MA digitaalse juhtimise osalise tööajaga Singapuris

Üldine

Programmi kirjeldus

Osalise tööajaga MA Digital Management

Hankige vajalikke oskusi ja teadmisi, et muuta digitaalmaailmas muutusi. Töötada välja häirivad lahendused tegelikele äriprobleemidele.

Ava muutus digimaailmas

Hoia Hyper Island selle osalise tööajaga magistrikraadiga digitaalse halduse programmis kõvera ees. Liitu meiega, et arendada põhilisi oskusi disaini mõtlemisel, digitaalsetel tehnoloogiatel ja äritegevuse ümberkujundamisel, et minna üle hype. Samuti saate õppida juhtima innovatsiooni, juhtima meeskondi ja mõistma uusi tehnoloogiaid, nagu FinTech ja Smart Cities.

Selle magistriprogrammi eesmärk on tööstusharu ekspertide poolt kujundatud ja Suurbritannia tipp-100 akrediteeritud akadeemiline programm, mis valmistab teid ette juhtrolli tööstuses ning annab teile reaalajas ülevaate mõtteprotsessidest, mis juhivad mõningaid maailma kõige edukamaid ja innovatiivseid ettevõtteid. Teile antakse võimalus töötada reaalsete väljakutsetega läbi reaalsete äriklientidega klientidelt. Teid kutsutakse üles looma äri- ja brändistrateegiaid ning looma loomingulistel kontseptsioonidel põhinevaid uuenduslikke lahendusi.

Te alustate ümberkujundavat teekonda, et saada uueks liidriks , kes on kohanemisvõimeline, koostöövõimeline ja loovalt juhitav, kes suudab minna kaugemale tavapärasest mõtlemisest ja tavadest, et luua tõhusaid meeskondi ja äriväärtust pideva häirimise maailmas. Lõpuks olete valmis mõtlema strateegiliselt ja juhtima muutusi igas organisatsioonis.

Ideaalne töötavatele spetsialistidele, mis on mõeldud täistööajaga asendamiseks.

Koostöö õpikeskkond

Te teete koostööd nii eakaaslaste kui ka professionaalidega, et tegeleda äriülesannetega. Me hõlbustame ja julgustame teid oma mugavustsoonist välja astuma ja turvalises keskkonnas eksperimenteerima.

Praktiline rakendus oma karjäärile

See on projektipõhine magistrikraad. Te töötate klassis elavate ettevõtlusega seotud väljakutsetega ja rakendate seda, mida sa tööl tagasi õppima, osana oma kogemuslikust õppimisreisist.

Täiendused Teie hõivatud ajakava

See osalise tööajaga programm on loodud selleks, et rahuldada hõivatud töötavate spetsialistide ajaline surve ja õppimisvajadused. Maksimeerite oma õppimist ülikoolilinnakudega, mis võimaldavad teil õppimise ajal oma tööd paremini teha.

Mida sa õpid

Programmil on kolm põhilist moodulit, kolm valikainet viiest ja ühest sõltumatust uurimisprojektist. Praktilisi projekte juhivad tööstuse eksperdid. Õpid läbi rea interaktiivseid kõnelusi, praktilisi seminare, meeskonna väljakutseid ja sügavat mõtlemist. Iga moodul tarnitakse 4 päeva plokkidena iga 6 nädala järel.

See Magistriõpe on kujundatud nii, et see võimaldab teil rakendada seda, mida olete õpitud moodulis õppinud, ja katsetada ideid oma töökohal tagasi. See laiendab teie teadmisi nii ideede tulevikust kui ka sellest, kuidas teised ettevõtted kasutavad ideid konkurentsieelise saamiseks.

Sihtpäevad

Ehitage oma meeskond ja looge grupikultuur, õppige Hyper Island metoodikat ja arendage oma loomingulisuse suurendamiseks vajalikke oskusi.

Disaini mõtlemine

Avastage disaini mõtlemise tööriistad ja protsessid ning kaevake sellistesse valdkondadesse nagu teenindus disain ja inimkeskse disaini keerukate probleemide lahendamiseks.

Digitaaltehnoloogiad

Mõistke tekkivate digitaaltehnoloogiate võimekust teoreetiliste arutelude ja käsiraamatute kaudu.

Ettevõtte ümberkujundamine

Töötage äriarendusega, kasutades tipptasemel ettevõtteid modelleerimise tehnikaid, juhtumiuuringuid ja kasutaja reiside korraldamist.

Projektide ja meeskondade juhtimine

Liikuge oma teed keerukate ja kiirete protsesside abil ja mõistke inimeste käitumist meeskonnas.

Tööstuse spetsialiseerumise projekt (FinTech)

Uurige tehnoloogiaid, ettevõtteid, ideid ja alustavaid ettevõtteid, mis muudavad finants-, makseteenuste ja sellega seotud tööstusharud, sealhulgas bitcoin, blockchain, jagamismajanduse mudelid ja "ettevõte kui platvorm".

Tuleviku kaardistamine (arukad linnad)

Sügavam sukeldumine tuleviku SmartCity tehnoloogiatesse ja võimalustesse, mis käsitlevad mõju ettevõtetele, töö- ja pereelule. See uurib, kuidas asjade internet, suured andmed, kognitiivsed arvutid ja intelligentsed agendid võimaldavad uutel teenustel ja rakendustel muuta tuleviku linnades õppimise, kaupluse, reisimise, tootmise ja meelelahutuse viisi.

Tööstuse uurimisprojekt

Leidke oma tööstuses probleem ja töötage selle lahendamiseks. Traditsioonilise magistritöö asemel tuvastatakse probleem, prototüübi lahendused ja jagate oma teadustöö põhjal põhinevaid teadmisi.

Õppige seda tehes

Me kutsume teid üles kasvama isiklikult ja professionaalselt, tutvustades uusi mõtte- ja õppimisviise. Meie metoodika keskendub hariduse "protsessile" sama palju kui "sisu", ja me kasutame seda lähenemisviisi võimekate õpikogemuste loomiseks.

Õppige töötamise ajal

Ühendage koolis õppimine töökohal õppimisega. Sa veedad ülikoolipäevad Singapuris koos teadustöö ja ülesannetega oma ettevõttes ja kodus. Kogu aeg toetas ja inspireerib Hyper Island programmijuht.

Lahenda tõelised väljakutsed

Tuleviku toodete ja teenuste arendamiseks ja katsetamiseks keskenduge ettevõtlus-, disaini- ja ettevõtlusprobleemidele. Te töötate individuaalselt ja meeskondades reaalsete klientide poolt seatud tegelikel püksikutel.

Infinite karjäärivõimalused

 • Digitaalne strateegia
 • Konsulteerimine
 • Äri disain
 • Projekti juht
 • Tootehaldus
 • Digitaalturundus
 • Konto haldamine
 • Planeerimine
 • Branding
 • UX / UI disain
 • Digitaalne tootmine
 • Innovatsioon
 • Ettevõtlus

Tasud

 • S $ 32390.00 - Singapurlased / PR
 • S 37790.00 - mitte-Singapurlased

Millised on programmi nõuded?

Kõigil taotlejatel peab olema bakalaureusekraad (tavaliselt 2: 1 või kõrgem või sellega võrdväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon) või 5-aastane asjakohane töökogemus. Kõiki taotlejaid küsitletakse, et hinnata nende sobivust programmile.

Sõna meie õpilastelt

"See kursus on võtnud mind väljaspool oma mugavusala pidevalt igas moodulis ja on õpetanud mulle, kuidas toime tulla kiirelt muutuva digitaalse maailma minu tööelus."

Yoshinori Sakuno

Doq® globaalne tegevdirektor

"See on hämmastav luksus, et olla sellises rühmas. Me jagame nii palju inspiratsiooni, juhendamist ja teadmisi koos. "

Lotta Schibbye Fredrikson

Tegevjuht @ Hammer

Meie lõpetajad töötavad hämmastavate ettevõtete ja organisatsioonide heaks:

118512_ScreenShot2019-07-17at1.21.44PM.png

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to ... Loe edasi

Hyper Island designs learning experiences that challenge companies and individuals to grow and stay competitive in an increasingly digitized world. Our range of immersive programs and courses seeks to equip you with the necessary knowledge and skills to lead the change and begin a journey of lifelong learning. Näita vähem
Manchester , London , Singapur , Stockholm , New York + 4 Rohkem Vähem