MA arengu- ja inimõiguste valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA Areng ja Inimõigused ühendab teadmisi arenguuuringute, poliitika ja rahvusvahelise õiguse valdkondadest.

Te uurite 21. sajandi ühiskondade ees seisvaid kriitilisi globaalseid probleeme dünaamilise kursuse kaudu, mis ühendab endas teoreetilisi ja rakendatud vaatenurki.

Juhtivate ekspertide juhendamisel rakendate inimarengu ja inimõiguste vaheliste seoste analüüsimisel rahvusvahelises avalikus poliitikas, sealhulgas abipoliitikas, õigusteooriat, poliitilisi teadmisi ning spetsialiseeritud uurimis- ja planeerimisvahendeid.

Miks areng ja inimõigused Swanseas?

Swansea University magistriõppe ja inimõiguste programm on suhteliselt ainulaadne ja eripärane programm, mis erineb tavapärastest LLM-i inimõiguste programmidest, eriti oma interdistsiplinaarse olemuse ja pühendumuse poolest nii akadeemilisele kui ka erialasele väljaõppele.

Tuginedes meie uimastatavale Singleton Parki ülikoolilinnakule, Goweri poolsaare serval asuvale pargimaale Swansea lahele vaatega, on meil kogemusi ja kõiki kaasaegseid võimalusi, et tagada teie õpikogemuse positiivsus. Swansea University kuldne staatus Ühendkuningriigi valitsuse õpetamisoskuse raamistikus (TEF) rõhutab meie tugevat õpetamiskultuuri ja pühendumust õpilaste õppimiskogemusele.

Teie areng ja inimõiguste kogemus

Enne 60-krediidilise väitekirjaprojekti lõpuleviimist täidate programmi 1. osas kuus 20 krediidi moodulit.

Kuuest moodulist neli on kohustuslikud:

  • Rahvusvaheline inimõiguste seadus;
  • Õigustepõhised lähenemisviisid arengule;
  • Inimõigused ja humanitaarne sekkumine;
  • Ühiskonnateaduste kontseptuaalsed küsimused;

Samuti saate komplekteerida kaks lisamoodulit mitmesugustest valikutest. Nende hulka kuuluvad: vägivald, konfliktid ja areng; Kodanikuühiskond ja rahvusvaheline areng; Sissejuhatus arenguõppesse; Tööriistad rahvusvahelise arengu planeerimiseks; Kriitilised turvalisuse uuringud; Postkolonialism, orientalism ja eurotsentrism; Aafrika riik; Rahvusvaheline julgeolek Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas; ning sugu, ühiskond ja poliitika Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas.

Arengu ja inimõiguste tööhõivevõimalused

Kursus annab teile põhjaliku aluse inimõiguste ja inimarengu vahelistes seostes rahvusvahelises avalikus poliitikas ja rahvusvahelises õiguses. Lisaks arendate oma kriitilisi analüütilisi oskusi ja spetsialistide oskusi kutsepraktikas kasutatavate tööriistade kavandamisel.

Selle kursuse lõpetanutel on hea võimalus siseneda erialasele tööle, teha koostööd välis- või abiministeeriumidega, riiklikus avalikus sektoris või teiste humanitaarorganisatsioonidega, sealhulgas valitsustevaheliste ja valitsusväliste organisatsioonidega.

Sisenemise nõuded

Tavaline sisenemisnõue on vastava eriala esimene aste, tavaliselt 2: 2, minimaalselt 55%. Overseas asuvatelt tudengitelt oodatakse IELTSi hindeks 6,5.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
  • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
  • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
  • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem