MA avalike suhete ja digitaalse turunduse valdkonnas

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

HMKW avalike suhete ja digitaalse turunduse magistriõppe programm võimaldab õpilastel töötada meie ühiskonna ja kultuuri digitaalse ümberkujundamise protsessi käigus loodud uute kommunikatsioonirühmadega. Kuna suhteid avalike suhete, ettevõtte ja turundusalase kommunikatsiooni vahel on äsja tekkinud mitmesugused uued tegevusvaldkonnad, mille kohta pole praktiliselt ühtegi ametikohta: sotsiaalmeediatoimetaja, mõjur, looja, Instagrammer jne.

Need on tulevikuprogrammid, mida programm intensiivselt valmistab, keskendudes rakendusuuringutele ja digitaalsete kommunikatsioonitehnoloogiate professionaalsele kasutamisele, eelkõige nn sotsiaalses meediumis, mis on integreeritud ettevõtlus- ja turunduskommunikatsioonis.

MA MA avalike suhete ja digitaalse turunduse saab õppida Berliinis campus inglise keeles (MA avalike suhete ja digitaalturundus) ja HMKW Kölnis saksa keeles.

Sõltumata vastava õppekava töökeeltest võivad magistritööde HMKW üldjuhul kirjutada saksa või inglise keeles HMKW . Uuringute jaoks kehtib see reegel ainult individuaalse kokkuleppe alusel ja eeldab vastava mooduli lektori nõusolekut.

Moodulid

Üldmoodulid: meediaseaduse valiku moodulid, meediatoodang, meediateabe haldamine, kultuuridevaheline juhtimine, meedi psühholoogia (3 out of 7)

Teemaga seotud moodulid (muu hulgas): metoodika teemad (nt turu-uuringud, tarbijate käitumine, rakendusuuringute metoodika), avalikud suhted (sh PR teooriad ja mudelid, strateegiline teabevahetus, PR praktika laborid, sealhulgas pargid ja viiruslik turundus) ja digitaalturundus (sh klassikaline turunduskommunikatsioon ja veebiturunduse teatis)

Õppekursus peagi

Pädevuse eesmärk: avalike suhete ja turundustegevuse tehniliste ja metoodiliste standardite omandamine

uuringu tüüp

keel

Saksa (Campus Cologne), inglise (Campus Berlin): MA avalike suhete ja digitaalse turunduse

(kirjalik töö võib toimuda saksa või inglise keeles)

liikmemaks Päevane õpe: 670, - € kuus | Osalise tööajaga / erakorraline: 449, - € kuus alguskuupäev Talv (oktoober)

Teie profiil

Taotlejad: bakalaureuse kraadi (bakalaureuse, diplomi, magistri) lõpetajad kommunikatsiooni-, meedias või turunduses keskendunud valdkonnas.

Sihitud ametid: karjäärivõimalused on laialdases keskkonnas PR, ettevõtte kommunikatsiooni ja turunduse, kommunikatsiooniagentuuride ja ettevõtete osakondade seas ja avalike suhete ametnikuna, PR ja turunduskonsultandi või juhina.

vastuvõtu nõuded

  • Hea kuni väga hea kraad ühel nimetatud valdkondades (ülikool või kolledž) ja
  • sisemine, NC-vaba valikuprotsess
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

All of its degree programs are additionally accredited by FIBAA (international agency for quality assurance in higher education). HMKW is active at three locations across Germany: in Berlin, Cologne a ... Loe edasi

All of its degree programs are additionally accredited by FIBAA (international agency for quality assurance in higher education). HMKW is active at three locations across Germany: in Berlin, Cologne and in Frankfurt (Main). Näita vähem
Berliin , Köln , Frankfurt + 2 Rohkem Vähem