MA digitaalse juhtimise osakoormus Stockholm

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Liitu selle osalise tööajaga magistriprogrammiga, et õppida, kuidas muuta muutusi, võttes värske lähenemisviisi probleemide lahendamisele, disaini mõtlemisele, ettevõtte ümberkujundamisele ja juhtimisele. Programmi kinnitab meie partnerülikool Teesside ja see on välja töötatud tööstuse ekspertidega. See tähendab, et saate ühendada kraadi omandamise oskuste omandamiseks, mida vajate oma tuleviku kujundamiseks.

Draivi vahetamine

MA Digital Management üliõpilane tähendab, et õpid töötamise ajal ja rakendate oma tööle ja elule uusi arusaamu ja õpinguid. Sa õpid, kuidas muuta muutusi mõtteviisi ja juhtimisega, et kasutada ära digitaliseerimise, keerukuse ja ebakindluse võimalusi. Uurite uusimaid andmeid, raamistikke ja tööriistu

Karjääri keskendunud õppekava

Programmil on viis praktilist rühmaprojekti ja üks sõltumatu uurimisprojekt. Tööstuse eksperdid juhendavad praktilisi projekte. Sa õpid läbi interaktiivsete kõneluste, käsiraamatute, meeskonna väljakutsete ja sügava peegelduse.

Keskmine ajaline kulukohustus on 1,5 päeva nädalas, mis hõlmab 3 ülikoolipäeva kuus, iseseisvat tööd ja teadustööd teie töökohal.

  • Disaini mõtlemine: uurige disaini Mõtlemisvahendid ja -protsessid ning kaevake seotud valdkondadesse, nagu teenuste disain ja inimkeskne disain, et lahendada keerulisi probleeme.

  • Digitaaltehnoloogiad; Mõista uute digitaalsete tehnoloogiate võimsust teoreetiliste arutelude ja praktiliste seminaride kaudu.

  • Äri ümberkujundamine; Tehke koostööd äriarendusega, kasutades tipptasemel ärimudeli meetodeid, juhtumiuuringuid ja kasutajareise.

  • Projektide ja võistkondade juhtimine: liikuge oma keerukate, viljakate protsesside kaudu ja mõistke inimeste käitumist meeskondades.

  • Innovatsiooniprojekt: rakendage kõiki oma varasemaid õpinguid oma uuendusliku projekti loomiseks. Uurite, arendate ja katsetate uusi ideid või teisendate olemasolevaid teie valitud piirkonnas.

  • Tööstusuuringute projekt: leidke probleem oma tööstuses ja töötage selle lahendamiseks. Traditsioonilise magistritöö asemel tuvastate probleemi, prototüübilahendused ja jagate oma uuringute põhjal teadmisi.

Tasud:

UK / EL: 162 000 Rootsi krooni. Mitte UK / EL: 182 000 SEK.

Kvalifikatsioon:

Pärast programmi edukat lõpuleviimist saavad õpilased Teesside Ülikoolist, meie valideerimispartnerist, magistrikraadi digitaalses juhtimises.

Millised on programmi nõuded?

Programmi nõuded

  • Kõik taotlejad peavad omama bakalaureusekraadi (tavaliselt 2: 1 või rohkem või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon) või
  • omama vähemalt 3-5 aastat asjakohast erialast töökogemust tasemel, mis näitab keerulisi teadmisi, arusaamist ja rakendamist oma erialal.

Lisaks tuleks taotlejat kasutada, et omandada kraadiõpetus praktikas.

Lisaks on teie tööandjal nõutav kiri, mis tõestab, et nad toetavad teid ülikoolipäevade ajal ning teevad kursuste läbiviimise.

Meie õpilased töötavad suurepäraste ettevõtete ja organisatsioonide jaoks

Mida meie vilistlased programmi kohta mõtlevad

„Viimane asi, mida olin viimase aasta jooksul oodanud, oli kohtuda ja siduda sellise hämmastava grupiga inimesi üle kogu maailma. Toetus ja motivatsioon, mida me üksteisega jagasime, oli absoluutne kohustus tänavu läbi viia. Ma ei oleks mõelnud, et samade eesmärkidega inimeste koondamine Londonis vaid 3 päeva kuus võiks tuua selliseid jõulisi tulemusi! See kursus on mind igal moodulil pidevalt minu mugavustsoonist välja võtnud ja õpetanud, kuidas nendega toime tulla kiiresti muutuvas digitaalses maailmas. ”

Adonis Bou Chakra

Global Design Manager SennheiserGlobali tegevdirektor doq®

„See, mida ma väga meeldis Hyper Island oli pidevas tagasiside silmus. Uute õppimine, tööle minek, selle rakendamine ja seejärel tagasi õppimine ja uurimine. See oli pidev uute ideede sisestamine, mis võimaldas neid otseselt rakendada. Mulle tõesti meeldis see aspekt ja see oli hea otsus osalise tööajaga õppimiseks Hyper Island . See on hämmastav luksus olla sellises grupis. Me jagame nii palju inspiratsiooni, juhendamist ja teadmisi. ”

Raphael Reber

Tegevjuht @ ZeilenwerkHammer

Raphael tunnustati 30-s Forbes 30-s

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to ... Loe edasi

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to equip you with the necessary knowledge and skills to lead the change and begin a journey of lifelong learning. Näita vähem
Manchester , London , Singapur , Stockholm , New York + 4 Rohkem Vähem