MA Urban Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Linnaplaneerimine ühendab mitmesuguseid taustaga spetsialiste, kellel on kirg linnakeskkonna kujunduse parandamiseks. See, kas olete õppinud linnaplaneerimist, geograafiat, kunsti, inseneritööd, arhitektuuri või maastiku disaini, annab selle kursuse teile võimaluse töötada koostöökeskkonnas, küsitledes tavapäraseid eeldusi linnaarengu kohta.

Te uurite linnakeskkonnaga seotud uusimaid meetodeid ja disaini teooriaid, uurides projektide väljatöötamist ja lahendamist ning keskendudes keskkonnasäästlikkuse saavutamisele. Me loome teie arusaama keskkonna-, juhtimis-, sotsiaalsetest ja majanduslikest põhimõtetest, mis aitavad kaasa keskkonna ja säästva arengu saavutamisele.

Teid julgustatakse rakendama oma disaini oskusi, et elada projekte. Töötades maastikuarhitektuuri ja linnaplaneerimise üliõpilastega, tegelete reaalsete klientide pakutavate pükstega, arendades oma võimet töötada meeskonna osana ja anda olulist panust uuenduslikku disaini. Varasemad õpilased on uurinud võimalusi linnade põllumajanduse edendamiseks ja haljasalade arendamiseks koostöös Leedsi kogukondade rühmadega.

See on paindlik stuudio-põhine kursus, mis annab teile võimaluse töötada ja õppida erinevatelt tausttelt pärit õpilastelt, jagada kogemusi ja ehitada professionaalseid võrgustikke. See on ka akrediteeritud Royal Town Planning Institute ja valmistab teid ette professionaalse liikmeks saamise.

Oleme uhked, et tähistame 50 aastat Leeds Beckett University maastikuarhitektuuri.

PAHUPIDI

INSIDE / OUT loengusarjas on esitatud kunsti, arhitektuuri ja disaini ajaloolised, teoreetilised ja kriitilised analüüsid ning tervitatakse rahvusvaheliselt tunnustatud praktikud, kes tulevad ja räägivad oma praktikast.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

Research Excellence Framework 2014: meie ülikooli arhitektuuri, ehitatud keskkonna ja planeerimisüksuse tulemused, mille ta esimest korda sisestas, oli muljetavaldav, kusjuures 37% oma uuringutest olid maailma juhtivate või rahvusvaheliselt suurepäraste hinnangute järgi.

Kursuse eelised

Sellel kursusel on seosed paljude valdkondadega tööstuses, kohalike omavalitsuste planeerimise osakondadelt, linnaplaneerimise ja maastikuarhitektuuriga. See sobib arhitektidele, maastikuarhitektidele, planeerijatele, maanteede inseneridele, avalikele kunstnikele, disaineritele ja muude seotud valdkondade spetsialistidele.

Kursus õpetab multidistsiplinaarse spetsialistide meeskonda, kellel on ulatuslik praktikapõhine kogemus, külastades ka spetsialiste.

Te saate kasu meie uutest multimeedia stuudiodest, mis on varustatud joonestuslauade, arvutite ja mudelite valmistamise võimalustega koos 24/7 raamatukoguga.

Sisenemise nõuded

UK

Nõuded: Taotlejatel peab olema vähemalt üks teise taseme diplom disaini, arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linnaplaneerimise, geograafia, linnaplaneerimise, tehnilise projekteerimise, kolmemõõtmelise disaini, graafilise disaini või visuaalse kunsti sugulaspiirkondades, vähemalt teise klassi tunnustab kraadi mitte sugulane teema, mida toetab taotletava aine sobivus või samaväärne kogemus või väljaõpe, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Inglise keele nõue: IELTS 6,5 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

Küpsed taotlejad

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Rahvusvaheline

Nõuded: Taotlejatel peab olema vähemalt üks teise taseme diplom disaini, arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, linnaplaneerimise, geograafia, linnaplaneerimise, tehnilise projekteerimise, kolmemõõtmelise disaini, graafilise disaini või visuaalse kunsti sugulaspiirkondades, vähemalt teise klassi tunnustab kraadi mitte sugulane teema, mida toetab taotletava aine sobivus või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Inglise keele nõue: IELTS 6,5 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida . Palun võtke meiega ühendust, kasutades sellel lehel päringuvormi.

Kas soovite parandada oma inglise keele oskust?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud. Võtke ühendust, kasutades selle lehe küsitlusvormi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem