Miks õppida MA Võrdlev narkootikumide ja alkoholi Studies Middlesex University?

Magister on juhivad ühiselt neli ülikooli: Middlesex University; Aarhus University (Taani); Ülikooli del Piemonte Orientale "A. Avogardo "(Itaalia) ja Universitas Miguel Hernandez de Elche, Alicante (Hispaania). Juurdepääsu rühm Euroopa õpetajad ja õpilased, siis on võimalusi jagada uurimistulemusi samuti kogemuste ja isikliku teadmisi oma kodumaal. Sul on ka võimalus õppida partnerülikooli või teha paigutused Euroopas ja rahvusvaheliste agentuuride ja saada karjääri kujundamine kasutades töö õppe lähenemist ja praktikume.

Programm on õpetatud peamiselt kaugõppe teel meetodid täiendavad mõned näost-näkku õppemaksu. The 'Sissejuhatus narkootikumide ja alkoholi Studies "induktsiooni tarnitakse neli ja pool päeva näost-näkku Süvaõppe ploki üks partner institutsioonidega. See ühendab töötajad ja üliõpilased teistes riikides pakkuda programmi. Pange tähele, et sõidu- ja majutuskulud on ise rahastada.

muidugi rõhutatakse

  • Unikaalne võrdlevas perspektiivis
Tarnitud eksperdid neli ülikooli kogu Euroopas (Taani, Itaalia, Hispaania ja Ühendkuningriik)

Õpilastel on võimalus töötada ja teha koostööd töötajate ja kaasõpilastega kogu Euroopas ja rahvusvaheliselt Võimalus õppida partnerülikooli või teha praktikale Euroopa ja rahvusvahelised organisatsioonid, nagu Euroopa Seirekeskuse Narkootikumide ja Narkomaania Karjäärivõimaluste läbi kasutades töö õppe lähenemist ja praktika Võimalused CPD uuring.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 81 kursust Middlesex University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
8,200 GBP
Rahvusvaheline tasud: £ 12,500
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date