MA digitaalses meedias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MA digitaalmeedias uurib digitaalse meedia värvikat minevikku, olevikku ja tulevikku.

Ideaalne hiljuti lõpetanud või praeguste spetsialistide jaoks, see kursus pakub värsket kaasaegset vaatenurka tänapäeva suurimate ühiskondlike probleemide kohta, tuginedes meie teadmistele meedia- ja kommunikatsiooniuuringutes.

Te uurite juhtivate teadlastega digitaalse meedia äri ja poliitikat, ühendades teoreetilised ja rakendatud vaatenurgad, et anda kindel raamistik tänapäevaste arutelude mõistmiseks.

Hõlmatud on ka digitaalse meedia ja tehnoloogia uurimise akadeemilised suundumused ning valdkonna jaoks sobivad ja tööandjate poolt soovitavad ühised uurimismetoodikad.

Miks just digimeedia Swanseas?

Swansea University on digitaalse meedia õpetamisel tugev nimi.

Tuginedes meie energilisele Singleton Parki ülikoolilinnakule, on Swansea lahe vaatega parkmetsades olemas põhjalik digiteadmiste ulatus koos kõigi uute kaasaegsete võimalustega, mis tagavad, et teie õppimine on võimalikult minutiline.

Lõppkeskuse eesmärk on edendada rahvusvahelise standardi individuaalset ja ühist uurimistegevust, see pakub toetavat keskkonda kraadiõppe uurimiseks ja õpetas magistrantide õpinguid.

See pakub kraadiõpet akadeemilise ja ametialase arengu edendamiseks ning hõlbustab seminariprogramme, töötubasid ja rahvusvahelisi konverentse.

Teie digitaalse meedia kogemus

Uurite valitud arvu 20 krediidi moodulit, enne kui valite kursuse teises osas oma valitud 60 krediidi suuruse väitekirjaprojekti või korraldate professionaalse meediaprojekti, mis sisaldab kursuse praktilisi elemente ja lühikest tasustamata tööpraktikat.

Moodulid hõlmavad digitaalset revolutsiooni, digitaalset serva, digitaalse meedia äri ja poliitikat ning digitaalset ajakirjandust.

Teil on veel võimalus omandada digitaalse disaini ja turundusoskused.

Digitaalmeedia tööhõivevõimalused

Te arendate suurepäraseid suulisi ja professionaalseid kirjutamisoskusi, parandades oma võimeid digitaalse meediumiga ja õppides esitama ideesid erinevates vormingutes.

Selle kursuse lõpetanud astuvad digitaalse meediatööstuse loomingusse, sealhulgas ajakirjandus, reklaam, ringhääling ja turundus.

Olemasolevad spetsialistid omandavad või arendavad dünaamilisi uue meedia oskusi ja omandavad kvalifikatsiooni, et edendada nende pidevat ametialast arengut.

Sisenemise nõuded

  • Tavaline sisenemisnõue on vastava eriala esimene aste, tavaliselt madalam sekund (keskmiselt 55 protsenti) või üle selle või sellega samaväärne. Overseas asuvatelt üliõpilastelt oodatakse IELTSi hindeks 6,5

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
  • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
  • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
  • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem