Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

RCA arhitektuuri eesmärk on inspireerida disaini uuendusi. Programm laiendab arhitektuuri ja selle agentuuri võimalusi kogu maailmas, soodustades õpilaste spekulatiivset, sõltumatut ja kriitilist eetust. Kaheaastane pikaajaline programm loob arhitektuuri kui mitmekülgse ja kompleksse tavade kogumi, mis läheb kaugemale traditsioonilistest eristustest ja piirangutest selles valdkonnas. Radikaalne ja uuenduslik lähenemisviis pedagoogika ja uurimistööle, samuti pühendumine avatud mõtlemisele, eksperimentaalse stuudiokultuurile seab RCA üksteisest välja.

Konkreetselt on RCA ideaalne keskkond õpilastele, kes soovivad välja töötada eripärase ja uuendusliku hääle selle valdkonna kohta ning ainulaadse võimaluse teha koostööd teiste kunsti- ja disainivaldkondade, sealhulgas fotograafia, skulptuuri, visuaalse kommunikatsiooni ja animatsiooni tulevaste juhtidega.

Õppetöö magistriõppes keerleb Arhitektuurse Disaini Stuudio ümber. Iga ADS-i peetakse disainiuuringute eristavaks platvormiks, mis on korraldatud tähtsa globaalse väljakutse ja selliste võimaluste nagu ökoloogia, eluaseme, urbanismi, uute tehnoloogiate ja kujundamise kaudu. Disaintuudiote täiendades pakub programm intensiivset seminari, loenguid, töötubasid ja sümpoosione, mis arendavad distsipliini jaoks uusi ja katselisi lähenemisviise.

Programm lõpeb väitekirja projekti ja suveüritusega, mis võimaldab üliõpilastel esitada oma töö erialal ja üldsusele.

Uuringute tuum on projektipõhine, võttes aluseks kaheksa arhitektuurse disainstuudi (ADS) koosnevat ühtset süsteemi, millel on ainulaadne probleemide, meetodite ja kriitiliste raamistike kogum. Igas AD-is on umbes kuusteist üliõpilast, kellel on esimese ja teise aastase õpilasega üksteisega töötajad.

Esimeste aastate õpilased töötavad stuudio juhendajate poolt loodud pedagoogilises raamistikus elava projekti ja stuudioprojektiga. Need projektid moodustavad tehnilise õppe kursuse aluse ja täidavad RIBA GC1, GC8 ja GC9. Stuudio täiendab ajalugu

Teise-aastased üliõpilased töötavad projektipõhisel teesil, mis kompromisseerib disainiprojekti ja disainiprojekti. Aasta kulmineerub näitusel töökoha näitustel.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Sa oleksid pidanud omandama arhitektuuri kõrgtasemelise kraadi (RIBA 1. osa) või rahvusvahelises samaväärses astmes või kõrgemal tasemel ja olema projekteerimisbüroos vähemalt üheaastane töökogemus.

Peate näitama üles oma suurt distsipliini ja võimet reageerida ootamatute allikate stiimulitele.

Tõendid tundlikkuse, leiutise, uudishimu ja valmisoleku kohta range ja nõudliku kahe aasta jooksul on väga olulised.

Portfell

Peaksite esitama digitaalse portfelli veebipõhiste rakenduste piirkonnast nelja kuni kümne projekti vahel. Iga projekt peaks sisaldama pealkirjakujutist ja kuni 6 galerii pilti. Peaksite kirjeldama kuni 100 sõna iga pealkirja pildi ja pealkirja kohta kuni 50 sõna iga toetava galerii pilti.

Soovitame pilte vahemikus 1024 x 768 pikslit või rohkem. Kõik pildifailid tuleb salvestada JPG- või PNG-vormingus, mille maksimaalne faili suurus on 2 MB. Piltide asemel saab esitada videofaile. MOV, MP4 või M4V vormingud on lubatud maksimaalse faili suurusega 80 MB. Muudele videovormingutele saab viidata videomängu saidile nagu Vimeo.

Koostööloa esitamisel täpsustage seda ja selgitage oma rolli ja vastutust selgelt.

Taotluse esitamisel ei tohiks esitada tegelikke esemeid, skeemiboksid, füüsilisi portfelli ega muud meediat. Mis tahes ülaltoodud materjali esitamine ei ole lubatud. Kui teil on portfelli puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil architecture @ RCA .ac.uk

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Programm võtab teiega ühendust, kui olete valitud nimekirja ja kutsute teid intervjuule.

Teie intervjueerib kuni kolm akadeemilise personali liiget ja üliõpilase esindajat.

Kui teete veebipõhise portfelli esitamise, peaksite intervjueerima oma esitusviisi oma füüsilises vormis, samuti kõik hiljutised tööd või tööd.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev