Osalise tööajaga MA Digital Management

Hankige vajalikke oskusi ja teadmisi, et muuta digitaalmaailmas muutusi. Töötada välja häirivad lahendused tegelikele äriprobleemidele.

Ava muutus digimaailmas

Hoidke Hyper Island digitaalse juhtimise osalise tööajaga MA kõne ette. Ühinege meiega, et arendada põhioskusi disaini mõtlemisel, digitaaltehnoloogial ja ettevõtete ümberkujundamisel, et minna kaugemale hypeist. Samuti õpiksite juhtima innovatsiooni, juhtima meeskondi ja mõistma uut tehnoloogiat, nagu FinTech ja arukad linnad.

See programm on loodud tööstuse ekspertide poolt ja akrediteeritud Ühendkuningriigi top 100 ülikoolis ja pakub teile kombinatsiooni Aasia ja rahvusvahelisest praktikast koosnevate koolituste puhul. Lõppkokkuvõttes on teil valmis mõelda mis tahes organisatsioonis strateegiliselt ja juhtida muudatusi. Ideaalne spetsialistidele ja hiljutistele lõpetajale.

Koostöö õpikeskkond

Teete koostööd eakaaslaste ja spetsialistidega elus äriküsimustes. Me hõlbustame ja julgustame teid oma mugavusvööndist väljuma ja eksperimenteerima turvalises keskkonnas.

Praktiline rakendus oma karjäärile

See on projektipõhine magistrikraad. Töötate elukutseliste väljakutsetega klassis ja rakendage seda, mida te töölt õppides, kogu teekonna osana.

Täiendused Teie hõivatud ajakava

See osalise tööajaga programm on loodud selleks, et vastata hõivatud spetsialistide ajastulisele survele ja õppimisvajadustele. Maksimeerides oma õppimist ülikoolilinnaku päevadel, et saaksite õppimise ajal paremini oma töökohta.

Mida sa õpid

Programmil on kolm põhilisi mooduleid, kolm valikained viie ja ühe sõltumatu uurimisprojekti valikust. Tööstuse eksperdid juhendavad praktilisi projekte. Õppige läbi interaktiivsete kõneluste, praktiliste seminaride, meeskonna väljakutsete ja sügava järelemõtlemise. Iga moodul tarnitakse plokkides 4 päeva iga 6 nädala tagant.

See Magistriõpe on kujundatud nii, et see võimaldab teil rakendada seda, mida olete õpitud moodulis õppinud, ja katsetada ideid oma töökohal tagasi. See laiendab teie teadmisi nii ideede tulevikust kui ka sellest, kuidas teised ettevõtted kasutavad ideid konkurentsieelise saamiseks.

Sihtpäevad

Ehitage oma meeskond ja looge grupikultuur, õppige Hyper Island metoodikat ja arendage oma loomingulisuse suurendamiseks vajalikke oskusi.

Disaini mõtlemine

Avastage disaini mõtlemise tööriistad ja protsessid ning kaevake sellistesse valdkondadesse nagu teenindus disain ja inimkeskse disaini keerukate probleemide lahendamiseks.

Digitaaltehnoloogiad

Mõistke tekkivate digitaaltehnoloogiate võimekust teoreetiliste arutelude ja käsiraamatute kaudu.

Ettevõtte ümberkujundamine

Töötage äriarendusega, kasutades tipptasemel ettevõtteid modelleerimise tehnikaid, juhtumiuuringuid ja kasutaja reiside korraldamist.

Projektide ja meeskondade juhtimine

Liikuge oma teed keerukate ja kiirete protsesside abil ja mõistke inimeste käitumist meeskonnas.

Tööstuse spetsialiseerumise projekt (FinTech) Avastage tehnoloogiaid, ettevõtteid, ideid ja alustavaid ettevõtteid, mis muudavad finants-, makse- ja sellega seotud tööstusharusid, sealhulgas bikotiini, plokkkaani, majanduse mudelite ja ettevõtte kui platvormi vahetamist.

Edasine kaardistamine (arukad linnad) Lisateavet tuleviku SmartCity tehnoloogia ja võimaluste kohta, mis käsitlevad ettevõtete, töö- ja pereelu mõju. See uurib, kuidas asjade internet, suured andmed, kognitiivsed arvutid ja intelligentsed agendid võimaldavad uutest teenustest ja rakendustest muuta meie õppimise, ostmise, reisimise, tootmise ja meelelahutuse võimalusi tulevikulinnades.

Tööstuse uurimisprojekt

Leidke oma tööstuses probleem ja töötage selle lahendamiseks. Traditsioonilise magistritöö asemel tuvastatakse probleem, prototüübi lahendused ja jagate oma teadustöö põhjal põhinevaid teadmisi.

Õppige seda tehes

Me kutsume teid üles kasvama isiklikult ja professionaalselt, tutvustades uusi mõtte- ja õppimisviise. Meie metoodika keskendub hariduse "protsessile" sama palju kui "sisu", ja me kasutame seda lähenemisviisi võimekate õpikogemuste loomiseks.

Õppige töötamise ajal

Ühendage õppimine koolis koos õppimisega tööl. Kanadas viibite Singapuris päevas koos teaduse ja ülesannetega oma ettevõttes ja kodus. Kogu aeg toetas ja inspireeris Hyper Island programmi juht.

Lahenda tõelised väljakutsed

Keskendu disaini ja ettevõtluse väljakutsetele, et arendada ja katsetada tulevasi tooteid ja teenuseid. Teete individuaalselt ja meeskonnad tegelike klientide poolt pakutavate tõeliste pühade järgi.

Tasud

  • S $ 32390.00 - Singapurlased / PR
  • S 37790.00 - mitte-Singapurlased

Millised on programmi nõuded?

Kõik taotlejad peavad omama kas bakalaureusekraadi (tavaliselt 2: 1 või kõrgem või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon) või diplom, millel on 5 aastat asjakohane töökogemus. Kõik taotlejad küsitletakse, et hinnata nende sobivust programmi jaoks.

Sõna meie õpilastelt

"See kursus on võtnud mind väljaspool oma mugavusala pidevalt igas moodulis ja on õpetanud mulle, kuidas toime tulla kiirelt muutuva digitaalse maailma minu tööelus."

Yoshinori Sakuno

Doq® globaalne tegevdirektor

"See on hämmastav luksus, et olla sellises rühmas. Me jagame nii palju inspiratsiooni, juhendamist ja teadmisi koos. "

Lotta Schibbye Fredrikson

Tegevjuht @ Hammer

Meie lõpetajad töötavad suurepäraste ettevõtete ja organisatsioonide jaoks

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Hyper Islandis »

Viimati uuendatud October 15, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
20 kuud
Osakoormus
Price
32,390 SGD
S $ 32390.00 - Singapuri / PR, S $ 37790.00 - mitte-Singapurlased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date