Kursuse üksikasjad

Kui soovite arhitektuuriga tegeleda disaini erialal, aitab see post-professionaalne, stuudio-põhine kursus kujundada ekspert-lähenemisviisi arhitektuuri mõtlemisele ja disaini teostamisele. Ta pakub arhitektuuri projekteerimise uuringuid seoses avaliku ruumiga ja kodanikuhalduse küsimusega.

Te uurite disaini raames rahvusvahelisi perspektiive ja julgustatakse arendama välja huvitavaid projekteeritud juhiseid, mis käsitlevad selliseid teemasid nagu linnade ajalugu ja linnade kujundamine, keskkonnasäästlikkus, linnade geograafia, poliitilise ruumi filosoofia ja praeguse ja tuleviku mõju majandused.

Te lõpetate oma valitud teema sissejuhatavaid ja seejärel arenenud projekte ning saate oma lõputöö välja töötada või avaldada.

Kursuse eelised

Kunstikool, arhitektuur

Fassaadide juhendamise meeskond on töötanud selliste uuenduslike kujundustega nagu Foster, Atelier One, HOK, Ian Simpson ja Zaha Hadid. Arhitektuurse interjööri meeskond koosneb praktikudest, õppejõududest ja disaineritest, kes on spetsialiseerunud sellistes valdkondades nagu korduskasutus ja muuseumi ja näituse kujundus. Paljud õpilased tegelevad elavate projektide või võistlustega.

Teil on juurdepääs suurepärasele õpikeskkonnale, mis hõlmab multimeediumistesid, millel on flip-top joonestuslauad, paralleelsed liikumislauad ja mudelite valmistamise vahendid, 24/7 raamatukogu ja spetsialiseerunud töökojad.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teine ​​klassi auhindade kraad arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, planeerimise või sisekujunduse sugulaspetsialistidelt, vähemalt teise klassi auhindu kraadiga mitte sugulane aine, mida toetavad tõendid selle kohta, , või neil on samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik sobivad kandidaadid, kes vastavad sisenemise nõuetele, peavad esitama loomingulise töö portfelli loominguliste oskuste demonstreerimiseks ja neid võib küsitleda. Teie portfell peaks sisaldama näiteid eelmisest haridusest, töökogemusest või isiklikust tööst. Kandidaate välismaalt toetatakse, et seda teha elektrooniliselt ja / või telefoni teel.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6,5 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

See kvalifikatsioon võimaldab teil omandada spetsialisti disainioskusi peale üldise arhitektuurikoolituse, mis annab teile juurdepääsu suurematele töövõimalustele. Paljud meie lõpetajad leiavad rahuldust pakkuvat tööd erasektori projekteerimisnõustamisteenistuses, kohaliku omavalitsuse asutustes või keskkonnaorganisatsioonides Ühendkuningriigis ja välismaal. Teie kursus annab ka tugeva aluse, kui soovite saada arhitektuuri akadeemilise teadurina, ja teil on ka võimalus jätkata õpinguid ja töötada doktoriõppe eesmärgil.

  • Arhitekt
  • Sisekujundaja
  • Urban Designer
  • Linnaplaneerija

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Kriitiline kontekst

See moodul puudutab disaini põhiküsimusi, nimelt urbanismi, jätkusuutlikkust ja ressursside ammendumist ning koosneb õpilaste juhitud aruteludest ja ettekannetest kursuse lugeja kohta. See seostub otseselt teie isikliku uurimisettepaneku väljatöötamisega Studio A.

Disainstuudio A

See moodul aitab teil arendada oma võtmespetsialismi teiste moodulite jaoks. Te valite eelmainitud teemade põhjal välja töötatud eriala ja koostate uurimisettepaneku.

Integreeritud kriitiliste tehnoloogiatega Design Studio B

See stuudio on see, kus te esmalt arendate oma disaini tööd disaini, mida jätkatakse ja esitatakse lõplikus stuudio moodulis.

Disainstuudio C

See on viimane stuudioüksus, kus kursuse tulemusi laiendatakse keerukatesse teesidesse või kujundustesse, mis testivad varasemates moodulites välja töötatud põhisuuniseid. Loomulikult lõpeb näitusetükk, mis edastab teesid valitud publikule.

Uurimismeetodid: teooria

See on teadusuuringute baasil põhinev moodul, mis toetab Studio B loomingulist tööd ja mis tavaliselt toimub kirjanduse ja disainiuuringu vormis. See on kirjalik teos, milles käsitletakse teie stuudio teosest leitud võtmeküsimusi.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Ringhäälingu koht

Loominguliste mõtete ja uuenduslike mõtlejate hub, Broadcasting Place on meie kunsti-, disaini- ja arhitektuuriüliõpilaste koduks.

Arhitektuuri- ja kunstistuudio

Meie stuudiod pakuvad ruumi individuaalsetele ja grupiprojektidele ning rajatiste hulka kuuluvad paralleelsed liikumislauad, flip-top joonestuslauad ja presstrükised ja graafika töötoad. Meie 3D-printereid ja laser-lõikureid saab kasutada ka mudelite valmistamiseks, plastikust moodustamiseks, plasmalõikamiseks ja 3D-skulptuuride jaoks.

Disainstuudiod

Meie kaasaegsed multimeedia-stuudiod sisaldavad spetsiaalset CAD-komplekti ja spetsiaalset tarkvara, nagu REVIT, mis võimaldab õpilastel arendada oskusi 3D-projekteerimisel ja info kujundamise loomisel.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,950 GBP
Overseas: 11500 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev