Interdistsiplinaarne magistriprogramm Ajalugu: Meditsiin ja tervishoid Humanitaarteadused ühendavad tervise ja meditsiini ajaloo paljude kunstide ja humanitaarteadustega. Klassid uurivad erinevaid viise, kuidas kehasid ja vaimu on uuritud ja mõistetud ning kuidas need erinevad viisid igapäevaelu, meditsiinipraktika ja rahvatervise poliitika kujundamiseks kujunevad. Osalejad õpivad ajast ja kultuurist meditsiinilisi ideid kontekstualiseerima ning analüüsima mitmesuguseid allikaid, sealhulgas ajaloolisi esemeid, koomiksid ja filme, meditsiinilisi tekste ja tervise ajakirjandust. Õpilased laiendavad oma uurimismeetodeid, mis ulatuvad väljapoole kirjutatud sõna, et arvestada ka tänapäeva helisid, lõhnu ja mineviku välimust ja tundeid ning õppetunde ja pärandeid.

 • Magister: ajalugu
 • Spetsialiseerumine: meditsiini- ja tervishoiuteadused

ÕPPEAINE PROGRAMM

Rada on interdistsiplinaarne programm, mida õpetatakse inglise keeles ja mida pakuvad ühiselt Vrije Universiteit Amsterdam ülikooli ja Amsterdami Vrije Universiteit Amsterdam humanitaarteaduskonnad ning Maastrichti, Amsterdami ja Rotterdami ülikoolide arstiteaduskonnad. Programm kestab igal aastal veebruarist juunini. Istungeid juhivad kogu riigi ülikoolide teadlased ja üliõpilased on pärit erinevatest distsipliinidest - ajaloolased või arstid koolitustel või endised patsiendid ja hooldajad. See annab võimaluse võrrelda ja kontrastida maailmavaateid ning kriitiliselt mõtiskleda suurtes küsimustes sünnist kuni surmani.

Klassid uurivad erinevaid viise, kuidas kehasid ja vaimu on uuritud ja mõistetud ning kuidas need erinevad viisid igapäevaelu, meditsiinipraktika ja rahvatervise poliitika kujundamiseks kujunevad. Osalejad õpivad ajast ja kultuurist meditsiinilisi ideid kontekstualiseerima ning analüüsima mitmesuguseid allikaid, sealhulgas ajaloolisi esemeid, koomiksid ja filme, meditsiinilisi tekste ja tervise ajakirjandust.

Programmi õpetavad kultuuriajalugu õppetooli töötajad (dr. Inger Leemans) ja meditsiiniajaloo õppetool (prof. Dr. Manon Parry).

Programm, mis õpetab teid professionaaliks saama

See programm on spetsialiseerumine magistriõppe programmi ajaloos, mis koolitab õpilasi muutuma professionaalseks ajaloolaseks spetsialistiks, kellel on erialased teadmised ja ülekantavad oskused, nagu kirjutamine, esitlemine ja analüütilised oskused. Õpilased, keda isiklikult juhendab akadeemilise personali liige kogu oma õpingute ajal, võtavad mitu põhikursust ja valivad spetsialiseeritud juhendid või valivad internatuuri.

Põhikursuste ja erialade kombinatsioon

Ajaloolise magistrikraadi Vrije ülikoolil on ainulaadne iseloom, kuna see on kombineeritud laia ühisõppekava ja spetsialiseerumisega. Kõik õpilased järgivad sissejuhatavat põhiainet, kahte uurimisteemat ja teemasid „Ajalugu ja teooria” ja „Võtmetööd kaasaegses ajaloolises mõttes”. Laialdase magistriõppe õppeained pakuvad alust, mille põhjal saate spetsialiseeruda. Samal perioodil esitatud sissejuhatav kursus ja kursus „Ajalugu ja teooria” tagavad ühise aluse edasiminekuks, olenemata teie distsiplinaarsest taustast. „Võtmetööd tänapäeva ajaloolises mõttes” aitavad teil oma spetsialiseerumist arendada. Uurimiskursustel uurite põhjalikult konkreetset ajaloolist probleemi ja arendate oma teadustöö oskusi. Samuti on võimalik teha internatuuri.

Need, kes on spetsialiseerunud lisaks üldistele ainetele, võtavad vastu teadusloenguid ja spetsiaalseid juhendajaid. Ka siin saate kursuse asemel teha internatuuri. Te valite oma magistritöö teema oma spetsialiseerumise valdkonnas. Sa tutvud uute e-humanitaartehnikate meetoditega ja kontakteeruvad regulaarselt ajaloolaste tööpraktikaga. Magistritöö teema valik on tasuta.

KARJÄÄRI VÄLJAVAATED

Kunstide meister

Ajaloolise meisteri pealkiri annab teile atraktiivse tööhõiveperspektiivi, sest teil on laialdased teadmised ja olete loonud analüütilise viisi lugemiseks ja kirjutamiseks. Teiste valdkondade hulgas võiksite töötada ka riigiasutuste, ettevõtete või rahvusvaheliste institutsioonide heaks. Paljud ajaloolased ei pääse ärimaailma, vaid lähevad poliitikasse või ajakirjandusse. Lisaks võiks pärast täiendavat spetsialiseeritud magistriõppeaastat leida positsiooni õpetamises või teadustöös.

Akadeemiline

Meisteri pealkirjaga ajalugu saab teha Ph.D. ülikoolis või uurimisinstituudis. Kui soovid õppida akadeemilist karjääri, võiksite kaaluda ka kahe aasta pikkuse ajaloo magistrikraadi läbimist. See magistrikursus õpetab teid konkreetselt (ülikooli) teadlasena.

MIKS VU Amsterdam

Amsterdam

Amsterdami linnas õppimine on ainulaadne kogemus. Amsterdami linna keskkond ja mitmekultuuriline mõtteviis koos õitsva kultuurielu olemasoluga annavad teie haridusele erilise mõõtme.

Unikaalne programm

Rada on ainulaadne interdistsiplinaarne humanitaarteaduste programm, mida õpetatakse inglise keeles ja mida pakuvad ühiselt Vrije Universiteit Amsterdam ülikooli ja Amsterdami Vrije Universiteit Amsterdam humanitaarteaduskonnad ning Maastrichti, Amsterdami ja Amsterdami ülikoolide arstiteaduskonnad. Rotterdam. Istungeid juhivad teadlased kogu riigi ülikoolidest, samuti teistest kohtadest, kaasa arvatud veebis ja muuseumides, ajalooliselt seotud. Õpilased on pärit mitmesugustest distsipliinidest - ajaloolased või arstid koolitustel või endistel patsientidel ja hooldajatel. See annab võimaluse võrrelda ja kontrastida maailmavaateid ning kriitiliselt mõtiskleda suurtes küsimustes sünnist kuni surmani.

INTERNATIONAL STUDENTS

VASTUVÕTMISNÕUDED

Sissepääs põhineb rangel valikumenetlusel. Teaduskonna vastuvõtuamet otsustab teie vastuvõtu pärast seda, kui olete hinnanud oma täielikku veebirakendust.

Selleks, et saada üks meie magistriõppekavadest, peate olema vähemalt bakalaureusekraad akrediteeritud teadusülikoolist, sealhulgas vähemalt kolm täispikk akadeemilist uuringut, mille maht on vähemalt 180 ECTS või samaväärne.

Magistriprogrammi ajaloo eritingimused:

Magistriõpe ajalugu on mõeldud akadeemilise bakalaureuseõppe üliõpilastele. Samuti võidakse nõustuda, kui teil on akadeemiline bakalaureusekursus teistes humanitaarteadustes (kaasa arvatud teoloogia või filosoofia) või antropoloogia või sotsioloogia, millel on märkimisväärne ajalooline huvi ja mis ilmneb vähemalt 30 ECTS-i suurusest erialast.

Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks peab õpitud akadeemilise teooria tase põhinema kursuse kirjeldusel, kirjandusloendil ja akadeemilise kirjutamise valimil, kuna rakendus- ja akadeemiliste ülikoolide vahel ei ole vahet.

Te peate alati esitama ametlikud testitulemused, mis tõendavad inglise keele oskust. Erandiks võib olla ainult õpilased, kes on lõpetanud täieliku keskkooli / rahvusvahelise küpsustunnistuse inglise või bakalaureusekraadi Kanadas, USAs, Ühendkuningriigis, Iirimaal, Uus-Meremaal või Austraalias. Te saate juba võrku taotleda ilma testitulemusi andmata. Juhul, kui te pole veel testi sooritanud, soovitame teil testimiskuupäev võimalikult kiiresti planeerida. Allpool leiate Inglise humanitaarteaduskonnas inglise keele õpetatavate inglise keele minimaalsed testid:

 • TOEFL skoor (skoor 600 paberit, mis koosneb vähemalt 55-st kõigis alamtestides pluss 4,0 TWE-s, skoor 250 arvutipõhist või 100 interneti baasil vähemalt 20-23-ga kõigis alamtestides).
 • IELTSi skoor 7,0 on kogu bändi skoor (ükski jaotise punktidest ei langenud alla minimaalse skoori 6,5).
 • Cambridge English: Cambridge'i keeleeksam A, B, C või Cambridge'i täiustatud eksam A, B, C.

TAOTLUS

Kui olete lugenud allpool toodud vastuvõtukriteeriume ja tunned, et teil on õigus sissepääsuks, siis palun tehke oma taotluse esitamiseks järgmised sammud. Pange tähele, et esmane taotlemise kord on täielikult võrgus ja et teie asjakohaste dokumentide skaneerimine on vajalik.

1. samm: Vastake vastuvõtukriteeriumidele

2. samm: koostage dokumente ja rakendage neid võrgus

Palun koostage järgmised dokumendid. Iga dokumendi selgituse leiate rakenduse lehelt. Kõik dokumendid tuleb esitada inglise keeles.

 • Teie kehtiva passi või ID koopia (ID ainult ELi elanikele)
 • Elulookirjeldus
 • Motivatsioonikiri
 • Kaks soovituskirja
 • Kirjete protokoll
 • Lõputöö (või muu akadeemilise kirjutise näidis, vähemalt 5 lehekülge pluss kasutatud kirjanduse nimekiri)
 • Teie eelmise kõrghariduse ajal tehtud kursuste kirjeldus
 • Kõigi eelmise kõrghariduse ajal kasutatud peamiste kirjanduse loend

Pärast nõutavate dokumentide koostamist järgige veebipõhist taotlust. Pärast taotluse täitmist võtavad meie rahvusvahelised üliõpilaste nõustajad teiega ühendust.

3. etapp: oota otsust vastuvõtmise kohta

Vastuvõtukomisjon vaatab teie taotluse läbi kohe, kui see on valmis. Tavaliselt kestab see umbes neli nädalat, kuid hõivatud perioodidel võib see kuluda kauem aega, nii et kasutage kindlasti nii kiiresti kui võimalik. Sissepääsu saamisel saadetakse e-posti teel tingimusliku sisseastumise kiri. Te võite alustada oma kolimist Amsterdami!

4. samm: lõpetage registreerimine ja liikuge Amsterdamisse!

Veenduge, et olete lõpetanud oma õpilase registreerimise enne programmi algust. Kui kõik tingimused on täidetud, olete valmis alustama oma programmi VU Amsterdam !

ÜLEVAADE AJALUGU: MEDITSIINILISED JA TERVISED INIMESED

 • JUHTIMISE KEEL: inglise, hollandi keel
 • KESTUS: 1 aasta
 • TAOTLUSE JÄRGI: 1. juuni
 • START DATE: 1. september
 • ÕPPEAINE TÜÜP: Täistööaeg
 • HUVIDE VALDKOND: kunst, kultuur ja ajalugu
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud Jaanuar 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
14,600 EUR
Mitte-EL / EER-STUDENT; EL / EER-STUDENT: 2,083 eurot; TEINE TEGEVUS TARIFID: 13,600 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi