MA avalike suhete valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kokkuvõte

Avalike suhete magistriõpe lisaks kõne-, kirjutamis-, kuulamis- ja läbirääkimisoskuste aukeldamisele õpetab teile, kuidas kasutada sotsiaalmeedia platvorme, analüüse ja mobiilsiderakendusi, et saaksite oma vaatajaskonda tõhusalt jõuda.

Tänapäeva turul nõudlus

Infoturul on kõik organisatsioonid soovinud, et sõnumit kuuldaks üle müra. Sellepärast on selline suur nõudlus kvalifitseeritud kommunikatsiooni spetsialistide järele, kes suudavad koostada ja rakendada häid kommunikatsioonistrateegiaid. Meie programm "Avalike suhete" lõpetajad on võtnud karjääri paljudes tööstusharudes ja ametites. Ükskõik, milline on teie tähelepanu valdkond - farmaatsiatooted, tervis ja sobivus, poliitilised kampaaniad, meelelahutus, külalislahkus, finantsteenused, tehnoloogia või valitsusorganisatsioonid - avalike suhete kraad on püsiva väärtusega iga majandustsükli kestel.

Mõnede meie lõpetajate valitud karjäärivõimalused on järgmised:

 • Kampaaniajuhid
 • Sideametnikud
 • Side strateegid
 • Digitaalse strateegia juhid
 • Kommenteeritud kommunikatsiooni direktorid
 • Finantssuhtluse juhid
 • Avalike suhete direktorid
 • Ettevõtte sotsiaalse vastutuse juhid
 • Online-sisu haldurid
 • Organisatsioonikonsultandid
 • Poliitilised kandidaadid või avalike suhete ametnikud
 • Pressiesekretärid või valitsuse kommunikatsioonijuhid
 • Sotsiaalmeedia strateegid
 • Sõnavõtjad

Konkurentsieelne

Võimeline suhelda tõhusalt on võime toob kaasa positiivseid muutusi. Emersonis õpid analüüsima ja mõistma kogukondade, kultuuride, institutsioonide ja eluviiside, samuti sihtrühma uskumuste ja väärtuste mõistmist.

Kogu õppe käigus omandate väärtusliku ja reaalse kogemuse, korraldades avaliku arvamuse küsitlusi ja organisatsiooni sotsiaalse meedia auditeid, sõnastades kriisi kommunikatsiooniplaane, kõnesid kirjutades ja digitaalse sisu loomist. Uurides viise, kuidas eri tüüpi sõnumside saab osaleda ja veenda, jäta programm välja oskuste kogumi ja strateegilise ülevaate saamiseks, et olla kindel parema äritegevuse, parema poliitika ja sotsiaalsete kohtunike kaitsja.

Kõrgetasemeline seis

Kas olete kommunikatsiooni valdkonnas töötav professionaal?

Tööstusharu spetsialistidel on nüüd võimalus muuta asjakohane töökogemus kuni 8 ainepunkti arenenud positsioonide suunas programmi nõuetele. Arenenud seisundi heakskiitmisel töötab teie kõrgkoolide direktor teiega oma õppekava isikupärastamiseks ja tagab, et te oma kursuste maksimeeriksite. Kõrgtasemel seisab teie töökogemus, lühendatakse aega lõpetamiseks ja vähendatakse üldist õppemaksu.

Taotlemiseks peate portfelli täitma, et kajastada oma töökogemust kolmes oskuste valdkonnas: suhtlemine, juhtimine ja teadmised.

Täiendava seisundi taotlemiseks on teil kaks võimalust:

 1. Esitage oma portfelli taotluse esitamise ajal. Me vaatame teie taotluse nii sissepääsu kui ka arenenud alalise paigutuse jaoks taotluse täitmise ajal ja saate mõlemad otsused samal ajal.
 2. Esitage oma portfelli oma magistriprogrammi direktorile 30 päeva jooksul pärast esimest semestrit. Graduate Program Director töötab otseselt, kui olete registreerunud.

Üliõpilastele, kellele on antud kõrgendatud kohtlemine, on nõutav kraadinõuete täitmiseks ülejäänud 28-32 ainepunkti Emerson College . Pange tähele, et arenenud alaline krediit annab õpilase positsiooni programmi raames, kuid krediiti ei saa teisele institutsioonile üle anda.

Viimati uuendatud märts 2018

Teave kooli kohta

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Näita vähem