Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Digital Direction tegeleb meedia ja jutustamise digitaalajastul, hinnates kaasaegse digitaalse kommunikatsiooni ja loovumajanduse tekkivaid probleeme, koolitades uusi loomingulisi juhte, kes reageerivad pidevalt muutuvatele kontekstidele, infrastruktuuridele ja tehnoloogiatele ning tekitades uue loomingulise juhtimise laine. Lõpetajad arendavad sügavat mõistmist kriitilise ja eksperimentaalse kommunikatsiooni / meedia tootmise, loomise ja kujundamise tavade kohta ning rakendusliku innovatsiooni kaudu käsitlevad praegust ja tulevast konteksti.

Programm valmistab õpilasi ette arenema ja juhtima uusi lähenemisviise meediale ja jutustamise kaudu ennustatavate uuenduste kaudu, mida võimaldavad kiiresti muutuvad kultuurilised ja tööstuslikud tavad, pluss digitaaltehnoloogiate kasutus ja areng. Programm keskendub ringhäälingu, filmi ja kogemuste / brändide omavahel seotud valdkonnale, kus käsitletakse teadmiste ja oskuste puudujääke neljas põhiteemal: tootmine, suund, sisuarendus / kirjutamine ja kommunikatsioon / digitaalmeedia disain.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Õpilasel on tavaliselt bakalaureuse kraad või samaväärne välismaalane kvalifikatsioon või piisav töökogemus, et näidata asjakohaseid intellektuaalseid, loomingulisi ja isiklikke omadusi, et osaleda programmi nõudmistega.

Õpilased on pärit paljudest taustadest. Kuigi mõned tulevad otse esimese astme programmidest disaini- ja ringhäälingus, võivad teised programmiga liituda tööstuse erialase kogemusega või taustal, sealhulgas televisiooni- ja filmitegemise, kogemuste kujundamise, graafilise disaini, animatsiooni ja koostoimimise disainiga.

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama veebipõhise portfelli, mida hindavad programmi personali meeskond ja õpilaste esindajad.

Kandidaadid peaksid looma veebiportfelli, mis kajastaks nende võimekust, kogemusi ja loomingulist praktikat.

Kandidaadid valitakse töökorralduse alusel, mis näitab põhjalikku arusaamist teemast ja piisavat tehnilist oskust kavatsuste realiseerimiseks, tõendeid subjekti pühendumuse kohta, intellektuaalset uudishimu, avatust, võime teha koostööd, osaleda arutelus reageerima kriitikale ja võime osaleda pidevas ja järjepidevas uuringus.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,500 GBP
Õppemaks 2017/18: Ühendkuningriik / EL: 14 500 £ aastas; Overseas: 34 000 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev