Loe ametlikku kirjeldust

Osalise tööajaga MA Digital Management

Hankige vajalikke oskusi ja teadmisi, et muuta digitaalmaailmas muutusi. Töötada välja häirivad lahendused tegelikele äriprobleemidele.

Sõida muutus

Digitaalhalduse magistriõpe annab teile vajalikud oskused ja teadmised digitaalmaailma muutmiseks. Õppige töötamise ajal ja rakendage teadmisi ja õppimisi häirivate ärilahenduste arendamiseks.

Vaadake, kuidas digitaalinnovatsiooni käivitada, luua tõhusaid meeskondi, hallata keerukaid tehnoloogiaprojekte ja muuta ettevõtteid.

See ülikooli akrediteeritud programm on kavandatud ja toimetatud tihedas koostöös tööstuse ekspertidega.

Tõsta oma oskusi

Õppige, kuidas rakendada disaini mõtlemist probleemide lahendamiseks, uute digitaaltehnoloogiate rakendamiseks, olemasolevate ettevõtete muutmiseks ja innovatsiooniprotsesside juhtimiseks.

Paremate otsuste tegemine

Teete koostööd eakaaslastega ja professionaalidega, kes tegelevad reaalsete äriprobleemidega mitmetes praktilisi projekte. See aitab teil arendada oskusi, mida juhid peavad tegema häid strateegilisi otsuseid.

Uurimine töötamise ajal

Te rakendate asju, mida õpid oma ettevõttes või organisatsioonis otse. See osalise tööajaga programm on kavandatud nii, et see vastaks hõivatud spetsialistide ajaajasurvele ja õppimisvajadustele.

Mida sa õpid

Programmil on viis praktilist rühmaprojekti ja üks sõltumatu uurimisprojekt. Tööstuse eksperdid juhendavad praktilisi projekte. Sa õpid läbi interaktiivsete kõneluste, käsiraamatute, meeskonna väljakutsete ja sügava peegelduse.

Keskmiselt kuluv aeg on 1,5 päeva nädalas, mis sisaldab Stockholmi ülikoolilinnakust ülikoolilõpupäevi, iseseisvat tööd ja teadustööd teie töökohal.

Sihtpäevad

Ehitage oma meeskond ja looge grupikultuur, õppige Hyper Island metoodikat ja arendage oma loomingulisuse suurendamiseks vajalikke oskusi.

Disaini mõtlemine

Avastage disaini mõtlemise tööriistad ja protsessid ning kaevake sellistesse valdkondadesse nagu teenindus disain ja inimkeskse disaini keerukate probleemide lahendamiseks.

Digitaaltehnoloogiad

Mõistke tekkivate digitaaltehnoloogiate võimekust teoreetiliste arutelude ja käsiraamatute kaudu.

Ettevõtte ümberkujundamine

Töötage äriarendusega, kasutades tipptasemel ettevõtteid modelleerimise tehnikaid, juhtumiuuringuid ja kasutaja reiside korraldamist.

Projektide ja meeskondade juhtimine

Liikuge oma teed keerukate ja kiirete protsesside abil ja mõistke inimeste käitumist meeskonnas.

Innovatsiooniprojekt

Kasutage kõiki oma varasemaid õppetükke oma uuendusliku projekti loomiseks. Uute ideede uurimine, arendamine ja katsetamine või olemasolevate muutmine teie valitud alal.

Tööstuse uurimisprojekt

Leidke oma tööstuses probleem ja töötage selle lahendamiseks. Traditsioonilise magistritöö asemel tuvastatakse probleem, prototüübi lahendused ja jagate oma teadustöö põhjal põhinevaid teadmisi.

Õppige seda tehes

Me kutsume teid üles kasvama isiklikult ja professionaalselt, tutvustades uusi mõtte- ja õppimisviise. Meie metoodika keskendub hariduse "protsessile" sama palju kui "sisu", ja me kasutame seda lähenemisviisi võimekate õpikogemuste loomiseks.

Uurimine töötamise ajal

Ühendage õppimine koolis koos õppimisega tööl. Stockholmis viibite ülikoolilõpupühad koos teaduse ja ülesannetega oma ettevõttes ja kodus. Kogu aeg toetas ja inspireeris Hyper Island programmi juht.

Lahenda tõelised väljakutsed

Keskendu disaini ja ettevõtluse väljakutsetele, et arendada ja katsetada tulevasi tooteid ja teenuseid. Teete individuaalselt ja meeskonnad tegelike klientide poolt pakutavate tõeliste pühade järgi.

Tasud:

159 000 Rootsi krooni.

Akrediteerimine:

Pärast programmi edukat lõpetamist saab üliõpilane digitaalse juhtimise magistrikraadi. See programm on akrediteeritud Teesside Ülikoolis.

Millised on programmi nõuded?

Kõik taotlejad peavad omama kas bakalaureusekraadi (tavaliselt 2: 1 või kõrgem või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon) või vähemalt 5 aastat vastavat töökogemust sellisel tasemel, mis näitab keerukaid teadmisi, arusaamist ja rakendamist oma erialal. Lisaks peaks taotleja olema töötav, et suudaks praktikal õppida.

Lõpuks on teie tööandjalt vaja ka kirjalikku kavatsust, mis tõestab, et nad toetavad teid nii õppepäeva jooksul kui ka kursuste käigus.

Sõna meie õpilastelt

"See kursus on võtnud mind väljaspool oma mugavusala pidevalt igas moodulis ja on õpetanud mulle, kuidas toime tulla kiirelt muutuva digitaalse maailmaga minu tööelus."

Yoshinori Sakuno

Doq® globaalne tegevdirektor

"See on hämmastav luksus, et olla sellises rühmas. Me jagame nii palju inspiratsiooni, juhendamist ja teadmisi koos. "

Lotta Schibbye Fredrikson

Tegevjuht @ Hammer

Meie õpilased töötavad suurepäraste ettevõtete ja organisatsioonide jaoks

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Hyper Islandis »

Viimati uuendatud October 15, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
15 kuud
Osakoormus
Price
159,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date