MA avalike suhete ja strateegilise kommunikatsiooni valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Koguge oskusteavet maailmamajanduses toimimiseks ja arendage oma kirjutamis- ja esitusoskusi, et kaasata selle akrediteeritud kursus kogu maailma vaatajaskonnaga.

Interneti, mobiiltehnoloogia ja sotsiaalse meedia kasutamine on tohutult mõjutanud meie elusid ja seda, kuidas me suhtleme? teave on sõna otseses mõttes saadaval ja suusõnaliselt levib kiiremini kui kunagi varem. See suundumus suurendab nõudlust side spetsialistide jaoks, kes suudavad kavandada strateegilisi PR-kampaaniaid ning rakendada sotsiaalse meedia ja viiruslikke kampaaniaid, et edendada digitaalajastul ettevõtteid.

Teid ühendatakse tööstusharu kogenud juhendajaga, kes pakub väärtuslikku nõu oma tulevase karjääri ja viimase aja arengute kohta selles valdkonnas. Samuti võtate kliendi jaoks läbi otsene avalike suhete konsultatsiooniprojekt.

Teil on võimalus sooritada tööplaani moodul teises semestris.

Kursuse eelised

Teie tööalast konkurentsivõimet suurendab kolmetasandiline süsteem - töökoht, tegelik elu projekt ja juhendaja kaudu. Õppimine välismaal võimaldab teil osaleda oma õpingutes partnerülikoolis Euroopas ja need võimalused aitavad teil luua tugeva CV karjääri saavutamiseks PR ja ettevõtte suhtlemises.

See kursus kuulub meie Leedsi ärikoolile, mis on alates 1990. aastast olnud avalike suhete hariduse esirinnas nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Oleme avalike suhete ja kommunikatsioonide õpetamise keskus Suurbritannias ja Euroopas ning meie akadeemikud on olulised erialane töökogemus teemal. Hilinenud Alan Rawel, kes oli Haridusinstituut avalike suhete instituudis (CIPR), kirjeldas meid kui "üks juhtivaid ülikoolide PR-osakondi Euroopas".

Enimkasutatavat õpikut "Avalike suhete uurimine" redigeerivad meie enda prof Ralph Tench ja Liz Yeomans koos meie teema rühmade liikmete poolt kirjutatud peatükkidega. Nüüd on see teises trükis ja see on standardse teksti saanud nii paljudes ülikoolides üle kogu maailma kui ka CIPRi professionaalsete kursuste kaudu.

Meie tugevad suhted tööandjate ja spetsialistidega annavad teile võimaluse viia läbi praktika PR-konsultatsioonide ja PR-osakondade siseselt. Õppimine välismaal võimaldab teil osaleda osa õpingutest Euroopa partnerülikoolis. Need võimalused aitavad teil luua tugeva CV karjääri jaoks PR- ja ettevõttesiseses suhtluses.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6.5 ilma oskusteta alla 5.5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Teie juhendaja juhendamisel ja tööotsimise ja nõustamisprojekti abil kogutud kogemuste abil parandatakse teie karjäärivõimalusi oluliselt. Õppimine välismaal võimaldab teil osaleda osa õpingudest Euroopa ülikoolis. Need võimalused aitavad teil luua tugeva CV karjääri jaoks PR-strateegias ja strateegilises suhtluses.

  • Digitaalteadete haldur
  • Avalike suhete juht
  • Pressiesindaja
  • Sotsiaalmeediumihaldur

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Digitaalteatise juhtimine

Parandage digitaalse kommunikatsiooni muutuvat maastikku ja arendage personaalse ja ettevõtte maine haldamise vahendeid.

Dissertatsioon

Te teete põhjalikku uurimisprojekti teemal, mis sobib kursusele ja teile eriti huvipakkuv.

Ettevõtte kommunikatsioon kultuuridevahelises kontekstis

Vaadata kultuurifaktorite rolli ettevõtte kommunikatsiooni juhtimises, ühendades korporatiivsete suhete funktsioonide valdkonnad ja ettevõtte kommunikatsiooni spetsialiseerunud valdkonnad.

Avalike suhete oskused

Töötada välja põhioskused, mis peavad olema avalike suhete spetsialistid, sealhulgas planeerimine, esitlemine ja kirjutamine.

Strateegilise kommunikatsiooni planeerimine

Saage mõistmist ja teadlikkust kommunikatsiooni strateegilisest olemusest, selle rollist juhtimisfunktsioonina ja panustades seejuures ettevõtte eesmärkide saavutamisse.

Sideaudit

Arendage oma kriitilist teadlikkust kommunikatsioonide audititest ja nende funktsioonidest nõustamisseadetes. Töötades meeskonnas koos oma eakaaslastega, kontrollite elus kliendisiseste või -väliste sidetehnoloogiate aspekti. Mõistate, kuidas kasutada auditeid, et parandada organisatsiooni äritegevust, eriti seoses selle kommunikatsioonitegevusega.

Valikute moodulid

Turunduskommunikatsiooni strateegia

Saage strateegilise arusaama sellest, kuidas turunduskommunikatsioonivahendid, meedia, sisu, publikud ja tootemargid suhtuvad. Teie teadmised toetavad teie arusaama, kuidas turundusstrateegia toimib kaubamärgi põhimõtetega.

Töökoht

Te arendate oma isiklikke, intellektuaalseid ja professionaalseid oskusi kogu paigutuse jooksul. Teie portfell ja teie peegeldav aruanne põhinevad teie praktikakohaste organisatsioonide kontekstis uuritud teooriate ja ideede praktilisel rakendamisel.

Rahvusvaheline turundus - arenevad turud

Töötada välja põhjalik arusaam BRICi turgude (Brasiilia, Venemaa, India) dünaamika ja eripära kohta

Globaalne ärikeskkond

Te analüüsite ettevõtete poliitilisi, sotsiaalseid, õiguslikke ja tehnoloogilisi suhteid globaalses väliskeskkonnas. Lisaks uurivad teid selliseid küsimusi nagu säästev areng, riikide konkurentsieelis, globaalne vastutus ja kodakondsus seoses ettevõtte ülesannetega kogu maailmas.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 6500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Sotsiaalsed ruumid

Meie sotsiaalsed õppimisruumid hõlmavad tavaliselt personaalarvuteid, laua ruume ja istekohti, mis võimaldavad teil õppida ja suhelda pingevabas õhkkonnas.

Viimati uuendatud veebr 2018

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem