MA avalike suhete ja strateegilise kommunikatsiooni valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Koguge oskusteavet maailmamajanduses toimimiseks ja arendage oma kirjutamis- ja esitusoskusi, et kaasata selle akrediteeritud kursus kogu maailma vaatajaskonnaga.

Interneti, mobiiltehnoloogia ja sotsiaalse meedia kasutamine on tohutult mõjutanud meie elusid ja seda, kuidas me suhtleme? teave on sõna otseses mõttes saadaval ja suusõnaliselt levib kiiremini kui kunagi varem. See suundumus suurendab nõudlust side spetsialistide jaoks, kes suudavad kavandada strateegilisi PR-kampaaniaid ning rakendada sotsiaalse meedia ja viiruslikke kampaaniaid, et edendada digitaalajastul ettevõtteid.

Teid ühendatakse tööstusharu kogenud juhendajaga, kes pakub väärtuslikku nõu oma tulevase karjääri ja viimase aja arengute kohta selles valdkonnas. Samuti võtate kliendi jaoks läbi otsene avalike suhete konsultatsiooniprojekt.

Teil on võimalus sooritada tööplaani moodul teises semestris.

Kursuse eelised

Teie tööalast konkurentsivõimet suurendab kolmetasandiline süsteem - töökoht, tegelik elu projekt ja juhendaja kaudu. Õppimine välismaal võimaldab teil osaleda oma õpingutes partnerülikoolis Euroopas ja need võimalused aitavad teil luua tugeva CV karjääri saavutamiseks PR ja ettevõtte suhtlemises.

See kursus kuulub meie Leedsi ärikoolile, mis on alates 1990. aastast olnud avalike suhete hariduse esirinnas nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Oleme avalike suhete ja kommunikatsioonide õpetamise keskus Suurbritannias ja Euroopas ning meie akadeemikud on olulised erialane töökogemus teemal. Hilinenud Alan Rawel, kes oli Haridusinstituut avalike suhete instituudis (CIPR), kirjeldas meid kui "üks juhtivaid ülikoolide PR-osakondi Euroopas".

Enimkasutatavat õpikut "Avalike suhete uurimine" redigeerivad meie enda prof Ralph Tench ja Liz Yeomans koos meie teema rühmade liikmete poolt kirjutatud peatükkidega. Nüüd on see teises trükis ja see on standardse teksti saanud nii paljudes ülikoolides üle kogu maailma kui ka CIPRi professionaalsete kursuste kaudu.

Meie tugevad suhted tööandjate ja spetsialistidega annavad teile võimaluse viia läbi praktika PR-konsultatsioonide ja PR-osakondade siseselt. Õppimine välismaal võimaldab teil osaleda osa õpingutest Euroopa partnerülikoolis. Need võimalused aitavad teil luua tugeva CV karjääri jaoks PR- ja ettevõttesiseses suhtluses.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6.5 ilma oskusteta alla 5.5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Teie juhendaja juhendamisel ja tööotsimise ja nõustamisprojekti abil kogutud kogemuste abil parandatakse teie karjäärivõimalusi oluliselt. Õppimine välismaal võimaldab teil osaleda osa õpingudest Euroopa ülikoolis. Need võimalused aitavad teil luua tugeva CV karjääri jaoks PR-strateegias ja strateegilises suhtluses.

  • Digitaalteadete haldur
  • Avalike suhete juht
  • Pressiesindaja
  • Sotsiaalmeediumihaldur

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 6500 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Sotsiaalsed ruumid

Meie sotsiaalsed õppimisruumid hõlmavad tavaliselt personaalarvuteid, laua ruume ja istekohti, mis võimaldavad teil õppida ja suhelda pingevabas õhkkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem