Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

V

Sest 2018/9, pakume kolme Pathways jooksul MA: disain ja materiaalse kultuuri; jõudlus ja fotograafia.

V

Design and Material Culture Pathway kasutab artefakti analüüsi - teenuseid, vastastikuseid seoseid, poliitikaid, institutsioone, õiguslikke ja tehnilisi süsteeme ning füüsilisi objekte ja ruume - lisaks traditsioonilistele ajaloolistele meetoditele, et luua uusi perspektiive suurtel ajaloolistel teemadel. Spetsiaalsed õpetamis- ja uurimisvaldkonnad hõlmavad moe- ja tekstiiliajalugu, arhitektuuri, teadust ja tehnoloogiat, poliitilist ja igapäevast materiaalset kultuuri, materiaalsest kultuurist valmistamise / käsitöö, praktika ajalugu ja globaalset ajalugu. Õpetajate teadustöö ja õpetamise kogemus ulatub varajastest tänapäevastest kuni konkreetse valdkonna eksperditegevuseni Ühendkuningriigis / Euroopas, Põhja-ja Lõuna-Ameerikas ja Aasias.

Victoria ja Alberti muuseumi riikliku näitekunsti kogukonna erinevate materjalidega tegeledes tegelevad Performance Pathway üliõpilased, kuidas tulemuslikkuse materjal jääb meie ajalooliselt ja tänapäeval arusaamisele etenduskunstist. Ühiselt pakutakse V-ga

Fotograafia Pathway kasutab kollektsioonipõhist õpetust V-ga

Mõned ajalugu disaini lõpetanud jätkavad õpingute ja teadustöö karjääri ülemaailmsetes ülikoolides; hiljuti lõpetanud on jätkanud doktoriõppes Cambridge'i Ülikoolis, Warwicki Ülikoolis, Pariisi Sorboni Ülikoolis ja Soomes Aalto Ülikoolis. Teised töötavad kultuuri- ja haldustöötajatena muuseumides, galeriides ja erikollektsioonides, sealhulgas disainimuuseumis, parlamendi kodudes ja M (Hongkong), projekteerimisfirmades ja disainifirmade, kirjanike, ajakirjanike ja teadlaste juhtimisel.

Programm leiab aset pühendatud õppe- ja õppematerjaliga RCA uuemates rajatistes Valges linnas ja V-is

Programm pakub

 • Õpetajaid, kes külastavad õppejõude ja külalisi oma rahvusvaheliste valdkondade esirinnas
 • Disaini ja materjalikultuuri meetodite ajalugu ning uurimis-, arutlus- ja kommunikatsiooniprogrammide ajalugu, sealhulgas meetodid sarnaste valdkondade, nagu antropoloogia, tehnoloogia ajalugu, tulemuslikkuse uuringud ja disaini tavad.
 • Materjalide kultuuri keskne tuum, kõrgetasemeline metoodiline ja teoreetiline väljaõpe ajaloos koos erialaste erialateadmistega disaini ajaloos ja tulemuslikkuse ajaloos.
 • RCA ja V unikaalne õpikeskkond
 • Juurdepääs V-i ületamatutele kogumitele
 • V koostöövõimalused ja -projektid
 • Õppekorraldus, mis hõlmab iseseisva töö jaoks seminare, töötubasid, loenguid ja individuaalseid õpetusi
 • Sihtkohad, mis ühendavad traditsioonilise ajaloolise kirjutamise ja elavate, iseseisvate avalike projektidega
 • Pühendatud ruum uuringutele, kirjutamisele ja projektidele nii RCA kui ka V-is
 • Juhtkatsed teadusliku seminari sarja võimaluste kohta õpilastel osaleda organisatsioonis
 • Rahvusvaheline akadeemiliste partnerite võrgustik, sealhulgas Bard Graduate Center, New York ja Pariisi Ülikool VII Diderot.
 • Vaimne ja rahvusvaheline ülikoolide, muuseumide ja disainiorganisatsioonide vilistlaste võrgustik kogu maailmas

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Õpilastel peaks olema hea bakalaureuse kraad kunsti- või humanitaarteaduste valdkonnas. Üliõpilasi, kellel on tugev tase teistes bakalaureuse õppevaldkondades, kaalutakse ka siis, kui õpilane suudab näidata oma sobivust disaini ajaloo uurimisele taotluse ja intervjuu käigus. Toetame mitmekesisust, mida programmis võib tuua erinevad akadeemilised taustad. Õpilasi, kellel on kunsti või disaini tava tausta, soovitatakse ka taotleda. Me tervitame taotlusi igas vanuses õpilastelt ning näeme nii akadeemilist kui ka töökogemust kui väärtuslikku.

Enamik RCA kursusi taotleb portfellide osana taotlusprotsessi, kuid me ei vaja portfelli sellisena Design Design History. Palume, et taotlejad saadavad meile akadeemilise kirjutamise näidise, näiteks oma varasemate õpingute essee või oma doktoritöö peatoite. Seda saab lisada veebipõhisele taotlusvormile ja see ei pea olema disaini ajaloo teemal.

Kui olete huvitatud tulemuslikkuse spetsialiseerumise materiaalsetest kultuuridest, palun märkige see oma taotluses.

Me tervitame mitteametlikke päringuid kõigilt, kes on huvitatud Disaini ajaloo programmist. Õpilased saavad programmi Avatud päevadest rohkem teada saada või pöörduda administraatori poole hod @ RCA .ac.uk kaudu

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 kuud
Päevane õpe
Price
14,500 GBP
Õppemaksud 2018./19. Aastal on: Ühendkuningriik / EL: 14 500 naela; Overseas: 34 000 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev