MA Visual Arts Management ja Curating

Üldine

Programmi kirjeldus

Richmond University's Visual Arts Management MA

Richmondi Ülikooli Visual Arts Management ja Curating MA valmistab ette õpilasi kutsealaste teadmiste, oskuste ja kogemuste jaoks, mis on vajalikud karjääri kujundamiseks visuaalsete kunstiasutuste ja loomingulise kultuuritööstuse jaoks. Programm on unikaalne selle poolest, et see hõlmab avalikult rahastatavat (mitte kasumit teeniva) ja kommertsmaastikueksporti, kusjuures rõhuasetus on haridusel ja haridusel. Õpilased õpivad, kuidas tänapäeva üha enam globaalses kunstimajas toimivad muuseumid, galeriid, oksjonimajad, loomeettevõtted, kollektsionäärid ja rahastajad.

Selles programmis osalevaid õpilasi peetakse nooremate teadlaste kolleegideks ja arenevate kunstide spetsialistideks ning julgustatakse osalema mitmesugustes näituste avaudes, võrgustikeüritustel, kunstnike kõnelustel, festivalidel ja konverentsidel. Paljud klassid õpetatakse väliselt muuseumides ja galeriides ning õpilased lahkuvad ulatuslike kontaktidega, millest nad saavad arendada ja laiendada oma professionaalset võrku.


Õppekava

See programm pakub kultuuridevahelisest vaatenurgast püsivat suhtlemist visuaalsete kunstidega. Ta õpetab üliõpilasi turundus-, juhtimis-, kureerimis- ja galeriihariduses visuaalse kunsti kontekstis.
See programm toob kunsti- ja kujunduse ajaloolased, teoreetikud, professionaalsed praktikud ja stuudio kunstnikud kokku, et:

 1. Pakkuda põhjalikku maandumist interdistsiplinaarsetes, teoreetilisi ja metodoloogilisi küsimusi, mis on seotud visuaalsete uuringutega
 2. Valmistage õpilastele erialaseid oskusi ja kogemusi edukaks töötamiseks mitmetes kunsti- ja kultuuritööstustes

Valikuline akrediteeritud internatuur

Vabatahtlik akrediteeritud internatuur ühendab teooria praktikaga. Õpilastel on raske klassiruumi olukordi töökohale seostada, luua kontakte, mis võivad osutuda nende tulevaste tööhõive väljavaadete seisukohast väärtuslikuks, ning usaldada nende võimekust, loovust ja suhtlemisoskust. Praktika on nii nõudlik kui ka rahuldust pakkuv. Praktika annab võimaluse kasutada kursustel omandatud oskusi reaalses keskkonnas, kuna õpilased annavad hinnangu oma kogemustele.


Top 5 viite õpetada Visuaalse Kunsti Juhtimist

 • Võimalus õppida Londoni keskuses, mis pakub üliõpilastele ainulaadset kultuuridevahelist asukohta ja Londoni kunstiga tegelemist - keskus ja ülemaailmne stseen, mis meelitab maailma kunsti ja disaini tööstuse parimaid loomingulisi oskusi.
 • Kasu väikestest klassidest (keskmiselt 10-15 õpilast), rohkem kontakttunde ja täieliku akadeemilise toe, mida teaduskonna juhtivad teadustööga tegelevad kunstiteosed.
 • Võimalus õppida esimest korda sagedaste kohapealsete külastuste kaudu maailma kõige mainekamaid muuseume, galeriisid ja kunsti näitusi.
 • Saavutada USA akrediteeritud kraad, mis suurendab teie töövõimalusi rahvusvaheliselt.
 • Kasu integreeritud praktikast, mis võimaldab teil rakendada seda, mida olete õppinud reaalses töökohas.


Sisenemise nõuded

Esimene aste mõnes distsipliinis, mille miinimumklass on 2,2 (alumise teise klassi autasud) või selle rahvusvaheline ekvivalent.


Inglise keele nõuded (inglise keele emakeelena kõnelejad)

 • IELTS 6,5, iga kuulamine, kõnelemine, lugemine ja kirjutamine 5,5-ga
 • TOEFL (IBT) 87 koos kuulamis 21, lugemine 22, kirjutamine 21, kõne 23
 • Pearsoni inglise keele akadeemiline test (PTE) 62
 • Cambridge English: Oskus - Tase C2 või Tase C1
Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Loe edasi

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Näita vähem
Kensington , Richmond + 1 Rohkem Vähem