MA digitaalse meedia ja kommunikatsiooni valdkonnas

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

 • Kontsentratsioonid: 1. Ajakirjandus ja sotsiaalmeedia kirjastamine, 2. Avalikud suhted ja reklaam võrgupõhises ühiskonnas, 3. Spordi meedia ja kommunikatsioon
 • Kestus (aastad): 1,5 aastat
 • Kvalifikatsiooni andmine: digitaalse meedia ja kommunikatsiooni magistriõpe
 • Kvalifikatsiooni tase: magistrikraad (teine ​​tsükkel)
 • Juhenduskeel: inglise keel
 • Õppetöö: täistööajaga või osalise tööajaga
 • ECTSi minimaalsed krediitide arv: 90

Programmi profiil

Programm on ette nähtud täitma ühe kalendriaasta (12 kuud), sügisel, kevadel ja 13 nädala suve semerdil. Töötud spetsialistidel on osalise tööajaga õppimisvõimalus, mis võib võtta kauem aega. Programm koosneb põhilisi kursusi, spetsialiseerumise nõuded ja valikained. Õpilased peavad osalema loengutes ja seminaridel ning osalema nii üksikisiku kui ka grupipõhises õppetegevuses.

Eesmärgid

Mil määral mängib digitaalne meedia, eriti sotsiaalne meedia, majanduses, poliitikas ja igapäevaelus? Kuidas on sotsiaalmeedia muutnud ajakirjanduse, avalike suhete ja reklaami tava? Digitaalmeedias ja kommunikatsiooniministeeriumis käsitletakse neid ja sarnaseid küsimusi, mis on tekkinud sotsiaalmeedia tõusust ning meedia ja kommunikatsioonialaste elukutsete kasvavast domineerimisest.

See programm pakub kriitiliselt analüüsida sotsiaalse meedia toimimist, funktsioone, kasutamist, varjamist ja tagajärgi globaliseerunud, võrgustatud ühiskonnas. See on suunatud inimestele, kes soovivad omandada sotsiaalse meedia kriitilist mõistmist ja õppida analüüsima ja mobiliseerima neid strateegiliselt.

Programmis rõhutatakse tõenduspõhist, praeguste ja kujunevate digitaalmeedia tavade ja suundumuste teaduslikku uurimist ning õpilaste abistamise võimet edendada sotsiaalmeediat ajakirjanduse, avalike suhete, turunduse ja reklaami praktikas.

Eesmärgid

Digitaalse meedia ja kommunikatsiooni magistriõppe eesmärgid on anda kriitiline ülevaade praegustest sotsiaalmeediat puudutavatest teooriatest, põhimõistetest ja uutest uurimismeetoditest, uurida sotsiaalse meedia tavasid kujundavaid institutsionaalseid, sotsiaalseid ja tehnilisi tegureid, uurida sotsiaalse meedia tavasid, mida kasutavad mitmesuguseid osalejaid, sealhulgas ajakirjanikke, ettevõtteid, poliitikute ja avaliku elu tegelasi ning võimaldama õpilastel töötada välja tõhusad sotsiaalmeedia strateegiad ajakirjanduse, avalike suhete, poliitilise lobitöö, turunduse ja reklaami valdkonnas.

Karjääri väljavaated

Programmi lõpetajaid saab kasutada veebiprogrammide direktorite, sotsiaalmeediarengu strateegiate või avalike suhete ametnike, ajakirjanike ja massimeedia tootjate, nagu ajalehtede ja ajakirjade, avalike suhete ja reklaamiagentuuride ning riiklike ja eraõiguslike raadio- ja telekanalitena. See programm valmistab ka õpilasi ette karjääri poliitilises kommunikatsiooni-, teadus-ja nõustamisteenused.

Juurdepääs edasistele uuringutele

Pärast programmi lõpetamist on õpilastel otsene juurdepääs täiendõppele. Osakonna poolt pakutavad doktoriõppe programmid meedias ja kommunikatsioonis. See pakub väärtuslikku väravat akadeemilisse karjääri.

Hindamine

Kursuse hindamine koosneb põhjalikust lõpueksamilt ja pidevast hinnangust. Jätkuv hindamine võib muu hulgas hõlmata keskmise tähtajaga projekte ja klasside osalemist.

Kirjade klassid arvutatakse lõpliku eksami ja pideva hindamise põhjal ning nende kahe hindamiskomponendi käigus saadud tegelike numbritega. Kursuste alusel arvutatakse õpilase semestri hindeks keskmine (GPA) ja kumulatiivne punkti keskmine (CPA).

Lõpetamisnõuded

Üliõpilane peab täitma 90 ECTS ja kõik programmi nõuded.

Minimaalne kumulatiivne hinne punkti keskmine (CPA) on 2,0. Seega, kuigi "D-" on klassi PASS, peab CPA 2,0 saavutamiseks olema nõutav keskmine hinne "C".

Õpitulemused

Pärast programmi lõpetamist saab üliõpilane:

 1. Näidake arukat arusaamist massikommunikatsiooniprotsessidest.
 2. Näidake meediakanalite tootmise ja tarbimisega tegelemise paranenud pädevust.
 3. Mõistke meediatoodangut ja kritiseerige meediasisu konstruktiivselt.
 4. Näidata eriala teatud valdkondades, et valmistuda karjääriks meediauuringute, avalike suhete, ajakirjanduse, meediakriitika, reklaami, meediumijuhtimise ja meedia reguleerimise alal.
 5. Jätkata karjääriarengut meedias ja / või tagada meediaga seotud kutsealadel kõrgetasemeline töö.
 6. Täiendage oma teoreetilisi ja analüütilisi teadustegevusi, jätkates doktoriõpinguid.

Stipendiumid - rahaline abi

Ülikool pakub stipendiume ja rahalist abi täiskoormusega üliõpilastele akadeemiliste stipendiumide, rahalise abi, spordialaste stipendiumide ja ülikoolilinnakute õppekavade vormis.

Viimati uuendatud November 2018

Teave kooli kohta

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Näita vähem
Nicosia , Ateena + 1 Rohkem Vähem