Loe ametlikku kirjeldust

img

MA disain: tooted

Disaineritena soovitatakse teil uurida multidistsiplinaarse disaini valdkonda ja väljakutseid disainimujunduse normidele. Kursuse eesmärk on väljakutse eeltoodud suhtumisele traditsiooniliste käsitööoskuste, uute tehnoloogiate ja kaasaegse tootmise suhetes; julgustades ideede ja lähenemisviiside vastastikust täiendamist, mida teavitavad koostööl põhinevad töökogemused ja praktilised kogemused.

Te saate:

 • Arendada välja arusaamist ja kriitilist teadlikkust tekkivate tehnoloogiate, materjalide ja filosoofiate kohta, kaasa arvatud hiljutised mõtlemised uuenduslike disainitehnoloogiate ja materjalide osas;
 • Disaini ja läbirääkimisi isikliku õppekokkuleppe üle, mis on keskendunud oma disaini huvidele ja teadmistele, tugevustele ja nõrkadele külgedele, et oma arengupotentsiaali maksimeerida;
 • Kasutame oma akadeemilise personali poolt rahvusvaheliselt tunnustatud teadustegevust, mida toetavad toetused erinevatest rahastamisorganisatsioonidest, sealhulgas Euroopa Liit, Ühendkuningriigi valitsus ja Ühendkuningriigi teadusuuringute nõukogud, Royal Society, Arts Council ja tööstus;
 • Töötage ja õppige tugevas üliõpilaspõhistes kogukondades, kus keskendutakse stuudiopõhisele tööle ja põhineb toetaval võrdõiguslikkuse õppimisel, mis aitab välja töötada professionaalses kontekstis;
 • Suhelda tööstuse spetsialistidega erinevate loengute ja töötubade kaudu;
 • Töötage huvitavate projektide hulgaga, mida juhivad tööstuse sidemed;
 • Õppige multidistsiplinaarses keskkonnas koos akadeemilise personali ja üliõpilaste kogu osakonnad NTU;
 • Töötage meie City Campus tööstuslikes stuudiotes, rajatistes ja laborites ning kasutage ekspertide tehnilist tuge.

Mida sa õpid

Te õpiksite mooduleid, mille eesmärk on laiendada oma teadlikkust ja tootearenduse mõistmist, arendades samal ajal kaasaegse ühiskonna disainerite rolli laiema hinnangu ning disainitööstuses uue mõtteviisi mõju ettevõtlusele.

Kursus keskendub tulevaste professionaalse disaini praktikate vajadustele ning töötab, et edendada arusaamist kohalikust ja rahvusvahelisest ettevõtlusest ning toetada ettevõtlusalaseid lähenemisviise toodete ja teenuste väljatöötamisele ning strateegilise disaini väljatöötamisele äri eduks.

Kuidas sa õpid?

Projektipõhise olemuse kaudu rõhutab kursus iseseisva õppimise, meeskonnatöö, loominguliste probleemide lahendamise ja enesekorraldamise oskuste tähtsust. Te arendate praktilist projekti oma lõpliku suurprojekti jaoks õppetöölepingu loomise kaudu, mis on osa uurimismeetodite moodulist; see on kirjutatud juhendajatega konsulteerides ja teavitab teie lõplikke õpitulemusi.

Määrake oma juhendajaga õpileping ja keskenduge oma individuaalsetele arengualadele.

Kuidas sulle õpetatakse

Õppimis- ja õpetamismeetodid hõlmavad järgmist:

 • kontseptsioonide tutvustamise ja arendamise loengud ning kontseptsioonide rakendamise uurimine;
 • praktilised töötoad;
 • stuudiosessioonid, töötoad ja laborid, et arendada oskusi ja hinnata kontseptsioone;
 • seminarid ja õpetused akadeemiliste saitide pakkumiseks;
 • juhtumianalüüs ja projektitegevus kontseptsioonide ja rakenduste sügavama mõistmise arendamiseks;
 • projekti tutvustused, et arendada usaldust ja identiteeti erialases praktikas.

Kursuse lõpuks saate:

 • Asetage oma töö disainiteooria ja -praktika kontekstis ja kritiseerige kriitiliselt teie distsipliini laiemaid sotsiaalseid, eetilisi, majanduslikke, ülemaailmseid, keskkonnaalaseid ja säästvusküsimusi;
 • Näidata ulatuslikke teadmisi, mis sobivad toote disaini ja tervikliku arusaama teie praktikale kohaldatavate tehnikatega;
 • Näidata originaalsust teadmiste rakendamisel koos praktiliste arusaamadega, kuidas uurimis- ja uurimismeetodeid kasutatakse tootearendajate teadmiste loomiseks ja tõlgendamiseks;
 • Näidata mõistmist tootmisprotsesside kujunemise rollist ja potentsiaalist ning hinnata nende osa edukates disaini tulemustes;
 • Hinnata ja prognoosida suundumusi prognoositud kultuuri-, majandus- ja tehnoloogiaarengu analüüsi abil.

Kuidas ma hindan?

Õpetatavaid mooduleid hinnatakse kursuste, suuliste ettekannete, juhtumiuuringute ja projektide kaudu. Üksiku suurprojekti moodul hõlmab väitekirja kavandamist, rakendamist ja aruandlust peamiste uurimistööde kohta.

Õppige multidistsiplinaarses keskkonnas koos akadeemilise personali ja üliõpilaste kogu osakonnad NTU.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

See kursus on välja töötatud tööstuse vajaduste rahuldamiseks Ühendkuningriigis ja välismaal. See on spetsiaalselt kavandatud selleks, et suurendada oma lõpetajate tööalast konkurentsivõimet äriseisundis, määratledes uued teenused, strateegia ja tootevõimalused ning projektide elluviimine koostöös tööstuspartneritega. Saate strateegilisemalt teadlikumaks ja tehniliselt harjutatuks ning edastavad mõisted ja tulemused kõrgtasemel pidevalt muutuvas globaalses turus.

Lõpetajad saavad omandada oskused ja teadmised oma ettevõtete loomiseks, töötamiseks töötlevas tööstuses, disainilahenduste nõustamisteenustes ning teadus- ja arendusorganisatsioonides või doktoriõppes edasiarendamiseks edasiste uuringute abil.

Ülikooli tööalase konkurentsivõime meeskond on kõigile õpilastele kättesaadav, pakkudes individuaalset nõustamist ja toetust.

Ehitage olulised võrgustikud tootearenduse valdkonnas ja avage põnevad karjäärivõimalused.

Rajatised

Ressursid ja rajatised

Kursuse aluseks on Ülikooli linnakoolis Arhitektuuri-, Disaini- ja Keelekool.

Selle kursuse õpetamist ja projekti tööd toetavad ulatuslikud ja kaasaegsed ressursid, sealhulgas:

 • hüdrauliline ja pneumaatiline labor;
 • mehaaniline ja tootmistehas laia valiku rajatistega, nagu näiteks täiustatud veejoa lõikamismasin ja laserlõikamismasinad;
 • eri tüüpi CNC masinad;
 • suur hulk metalli- ja puidutöötlusmasinaid;
 • keevitusseadmed ja väga väärtuslikud prototüüpimismasinad;
 • hästi varustatud laborid paljude valdkondadega, sealhulgas kontrolllaboriga;
 • elektroonika labor, robootika labor, mehhatroonika labor, metroloogia labor ja materiaalne labor;
 • puidust, metallist ja plastist töökojad;
 • kaasaegsed CAD / CAM-i stuudiod;
 • 3D-printerid.

Meie töötoad asuvad Maudslayi hoones ja neid juhendavad kvalifitseeritud tehnikud.

Töötage tööstuspõhiste stuudios, töökodades ja laborites ning kasutage ekspertide tehnilist tuge.

Riiki sisenemise nõuded

UK

Mida me otsime?

 • 2.2 tunnustab kraadi (või samaväärset) vastavas valdkonnas.
 • Mittestandardsete sisenemisnõuetega ja / või asjakohaste kogemustega taotlejaid käsitletakse individuaalselt.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst.

Rahvusvaheline

Eelneva kvalifikatsiooni taotlemine

2.2 tunnustab kunsti ja disainiga seotud teema.

Mittestandardsete sisenemisnõuetega ja / või asjakohaste kogemustega taotlejaid käsitletakse individuaalselt. Teie töökogemust hinnatakse, et see oleks teie taotlusele asjakohane.

Mittestandardse sisenemise kvalifikatsiooni / kogemuse rakendamine

Taotlejad, kellel on mittestandardsed sisenemise kvalifikatsioonid ja / või asjakohased kogemused, käsitletakse individuaalselt. Teie kogemuse hindamine kinnitab, et olete omandanud vajalikud oskused oma üldise kogemuse käigus.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil oma praktilist portfelli üles laadida meie taotlejaportaalile. Kui soovite oma portfelli ette valmistada, on siin mõned juhised.

Kuidas kandideerida

UK

Valmis meiega liituda? Seejärel rakendage niipea kui võimalik. Lihtsalt klõpsake lehe ülaosas nupul Rakenda. Enamik meie magistri- ja erialaekskursioonidest on populaarsed ja kiirelt täidavad, nii et rakendage niipea kui võimalik.

Teie taotluse kirjutamine

Olge aus, põhjalik ja veenev oma taotluses. Pidage meeles, et me saame teha otsuse ainult selle põhjal, mida te meile ütlete. Veenduge, et lisate nii palju teavet kui võimalik, kaasa arvatud juba saavutatud tulemuste tõestamise ja isikliku avalduse üleslaadimine.

Ajakohastamine

Pärast rakenduse saatmist saadame teile kogu taotlustes olulisi e-kirju - nii et kontrollige regulaarselt oma e-kirju, kaasa arvatud rämpsposti kaust.

Lisateavet ja nõuandeid NTU-sse kandideerimise kohta leiate meie kraadiõppe juhendist. Siit leiate nõu, kuidas kirjutada head isiklikku avaldust ja palju muud.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst.

Rahvusvaheline

Taotlege otse ülikooli võrgus, kasutades NTU veebipõhise rakenduse portaali. Kandke oma juba varakult nii, et teil oleks aega oma õpingute ettevalmistamiseks. Kui teil on siin siin õppimiseks vaja viisa, peate selle oma taotluses planeerima.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil teie turvalisest veebisaidilt üles laadida praktilisi portfelli oma tööst. Kui soovite oma portfelli ette valmistada, on siin mõned juhised.

Ajakohastamine

Pärast rakenduse saatmist saadame teile kogu taotlustes olulisi e-kirju - nii et kontrollige regulaarselt oma e-kirju, kaasa arvatud rämpsposti kaust.

Tasud ja rahastamine

UK

Võimalik, et saate õppetöö rahastamiseks stipendiumi. Pakume stipendiume neile õpilastele, kes suudavad tõestada oma õpingute suurepäraseid saavutusi, kirge ja pühendumust.

Rahvusvaheline

Pakume prestiižseid stipendiume uutele rahvusvahelistele üliõpilastele, kes pakuvad ülikoolis õppima.

Pre-Magistriõpe kursused

Kui teil on vaja läbida magistriprogramm, mis vastab meie kursuse nõuetele, külastage Nottingham Trent International College'i (NTIC) . Kui olete juba õppinud Ühendkuningriigis koolis või kolledžis ja soovite teada saada, kas võime teie kvalifikatsiooni vastu võtta, siis külastage meie eelmainitud kursuste lehte.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Nottingham Trent University: School of Architecture, Design and the Built Environmentis »

Viimati uuendatud October 3, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date