MA digitaalse meediumidisaini õppimiseks

Üldine

Programmi kirjeldus

126441_IMG_3003.jpg

Kujundage tuleviku meediumid ja tehnoloogia

Töötades väljakujunenud ja tekkiva digitaalse meediumiga, kujundate rikkaliku tehnoloogiapõhiseid ja multimeediumilisi õpikeskkondi, mõistate ja hindate nende kasutamist erinevates haridusasutustes ning uurite, kuidas inimesed tehnoloogia abil õpivad. Digitaalse meediumidisaini õppimiseks (DMDL) stuudiopõhist õppekava täiendab suurepärane praktikaprogramm, kus korraldatakse võõrustaja saidid kõigis haridustehnoloogia ja meedia valdkondades.

Erinevalt programmidest, mis keskenduvad olemasolevate tehnoloogiate rakendamisele formaalses kooliastmes (näiteks kuidas kasutada PowerPointi loengute täiendamiseks), kujundate tuleviku meediumid ja tehnoloogia igasugusteks õpikeskkondadeks ning uurite, kuidas inimesed õpivad tehnoloogiaga.

Mida sa õpid

 • Kuidas luua, kasutada ja hinnata meediat ja tehnoloogiat õppimiseks erinevates kontekstides - K – 12 koolid, ülikoolid, töökohad, muuseumid, mittetulundusühingud ja rahvusvaheline areng.
 • Kuidas kriitiliselt analüüsida haridustehnoloogia valdkonna ajaloolisi arenguid, teoreetilisi nihkeid ja üldisi suundumusi, keskendudes eriti väljakutsetele ja võimalustele, mida pakuvad muutused meedias
 • Oskused prototüüpide tootmiseks, disainimõtlemis- ja juhendamisprotsesside toetamiseks, samuti meediumide tootmiseks traditsioonilises ja kujunemisjärgus meedias.
 • Kuidas kohaldada disaini ja praktika põhimõtteid, mis annavad suurima lubaduse õpikogemuste rikastamiseks kogu õpikeskkonna spektris - alates informaalsest ja lõpetades formaalse õppimisega ning ka näost näkku ja veebipõhise õppega.

Kuidas sa õpid

Põhikursused ja valikained

Uurite meediumidisaini põhimõtteid ja teoreetilisi perspektiive, mis on koostatud kognitiivsete teaduste, õpiteaduste, õppe arengumudelite, konstruktivistlike ja konstruktivistide õppefilosoofiate ning sotsiaalse õppimise teooriate põhjal. Samal ajal valmistab meie projektipõhine õppekava ette rikaste tehnoloogiapõhiste, multimeediumiliste õpikeskkondade kujundamise ning nende kasutamise mõistmiseks ja hindamiseks laiaulatuslikes haridusasutustes.

Programm paljastab teile arvutipõhiste, multimeediumide simulatsioonide ja mängude, õppe, dramaatiliste ja dokumentaalsete narratiivide, meediat, mis toetab propageerimist ja edendab sotsiaalset õiglust, meedia, sotsiaalse meedia hariduspotentsiaali, haridusliku andmete kaevandamise, õppeanalüütika ja hariduslike rakenduste kujundamise. meedia ja tehnoloogia rahvusvahelise arengu jaoks.

Paindlik õppimine

Õppekava pakub paindlikkust õppeprogrammi loomisel, mida teie ja teie nõustaja saate kohandada vastavalt teie ametialastele eesmärkidele ja huvidele. Võite valida, kas õppida täiskohaga või osalise tööajaga

Välitööd ja praktikakohad

DMDL-i praktikandid saavad valitud karjäärialadel erialase kogemuse. Õpilastel on võimalus uurida elukutse mitmekesiseid võimalusi kogu New Yorgi pealinna piirkonnas. Nad õpivad juhendatud osalemise kaudu õpitehnoloogias, juhendmaterjalide kujundamisel ja tootmisel, toodete kujundamisel ja arendamisel ning paljude muude ametialaste ametikohtade ja tavade kaudu.

Lõputöö nurgakiviprojekt

Lõputöö nurgakiviks projekt on kulminatsiooniprojekt, mille käigus integreerite ja rakendate teaduskonna juhendamise kaudu seda, mida olete õppinud varasema akadeemilise töö, praktikate ja muude kogemuste ning huvide kaudu. Need projektid võivad olla varasematel kursustel tehtud tööga võrreldes "uued"; või võivad need olla eelmisel kursusel alustatud projektid, mida saab lõputöö nurgakiviks märkimisväärselt laiendada ja täiustada.

Valmistage ette karjääriks:

 • Disainer või tootja haridustarkvaraettevõtetes, mis kavandavad ja toodavad tehnoloogiapõhist õpet.
 • Kõigi koolide ja koolide ringkondade konsultant, akadeemiliste tehnoloogiakoordinaatorite või professionaalse arengu spetsialistidena tehnoloogia integreerimisel õppekavasse ja juhendamisse.
 • Õppejõud või muu juhiroll kolledžis / ülikoolis sellistes valdkondades nagu õppematerjalide kujundamine
 • Ettevõtte keskkonnas tegutsevate õppe- ja arendusosakondade direktor või juhendaja.
 • Interaktiivne näituste kujundaja või veebiarendaja kultuuriasutustele, näiteks kujutava kunsti ja lastemuuseumidele, teaduskeskustele ja muuseumidele ning ajaloolistele ja rahvusvahelistele seltsidele.
 • Projekteerija või produtsent meediatööstusettevõttes või -organisatsioonis, kavandades ja tootes haridusprogramme, interaktiivseid digitaalseid mänge, simulatsioone ja narratiivi.
 • Tootmis- või haridustehnoloogidirektor kirjastamisettevõttes, mis toodab üha enam meediume õpikute kaaslastena või asendajatena igas aines igas klassitasemes.

Programmi eelised rahvusvahelistele üliõpilastele

Kui olete rahvusvaheline tudeng, võib teil pärast ülikooli lõpetamist olla võimalik pikemat aega töötada Ameerika Ühendriikides. Enamik F-1 viisadega õppivaid õppureid saab ülikoolilinnakuvälise tööloa 12-kuulise valikulise praktilise koolituse saamiseks. Selle programmi F-1 õpilastel võib olla õigus saada ka STEM-i (loodusteaduste, tehnoloogia, tehnika või matemaatika) OPT-i laiendamist, mis võimaldab teil pikendada oma aega Ameerika Ühendriikides kraadi omandamisega seotud töökogemuse saamiseks kokku 36 kuud või 3 aastat.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Näita vähem