MA / diplom / kaugõpe Shakespeare'is ja teatris

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See uuenduslik Shakespeare'i instituudi programm võimaldab teil uurida tulemuslikkuse ajalugu, aga ka seda, kuidas Shakespeare'i lavastused on läbi ajaloo läbi viidud kuni tänapäevani. See soodustab ajaloolist lähenemist esitluse tõlgendamisele ja stiilidele ning edendab lähedase lugemise väärtust, mis on aluseks lehel, laval ja ekraanil olevate mängude hindamiseks.

Teil on võimalus vaadata Shakespeare'i mängude erinevaid lavastusi ja kohandusi oma ajaloolises, poliitilises ja kultuurilises kontekstis ning mõelda tulemuste valikutele, mida näitlejad ja lavastajad teevad Shakespeare'i tekstide lähenedes. Samuti saate uurida, kuidas Shakespeare'i mängude tekstiline ajalugu mõjutab jõudlust täna.

Võite õppida kohapeal Shakespeare Instituudis Stratford-upon-Avonis või kaugõppes.

Kursuse sisu

Te uurite kahte põhilisi mooduleid:

 • Shakespeare'i teater
 • Teadustöö oskused

Samuti valite neli valikulist moodulit.

Selle kursuse paindlik struktuur võimaldab õppida mitmel erineval viisil, täistööajaga või osalise tööajaga. Moodulid on saadaval õppimiseks mitmesugustel liinidel, mis võivad sisaldada järgmist:

 • Kolm pikka nädalavahetust Shakespeare Instituudis umbes kord kuus
 • Üks päev nädalas kogu semestri jooksul Shakespeare Instituudis (kümme päeva).
 • Kaugõppe võimalus online-uuringu abil.

Täiskoormusega õpe toimub Stratford-upon-Avoni saidil ning osalise tööajaga õpilased saavad õppida kogu programmi kas kohapeal, online-kaugõppe või nende kahe kombinatsiooni kaudu. Sind innustatakse külastama ka teater ja kino, et saada kasu Shakespeare mängude põnevustest.

Hindamine

Iga moodulit hinnatakse kirjaliku loovutamisega, välja arvatud Shakespeare ja Teatriapraktika vabatahtlik moodul, mida hinnatakse kas kahe toimivusega seotud ülesande ja 2000-sõna uurimistööga või ühe 4000-sõna uurimistööga. Kõigi kuue õpetatava mooduli lõpuleviimisel viiakse lõpule diplomi taseme kvalifikatsioon, magistrantid täidavad ka 15 000 sõna väitekirja.

Miks uurida seda kurssi

 • Asukoht - õpib Shakespeare Instituudis Stratford-upon-Avoni südames, pakub Teile akadeemilist kogemust, mis on mõne teise ülikooli võrratu. Õppige jalutuskäigu kaugusel Shakespeare'i sünnikohast, koolist ja hauast ning Royal Shakespeare Company teatritest.
 • Shakespeare Instituut ja Royal Shakespeare Company (RSC) - saate kasu meie põnevast viieaastasest koostööst RSC-ga The Other Place'is, mis on näinud ikoonilise stuudioteatri taastamist. Teil on võimalik kasutada The Other Place loominguliste ja õppekohtade ruumi ning RSC kunstnike ja praktikute teadmisi.
 • Programmi praktilised elemendid - kogu MA-s tõeline fookus ei seisne mitte ainult Shakespeare'i mängude lugemises, vaid ka jalgade tõusmises ja Shakespeare'i mängude uurimisel nende tegemisel.
 • Paindlikkus - teil on võimalik õppida täiskohaga või osalise tööajaga või kaugõppega, et sobitada oma õpingud oma ajakavaga.

Kuule meie õpilastest

Õppimine ja õpetamine

Programm võimaldab juurdepääsu Shakespeare Instituudi Raamatukogu ainulaadsetele Shakespeari ressurssidele, Shakespeare Keskuse raamatukogule, mis valib RSC arhiivi ja Royal Shakespeare'i ettevõtte.

Selle programmi õppematerjale parandavad Shakespeare Instituudi tihedad sidemed Shakespeare'i sünnikoha usaldusega, Royal Shakespeare'i ettevõtetega ja nende mõlema asutusega seotud arhiivid.

Õppimine kaugõppega

Paljud programmi moodulid on saadaval ka kaugõppe kaudu, mis tähendab, et saate õppida veebist kõikjalt maailmast. Kaugõppe moodulid ühendavad printimis-, audio- ja videoõpetusmeetodid, et anda üliõpilastele mitmekülgne ja rikastav hariduskogemus.

Kuigi iseõppimine on keskne programm kaugõppe läbiviimiseks, on see alati saadaval.

Teil on isiklik juhendaja ja väitekiri, kes juhendab teid ja vastab kõigile küsimustele ja teil on ka juurdepääs paljudele võrguressurssidele. Sul on ka võimalus teiste tudengite ja akadeemiliste töötajatega kohtuda veebitsete ja arutelufoorumite kaudu.

Riiki sisenemise nõuded

Meie tavaline sisenemise nõue selle programmi jaoks on 2: 1 auhinnakraad või samaväärne, inglise või sellega seotud teemal.

Siiski, kui te ei täida akadeemilise sisenemise nõudeid, soovitaksime teid siiski taotleda ja me kaalume Teid meie partnerite sisenemise marsruudil. See võimaldab teil esialgu registreeruda programmi põhimoodulitele ja edukalt lõpetades saate registreeruda kogu programmi.

Pange tähele, et kõiki taotlusi käsitletakse nende sisuliselt ning vaatame teie taotluse läbivaatamisel üle teie viited, isikliku avalduse ja varasema kogemuse koos kvalifikatsiooniga.

Kõik tulevased üliõpilased peavad veebipõhise taotlemise protsessi käigus esitama ka kirjaliku töö näidise. Seda saate teha enne vormi esitamist või naasta rakendusse, et oma näidis hiljem üles laadida; enne pakkumise tegemist peame siiski nägema teie töö näidet. Kirjutamisproov peaks keskenduma Shakespeare'ile ja olema umbes 2000 sõna pikk. Kui teil pole olemasolevat kirjatükki, mida esitada, võtke palun kõigist Shakespeare'i näidenditest lühike, kuni 60 read ja kirjutage umbes 2000 sõnast koosnev essee, milles käsitletakse selle väljavõtte esinemisvõimalusi ja kuidas see näidendisse aitab tervikuna.

Rahvusvahelised / EL tudengid

Akadeemilised nõuded: aktsepteerime mitmesuguseid kvalifikatsioone erinevatest riikidest - kasutage allpool olevat käepärast juhendit, et näha, milliseid kvalifikatsioone teie riigist aktsepteerime.

Inglise keele nõuded: Sellele kursusele kehtivad standardsed keelenõuded - IELTS 6.5, mis sisaldab vähemalt 6.0 üheski sagedusalas. Kui teile pakutakse õppekohta ja te ei vasta keelenõudele, on teil võimalus registreeruda meie inglise keeles akadeemilistel eelkursustel - kui kursuse edukalt läbite, on teil võimalik keelenõue täita ilma keeleoskuse kvalifikatsiooni uuesti määramata.

IELTS 6.5, mille suvalises sagedusalas on vähemalt 6,0, võrdub:

 • TOEFL: 88 kokku vähemalt 21 lugemisega, 21 kuulamisega, 22 rääkimisega ja 21 kirjutamisega
 • Inglise keele Pearsoni test (PTE): akadeemiline 59 kõigil neljal oskusel
 • Cambridge English (eksamid on tehtud alates 2015. aastast): edasijõudnutele - minimaalne üldskoor on 176, kusjuures üheski komponendis peab olema vähemalt 169
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Loe edasi

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Näita vähem