ja palju muud.

Saadud kutsekvalifikatsiooni


Pärast lõpetamist siis saada Master of Arts kraadi Transport Design.

Vastuvõtutingimused

Programm eeltingimused


Taotleja peab bakalaureusekraadi valdkonnas tööstusdisainilahenduse või samaväärne loominguline haridus. Sissepääs protsessi heavilly põhineb portfelli valikut. Design portfellid on meie peamiseks aluseks valida kõige loominguline ja andekas taotlejatele.

Konkreetsed portfelli nõuded


Ootame portfellide suhelda taotleja oskusi kõikidel etappidel projekteerimise käigus. See tähendab, et portfellide peab põhjustama võime tuvastada disaini võimalusi ja probleeme lahendada. Samuti peab esitama palju proove taotleja loova mõtlemise protsessi ja kunsti võimet väljendada nii detailjoonis ja krohvid. Kolmemõõtmeline vormi mõistmine on oluline oskus ja seega peaks ka olema dokumenteeritud portfelli. Pildid simulatsioonid, skulptuurid, füüsilise ja digitaalse mudelid peavad olema esitatud. Hiljem ideaalis ka esindavad taotleja teadmisi tootmise tehnoloogiaid ja materjale. Hea idee või tõeline huvi erinevate sõidukite oluline. Teadmised 2D ja 3D tarkvara saab ka muuta. Mõlemad toote ja transpordi disain materjali saab lisada 10 erinevat projekti proove, mis nõudis kooli. Projekti dokumentatsioon peab kirjeldama kogu arengu protsessi, alates alusuuringute lõplik disain ettepanekuid tõsiselt kaaluda kasutajatele selliste toodete.

Me eelistame portfellid, mis sobib standard C4 suurus ümbriku või sarnane.

Viimati uuendatud sept 2015

Teave kooli kohta

Umeå Institute of Design provides five academic programmes focusing exclusively on industrial design and related specializations. Programmes range from Bachelor’s to Master’s and Doctoral levels. We o ... Loe edasi

Umeå Institute of Design provides five academic programmes focusing exclusively on industrial design and related specializations. Programmes range from Bachelor’s to Master’s and Doctoral levels. We offer highly competitive, professional and international industrial design educational programmes supported by exceptional technical facilities and resources. Näita vähem