Hyper Island magistrikraad Digital Experience Design programmis on loodud vastuseks tööstuse nõudlusele. Programmi eesmärk on ületada praegune lõhe koolide õpetamise ja seda, mida disainer peab teadma, et ehitada tööstuses tooteid, teenuseid ja süsteeme

Suureks esimeseks sammuks, et mõista, kas MA Digital Experience Design on teie jaoks mõeldud, tuleb lugeda vilistlaste Dan Nessleri kogemusi. Ta rõhutab, et disaineri roll areneb pidevalt. Tänapäeval on toode harva ainult füüsiline ja tarbijate ootused on kõrgemad kui kunagi varem. Disainerite väljakutse on kujundada ja pakkuda mõttekaid kogemusi nii võrgus kui ka offline.

MA digitaalse kogemuse disainis aitab teil arendada oma tehnilisi, loovaid ja strateegilisi oskusi kogenud disainerina, et juhtida muutusi selles arenevas tööstuses.

Uurite kogemuste kujundamist ja sellega seotud valdkondi, nagu teenuse kavandamine ja koostoime kujundamine, inimeste käitumise mõistmine, ranged uuringud, digitaalsed tehnoloogiad ja prototüüpimine, projektijuhtimine, äritegevus, samuti tõhusa meeskonna loomine ja juhtimine.

Te jätate meid aluspõhimõteteks kogu inimkeskse disaini , näiteks Experience Designer, Information Architect, Interaction Designer ja Service Designer, vahel. Nende rollide raames saavad lõpetajad kujundada ja arendada kvaliteetseid kogemusi, tooteid ja teenuseid. Teil on võimalik töötada distsiplinaar-, kultuuri- ja geograafilistel piiridel, et kujundada uuenduslikke lahendusi kasutaja- ja ärivajaduste rahuldamiseks. Eelkõige on teil võimalik strateegiliselt tegutseda muutuste vahendajana ja omada teadmisi, oskusi ja pädevust, et töötada selle kiirelt arenenud tööstusharu esirinnas.

„Te võite nimetada seda tüüpi teenusekujundust, kogemuste disaini, disaini mõtlemist, strateegilist disaini, süsteemi disaini või isegi organisatsioonilist disaini. Sõltuvalt teie määratlusest on see probleemide lahendamise lähenemisviis tõesti oluline. Kiireloomulised, keerulised ühiskondlikud väljakutsed, millega meie kogukonnad ja ettevõtted silmitsi seisavad, nõuavad disaineritel oma mängu üles ehitada ja varustama end oskustega ja talentidega, mis on vajalikud selles pidevalt arenevas maastikus kujundamiseks ” - Lauren Currie, kaasasutaja, Snook

MA Digital Experience Design kujutab endast alternatiivset võimalust tööstusharu juhitud õppimises Ühendkuningriigis. Hyper Island jäävad teid koostöö- ja energiasäästlikesse keskkondadesse, mis peegeldavad kaasaegset töökoha dünaamikat. Hindame nii professionaalset kui ka isiklikku arengut ning püüame aidata teil seda saavutada, toetades teid uute meetodite, vahendite ja teadmistega, et arendada oma võimeid. Lõpetamisel saate Teesside Ülikooli poolt antud magistrikraadi.

Mida sa õpid

Digitaalne strateegia

Äritegevuse modelleerimine

Töötamine kiirete / lahja protsessidega

Uute ja väljakujunenud kogemuste loomise tehnoloogia

Inimikeskne disainiprotsess

Idee põlvkond, valik ja areng

Käitumispsühholoogia

Osalised uurimisvahendid

Ehitage tasakaalustatud meeskonnad projekti nõuete täitmiseks

Globaalne ja kaugside koostöö

Juhtkond ja grupi dünaamika

Infinite karjäärivõimalused

UX disain

Visuaalne disain

Koostoimimise disain

Infokunst

UX arhitektuur

Teenuse kujundus

Projekti juht

Tänu programmi sisule on teil vilunud mitmesuguseid oskusi ja võimeid, sealhulgas:

  • Disainistrateegia väljatöötamine vastuseks kliendi lühikirjeldusele

  • Kaubanduslike kliendisuhete tõhus kasutamine ja ideede leidmine

  • Isikliku arengu ja meeskonnatöö oskused

  • Hyper Island metoodika rakendamine ning grupis tulemuslikkuse ja tootlikkuse suurendamine

Nõuded

Bakalaureusekraad või kraadiõppe asemel 3-5 aastat töökogemust

Mitte-UK / ELi õpilased peavad tõendama oma inglise keele oskusi. Te peate saavutama IELTSi akadeemilise skoori 6,0 või kõrgemal tasemel ja võib olla vähemalt 5,5. See keelenõue on kohaldatav ainult siis, kui te ei ole saanud inglise keele haridust ülikooli tasandil või on pärit riigist, kus inglise keel ei ole peamine keelt.

* Viisainfo:

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võib Ühendkuningriigis õppimiseks vaja minna viisat. Teilt võidakse nõuda üliõpilasvisiidi viisa taotlemist, mis annab teile 6 kuud Ühendkuningriigis õppimise eesmärgil. Selle viisa puhul on seadusega ette nähtud, et ta lahkub Ühendkuningriigist hiljemalt 6 kuud pärast sisenemist. See tähendab, et üliõpilaskülastajaga rahvusvahelised üliõpilased peavad täitma oma tööstusuuringute projekti nõude väljaspool Ühendkuningriiki.

Lisateavet selle kohta, kas teil on nõutav viisa, ja juhised selle kohta, kuidas teie taotlust esitada, leiate siit: https://www.gov.uk/check-uk-visa

Rootsi taotlejad saavad taotleda CSN-i (valitsuse õppelaenu / stipendium) MA Digital Experience Design programmi jaoks. Lihtsalt rakendage tavapäraselt csn.se ja Teesside Ülikooli riiki uuringu asukohana.

BAC akrediteeritud

Me oleme uhked, et jagame seda, et meie MA Digital Experience Design on BAC-i akrediteeritud. See on haridussektori juhtiv haridustase ja see antakse pärast meie Manchesteri kooli, selle personali ja õpikeskkonna range kontrolli.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Hyper Islandis »

Viimati uuendatud Juuli 22, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 13, 2020
Duration
11 kuud
Päevane õpe
Price
14,000 GBP
UK / EL. 17000 GBP Non UK / EU õppemaksu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 13, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 13, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date