MA ajalugu

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kunstide magister, ajalugu - Armstrong, Statesboro

Kraadinõuded: 33 krediidi tundi

Ajaloo osakond pakub kunsti bakalaureusi ja magistrikraadi ajaloos ning lõputunnistust avaliku ajaloo alal ning on spetsialiseerunud teiste valdkondade lõunaajaloole, Gruusia ajaloole, naiste ajaloole ja sõjaajaloole. Bakalaureuseõppe üliõpilaste jaoks osaleb osakond ülikooli autasude programmis ja kraadiõppurite jaoks on osakonnal mitu abituriendi võimalust.

Meie õppejõud on kaasates õpetajaid ning riiklikult ja rahvusvaheliselt tuntud teadlasi erinevates ajaloovaldkondades. Olete klassiruumis koos auhinnatud õpetajate ja teadlastega, valides erinevaid klasse, mis vastavad peaaegu kõigile ajaloolistele huvidele.

Miks õppida ajalugu?

Pärast küsitlust rõhutavad tööandjad vajadust kriitiliselt mõtlevate ja hästi kirjutavate inimeste järele. Töökohale vastavate oskuste otsimise asemel otsivad tänapäeva lahjad ettevõtted paindlikke probleemilahendajaid:

„Vabade kunstide peamiste äriühingute töötajad on näidanud üles tugevamat juhtimisoskust ja on edasi arenenud kui need, kes töötavad teiste ülikoolide peamiste äriühingutega.” - Bell Systems

“GM väärtustab laiapõhjalist haridust, mis viljeleb loomingulisi, analüütilisi ja suhtlemisoskusi ning soodustab enesemotivatsiooni, püsivust ja enesedistsipliini.” - General Motors , mis annab tööd enam kui 1000 ajaloolisele ettevõttele.

Ajaloo lõpetanud töötajad töötavad valitsuses ärianalüütikutena, teadlaste, avalike suhete ametnike, toimetajate, õpetajate, müügijuhtide ja juhtidena. Ajalugu on eelistatud seaduseelne suund ja kaks Georgia Lõuna ajaloo professorit on ka juristid, kes annavad õpilastele asjatundlikke nõuandeid klasside valimisel ja õigusteaduste kooli astumisel. Ajaloo peamised ettevõtjad käivad lisaks ajaloole ka ärikoolis, avalikus halduses, infoteaduses, hariduses ja ajakirjanduses.

Ajalugu valmistab ette õpilasi avalikus ajaloos, sh arhiivihalduses, muuseumi hoolduses ja ajaloolises säilitamises.

Lisaks kuupäevadele ja sündmustele annab ajalugu meile avarama ülevaate meie maailmast . Mõistes, kuidas inimesed maailma eri paigus läbi aegade mõtlesid ja käitusid, mõistame paremini tänaseid sündmusi ja seda, kuidas saame mõjutada homset.

Ajalugu peamised ettevõtted analüüsivad ja tõlgendavad teavet, kirjutavad ja jagavad ideid, miks sündmused toimusid ja arendavad teadmisi ja oskusi, mis aitavad neil tänapäeva töökohal edukalt toime tulla.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Loe edasi

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Näita vähem
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Rohkem Vähem