MA brändikorralduse luksus

Üldine

Programmi kirjeldus

Condé Nasti kolledžis pakutav Luksemburgi kaubamärgi juhtimise magister on üheaastane täistööajaga või kaks aastat osalise tööajaga intensiivne programm, mida õpetatakse meie Kensingtoni ülikoolilinnakus. Magister on kujundatud nii, et õpilased töötavad välja juhtimise, turunduse ja ettevõtlusoskuste, et uurida põnevat karjääri luksuskaupade, teenuste ja moekaubanduse juhtimise alal.

Richmondi MA Luxury Brand Management keskendub tööstuse ekspertide reaalajas arusaamadele koostöös Condé Nasti kolledžiga luksuskaupade, turundusstrateegia ja juhtumianalüüside väljakujunenud suundumuste kohta interaktiivses klassiruumis keskkonnas. See pakub inspireerivaid loenguid märkimisväärsetele vilistlastele ja luksusmärgi tööstuse spetsialistidele ning võimalust külastada luksusautode peakortereid ja moemaju Londonis.

Kuna õpilased läbivad kursuse, viivad nad läbi täiustatud mooduleid, mis hõlmavad luksuskaupade disaini ja kaubamärgi kujundamist ning tuvastatakse tulevased suundumused, mis võivad luksusturul mõjutada.

See programm keskendub praktilistele ülesannetele, nagu tööstuse aruannete kirjutamine, äriplaanid, juhtumiuuringud, samuti praktiliste võimaluste pakkumine erinevate luksuskaupadega. Programmi eesmärk on toetada üliõpilasi kommertsteoste ja ettevõtlusalaste oskuste arendamiseks, arendades samal ajal oma ärialast teadlikkust, analüütilist mõtlemist ja juhtimisoskusi.

Top 5 põhjust seda programmi uurida

  • Condé Nasti kolledžis saab tööstuse kõnelusi (viimased kõnelejad on kaasatud Victoria Beckhami, Tory Burchi ja Tommy Hilfigeriga).
  • Condé Nasti kolledži töötoad.
  • Juurdepääs Condé Nasti Kolledži raamatukogule, mis sisaldab Briti, Ameerika ja Itaalia Vogue'i arhiive.
  • Toetage üliõpilaste omandatud moeühiskonda.
  • Võtke luksusbrändi praktikat ja liituge edukate vilistlaste kogukonnaga (Gaia Trussardi, Jesse Smith jne).


Riiki sisenemise nõuded

Esimene aste mõnes distsipliinis, mille miinimumklass on 2,2 (alumise teise klassi autasud) või selle rahvusvaheline ekvivalent.


Inglise keele nõuded (inglise keele emakeelena kõnelejad)

  • IELTS 6,5, iga kuulamine, kõnelemine, lugemine ja kirjutamine 5,5-ga
  • TOEFL (IBT) 87 koos kuulamis 21, lugemine 22, kirjutamine 21, kõne 23
  • Pearsoni inglise keele akadeemiline test (PTE) 62
  • Cambridge English: Oskus - Tase C2 või Tase C1

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Loe edasi

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Näita vähem
Kensington , Richmond + 1 Rohkem Vähem