Valgete teaduse ja biotehnoloogia magister

Watch video rahvusvahelise magistriõppesse valgu Science and Biotechnology , kus meie õpilased räägivad programmis ning õpib ja elab Oulu.

MSc programm vastab selge vajadusi akadeemiliste ja tööstuse post genoomi ajastu. See aste on suunatud andes üliõpilastele põhjalikku arusaamist struktuuri ja funktsiooni suhe valke ja valmistamiseks kasutatavad tehnikad ja iseloomustada neid.

Õpilased, kes on valitud aste läbi 120 ECTS uuring punktid (samaväärne kaks aastat) uuringud. Need uuringud maksimeerida käed individuaalse koolituse tänapäeva nüüdisaegse tehnikaid ja metoodikaid, tagades samas tugeva aluse teoreetilised aspektid valdkonnas. Umbes pool kraadi hõlmab integratsiooni õpilaste eri uurimisrühmade lõpuks kumuleerumise kohta 6 kuu uurimisprojekti.

Aste on paindlik ja võimaldab üliõpilastel spetsialiseeruda aspekte valgu teadus-ja biotehnoloogia, mis kõige rohkem kasu nende tulevast karjääri. Programm on suunatud eelkõige inimesed lähevad teadus ja endised õpilased on olnud väga õnnestunud leida PhD positsioonid Soomes ja välismaal.

Aste on õpetanud väga rahvusvaheline teaduskonna Biokeemia ja Molekulaarbioloogia Medicine. Teaduskonna ühendab teadmisi in vitro, in vivo ja in silico analüüs valgu struktuuri ja funktsiooni ning sisaldab riiklikke keskusi valgu biofüüsikalised ja struktuuri analüüs, samuti riikliku tippkeskus Cell ekstratsellulaarse maatriksi Research.

Programmi ülevaade

Õppekava hõlmab, kuid mitte ainult, uuringud valk keemia ja tootmine, Biocomputing, bioinformaatika, valkude voltimise, ravimite väljatöötamisel, süsteemibioloogia, struktuuri bioloogia ja valikaineid, mis hõlmab raku-ja molekulaarbioloogia, samuti mini-projektide ja lõplik 6 kuu uurimisprojekti. Kõik projektid viiakse läbi aktiivset, hästi rahastatud uurimisgrupid.

Õppekava on planeeritud ümber varase integreerimise magistranti arvesse uurimisrühmade ja kasutamine moodsaim varustus üksikute õpilastega. Enne esimese perspektiivis õpilased on üksikute praktilisi kogemusi elektropihustusrežiimis massispektromeetria, subsecond kineetika, microcalorimetry, pinna plasmonresonants ja rekombinantse valgu tootmiseks nimetada vaid mõned.

Õppekava pakub paindlikkust, et võimaldada õpilastel spetsialiseerunud aspekte valgu teaduse ja biotehnoloogia, mis nende arvates kõige rohkem kasu oma tulevast karjääri.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Oulu

Vaata veel 14 kursust University of Ouluis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
13,000 EUR
(Mitte-EL / EEA õpilased, vaata Stipendiumid ja tasud)
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school