MA uue meedia photojournalism

Üldine

Programmi kirjeldus

uus meedia

Plii järgmise põlvkonna photojournalists uuenduslikke jutustamise

New Media Fotoajakirjandus programmi kell Corcoran School of Arts and Design on esimene omataoline, mis on loodud, et aidata visuaalne ajakirjanikud uurida ja lahendada muutuvas maailmas photojournalism.

Rõhutades tugev jutuvestmise oskusi ja soravalt multimeedia platvormide Master of Arts in New Media Fotoajakirjandus programm hõlmab kirjalikult, fotograafia, audio, video ja web design valmistada õpilasi töötama vabakutseliste, visuaalne reporterid ja toimetajad tootjad. Programm rõhutab individuaalsete visuaalse reporter ja julgustab eksperimente uusi võimalusi jutustamise, dokumentatsiooni ja toimetamine. Programm ka julgustab oma õpilasi uurima uusimaid digitaalse tavade õpetatakse koos kestev põhialuste visuaalne aruandlus, toimetamine ja eetika.

Läbi intensiivne teaduskonna juhendamist koos laia ja paindlik õppetöö ja praktikavõimalusi, üliõpilased valida ja arendada oma töökarjääri. Lisaks The Washington Post, National Public Radio, National Geographic ja Discovery Communications, lugematuid ajalehed, ajakirjad, ajakirjad kaubanduse ja suuremate meediaväljaannete asuvad viie miil raadiusega Corcoran kesklinna campus.

Lõpetajad Master of Arts in New Media Fotoajakirjandus programm on valmis vastu võtma ning paista karjääri laia visuaalse meedia, sealhulgas fotograafia, pilt ja video toimetamine, dokumentaalfilm tootmise ja multimeedia juhtimise-ja on valmis juhtima uue põlvkonna photojournalists, sest valdkond on jätkuvalt muutuvad tehnoloogia .

Department elu

Keskmes New Media Fotoajakirjandus programm on dünaamiline rühma õppejõud ja üliõpilased, kes on väga motiveeritud ja aktiivsed, oma kogukonnas ja tööelu.

Aastal 2011, avaistung klassi uusmeedia Fotoajakirjandus programmi õpilased asutas Corcoran Association of photojournalists, mida tuntakse ühise põllumajanduspoliitika. Hosting erinevate ürituste ja projektide CAP on saanud lahutamatu osa photo maailma Washington, DC Mõned neist sisaldavad harivaid üritusi ja näitused THEARC, töötoad koos naiste photojournalists Washington (WPOW) ja Metro Collective, külalisesinejad käivitamist aastase "Zine, pop-up eksponeerib ja regulaarne õnnelik tundi ja muid koosviibimisi.

Uus meedia Fotoajakirjandus programmi kasu viroloogia, õppimise ja probleemide lahendamine. Õpilased on aktiivsed kogu kool läbi organisatsiooni ja osakondade õppekavad. New Media Fotoajakirjandus programmi õpilased teevad akadeemiliselt ja läbi õppekavavälised aktiivsus kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste projektide õpilastega teistest valdkondadest selline näitus Design, Fine Art Photography, digitaalse meedia ja graafiline disain, samuti laia George Washingtoni ülikooli akadeemilise programmide ja kutsekoolid.

Karjäär ja praktika

Õpilased tegelevad oma Master of Arts in New Media Fotoajakirjandus teha karjääri ühendused viisil, mis kõige paremini sobib neile ja nende eluviise. Paljud valida praktikakohti krediiti. Teised teevad praktikume ilma ainepunkte. Mõlemad on elujõuline võimalusi. Paljud õpilased võtavad töö vabakutselise pilti tegijad või hoidke osalise tööajaga meedia positsioone samas koolis.

Viimased praktikakohti:

 • The Washington Post Online
 • Discovery Communications
 • Baltimore Sun
 • Hea võitlus Meedia
 • Green Peace
 • Käte Print Studio
 • National Geographic Raamatud
 • National Press Sihtasutus
 • Metro Collective
 • ARC
 • USA Today
 • National Public Radio - Uudised Desk
 • National Public Radio - Tiny Desk Kontserdid
 • Rahvaarv Services International
 • Smithsoniani instituudi

Uus meedia Fotoajakirjandus Program tähtsustab millel töötavad spetsialistid klassis nii õppejõud, kui külastate kunstnikud, mentorite ja kolleege. Programm leiab ka võimalusi kaasata õpilasi Corcoran paljudest kogukonna hüvanguks.

Viimati uuendatud Detsember 2016

Teave kooli kohta

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Näita vähem