MA avalike suhete valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See kursus on mõeldud avalike suhete tööstuse tulevaste juhtide loomiseks. Sa mitte ainult ei õpi praktilisi oskusi, mis on vajalikud karjääri alustamiseks PR-s, vaid ka teadus- ja analüüsioskusi, mis aitavad teil edasi minna. Loote kampaaniad, pigi klientidele, lavastate pressikonverentsi ning loote videoid ja blogisid, samuti kirjutate teadustöö, esseed ja väitekirja. Samuti uurite tööstust mõjutavaid küsimusi, nagu kutse-eetika ja digitaalse meedia mõju.

Kursusel on tihedad sidemed Londoni-põhise PR-tööstusega ning üks ülikooli partnerlusalgatuste jaoks valitud vähestest, mille on valinud Ühendkuningriigi professionaalsed PR-asutused, avalike suhete konsultantide ühendus (PRCA) ja prantsuse PR (CIPR). Need ühendused juhtivate PR-praktikutega aitavad teil omandada praktilisi teadmisi ja arusaamu, mida vajate PR-s töötamiseks.

Kursus ühendab praktiliste oskuste analüütilised vahendid ja on väga osaline. Osalete õpikodades, aruteludes, seminaridel, ettekannetel ja grupiharjutustel, kaasa arvatud kohaõppe tegemisel ja loominguliste kampaaniate ideede esitamisel.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.Põhimoodulid

 • Veenmine, propaganda ja mõju (teoreetiline moodul)
 • Avalike suhete doktoritöö või lõplik professionaalne projekt (õpilased valivad ühe neist kahest võimalusest)
 • Side planeerimine ja haldamine (praktiline moodul)
 • Meedia ja sisu strateegia
 • Suhtekorraldus ühiskonnas (teoreetiline moodul)
Valikulised moodulid
 • Reklaami strateegiline planeerimine
 • Brändi- ja turunduskommunikatsioonid
 • Ettevõtte kommunikatsioon ja maine haldamine
 • Fashion Promotion ja PR

Kursuse akrediteerimine

Kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Public Relations (CIPR) ja Public Relations Consultants Association (PRCA).

Sisenemise nõuded

Tavaliselt peaks teil olema hea esimese astme kvalifikatsioon (teise klassi ülemklass) või samaväärne, kuigi selle asemel võib lubada kutsekvalifikatsioon või oluline asjakohane töökogemus. Kursus sõltub suuresti sellest, et saaksite inglise keeles tõhusalt kirjutada ja esineda ning kui inglise keel pole teie emakeel, peab teil olema vähemalt IELTS-i tulemus 7,0, minimaalselt 6,5 igas elemendis, pluss piisav akadeemiline või professionaalne taust.

KarjäärKarjäär

Meie lõpetajad on pärit üle kogu maailma. Paljud naasevad oma kodumaale karjääri jätkamiseks, samas kui teised töötavad kõik Aasias, Euroopas, Australasias, USAs ja Lähis-Idas. Paljud meie vilistlased töötavad suurtes rahvusvahelistes PR asutustes, sealhulgas HK Strategies ja Edelman, samas kui teised töötavad ettevõttes nii mitmekesiste organisatsioonidega nagu Lego ja ÜRO.

See ei ole ebatavaline, et meie õpilased on alustanud PR-s karjääri juba enne, kui nad on ametlikult lõpetanud. Me teeme tihedat koostööd PR-tööstusega, pakkudes oma õpilastele mitmeid erinevaid õppekülastusi agentuuride ja ettevõttesiseste osakondade juurde. Pakume üksikasju PR-tööstuse lõpetajate skeemide kohta ja abistame meie õpilasi nende rakendamisel. Me säilitame kursuse õppekava asjakohasuse, konsulteerides regulaarselt PR-tööstuses töötavate inimestega.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem