MA USA poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

MA / MRes poliitikas ja rahvusvahelistes suhetes SPIRE-s on eristusvõime, sest see on üks Suurbritannia Magistriõpe Pathways kõige mitmekesisemaid kogusid. Programm pakub võimalust arendada individuaalset eriala ning õppida laiematest teemadest Pathway ja laiemalt poliitikas ja rahvusvahelistes suhetes. Te saate põhjaliku aluse filosoofilistes ja praktilistes küsimustes, mis toetavad poliitikat ja rahvusvahelisi suhteid. Te uurite 3 kohustuslikku põhikoolitust, 4 vabatahtlikku moodulit ja 12 kuu pikkust väitekirja.

Peamised eelised MA / MR-ide õppimisel poliitikas ja rahvusvahelistes suhetes hõlmavad: väikesed klassi suurused, ekspertide väitekirja järelevalve tipptasemel teemadel ja aruteludel, dünaamiline akadeemiline kogukond, tugevad õpilaste ja töötajate suhted ning õppekavaväliste seminaride ja õpikodade ergutamine. Töötajad ja üliõpilased korraldavad regulaarselt uurimisüritusi, mis pakuvad olulisi võimalusi õppimiseks, võrgustikuks ja kollegiaalseks aruteluks tänapäeva poliitiliste ja filosoofiliste küsimuste üle. Näiteks me korraldame iga-aastase Royal Institute of Philosophy loengusari, kaks korda aastas toimuva Euroopa konsortsiumi poliitiliste uuringute keskkonnapoliitika PhD suvekoolis ning viimastel aastatel on korraldatud mitu ESRC rahastatud (majandus- ja sotsiaaluuringute nõukogu) seminaride sarja.

Kuidas kursust õpetatakse

Te uurite 3 kohustuslikku põhikoolitust, 4 vabatahtlikku moodulit ja 12 kuu pikkust väitekirja. Jooksul kohustuslikud moodulid, siis on paindlikkus ja võimalus valida Pathway moodul, mis on spetsiifiline ala, mida on kõige rohkem huvitatud. Lisamooduleid täiendab kohustuslikku põhilisi mooduleid ja annab teile juurdepääsu põhjalik uurimuslike arutelude, mis viib teoreetilised perspektiivid ja asjakohased praktilised küsimused, eelkõige Pathway teemad. Te lõpetate oma õpingud sõltumatu väitekirjaga. Väitekiri on ametlik kirjalik akadeemiline projekt, mille pikkus on 15 000 kuni 20 000 sõna (MA valijatele) ja 15 000 kuni 20 000 sõna (neile, kes valivad MRe). MA-l ja MR-idel on sarnased üldised eesmärgid, kuid MResil on kõrgem osa spetsiaalsetest uurimiskoolitusmoodulitest, mis on ette nähtud selleks, et varustada teid täiendavate oskustega, mis on vajalikud sotsiaalteaduste uuringute läbiviimiseks. Te nõustute oma väitekirja teemaga oma juhendajaga, kes juhendab ja toetab teid projekti kaudu. See põhineb teie enda uurimistöö huvidel, mida arendate õpetatavate moodulite ajal. Juhendajad määrab teile programmi direktor, kes sobib teie huvidega kooli akadeemilise kogemusega.

Hindamine

Enamikku mooduleid hinnatakse erinevate kursuste kaudu, sealhulgas esseed, kriitikud, aruanded ja esitlused.

Akadeemilised sisenemisnõuded

Teil peaks olema esimene või hea teise klassi kiitusega diplom või selle ekvivalent. Teie bakalaureuse kraad peaks olema poliitikas, rahvusvahelistes suhetes või mis tahes sotsiaalteaduse teemal (nt seadus või sotsioloogia) või humanitaarteaduste alal (nt ajalugu, filosoofia, inglise keel või kaasaegsed keeled).

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

Kui inglise keel ei ole esimene keel, on vaja tõendeid inglise keele oskuse kohta (IELTS 6.0 või samaväärne, vähemalt 5,5 iga alamtesti puhul).

Karjäär

SPIRE lõpetajad järgivad paljusid karjääri avalikus, era- ja vabatahtlikus sektoris. Karjäär hõlmab; Ajakirjandus, pangandus, valitsus, IR-konsultatsioonid ja valitsusvälised organisatsioonid. SPIRE vilistlased tulevad tihti tagasi Keele'isse, et rääkida meie praeguste õpilastega ning esineda ka rahvusvahelistes suhetes (Spetsialist rahvusvahelistel suhetel). Viimastel kõnelejatel on olnud Jonty Bloom (BBC korrespondent), John Duncan OBE (endine Briti suursaadik ja Neitsisaarte kuberner) ja Fidellis Swai (endine UNHCR Somaalias).

Ülikoolil on karjääri- ja töövõime meeskond, kes annab teile nõu ja juhiseid oma tulevase karjääri kohta. Meeskond pakub spetsialistide töörühmi, näiteks „Kraadiõppe valikuvõimalused” ja oma doktorikraadiga edasi liikumine ning võib ka kohtuda individuaalselt, et anda juhiseid ja tuge, et aidata teil oma karjääri arendada. Korraldame regulaarselt karjääri- ja mitteametlikke üritusi, kus saab kohtuda tööandjatega. Teil on juurdepääs ka meie töövõimaluste ja digitaalsete ressursside andmebaasile, näiteks psühhomeetrilisele online-testimisele.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Loe edasi

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Näita vähem