Arengu- ja inimõiguste magister uurib suhteliselt uut inimõiguste ja rahvusvahelise arengu suhet.


Põhijooned

See magistriprogramm on multidistsiplinaarne programm, mis ühendab arusaamu arendusteaduste, poliitika, poliitilise teooria ja rahvusvahelise õiguse valdkondadest. Selles käsitletakse mõnda põhiküsimust, millega seisavad silmitsi 21. sajandi globaalsed ühiskonnad dünaamilise programmi kaudu, mis ühendab teoreetilise ja rakendusliku perspektiivi ning mida õpetab oma valdkonna juhtivate õppejõudude meeskond.

Õpilasi julgustatakse rakendama õigusalaseid teooriaid, sotsiaalseid ja poliitilisi teooriaid ning uurimisvahendeid arengu- ja inimõiguste analüüsimisel ja mõistmisel, samuti õpetatakse olulisi ajaloolisi ja poliitilisi mõõtmeid ja kontseptsioone.

Kirjeldus

Täiskoormusega kursuste struktuur jaguneb aastaringselt kolme akadeemilise semestri kolme mooduliga (kokku kuus moodulit (esimene osa) ja seejärel väitekirja suve jooksul (teine ​​osa).

Õpilased õpivad neli kohustuslikku moodulit, uurimisprotsessi moodulit ja ühte valikulist moodulit. Väitekiri on kirjutatud tema valiku spetsialiseeritud uurimistöö teemal.

Sisenemise nõuded

Tüüpiline sisenemise nõue on esimene aste vastavas erialal, tavaliselt 2: 2, kusjuures üldiselt on see vähemalt 55%. Overseas üliõpilastel peaks olema IELTS skoor 6,5.

Õppemaksud

Iga-aastased õppemaksud sisenemiseks õppeaastal 2019-20 on järgmised:


Õppemaksud õppeaastate eest pärast esimest aastat on tõusnud 3%.

Teil võib olla õigus saada toetust oma õppetöö toetamiseks.

Rahvusvahelised üliõpilased ja osalise tööajaga õpe: nüüd on mõnel üliõpilasel võimalik osalise tööajaga õppida neljanda astme viisateel. See sõltub teguritest, mis on seotud kursuse ja teie individuaalse olukorraga. Samuti võib olla võimalik õppida koos meiega, kui olete juba Ühendkuningriigis teise viisa kategooria all.

Lisakulud

Programmi õppemaks ei hõlma üliõpilase isiklikult tehtud kulusid, näiteks raamatute või kirjatarbimise ostmist, trükkimist või fotokopeerimisega seotud kulusid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust Swansea Universityis »

Viimati uuendatud November 3, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
16,500 GBP
- täistööajaga rahvusvahelised üliõpilased; 7750 GBP - täisajaga UK / ELi üliõpilased; 2600 GBP - osalise tööajaga Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuli 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuli 31, 2020