MA disainiinnovatsioon

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MA Design Innovation kaalub, kuidas disain toimib innovatsiooni katalüsaatorina, mis viib uute toodete, teenuste ja kasutajakogemuste juurde. See keskendub disainilahenduse lähenemisviisidele, et käsitleda tänapäevaseid ühiskondlikke ja ärilisi väljakutseid, et arendada rikkalikku arusaama sellest, kus disain võib väärtust lisada. See annab teile oskused disaini strateegiliseks rakendamiseks, et lahendada keerulisi probleeme maailmaturul.

Kujundusmõtte rakendamist uuritakse koos uusimate disainiinnovatsiooni, disainihalduse ja disainistrateegia uuringute ja praktikaga, mis toetab disaini tervikliku vaate väljatöötamist ja teooria loovat rakendamist oma erialal. Disainiuuringud, empaatia ja kasutajakeskne arendamine on programmi keskmes, mis paljastab kasutajate rahuldamata vajadused ja loob omakorda teadmisi, mis viivad soovitud toodeteni ja teenusteni nii ärilises kui ka ühiskondlikus kontekstis.

Kursus pakub teooria ja praktika tasakaalu loengute, seminaride, töötubade, valdkondadevahelise koostöö, teadusvisiitide ja live-projektide seeria kaudu, et pakkuda teile põhjalikke teadmisi disainiinnovatsioonist, andes samas praktilisi oskusi, et professionaalselt silma paista.

Omadused ja eelised

 • See programm pakub teadusuuringutega seotud ja tipptasemel õppekava, mis maksimeerib seoseid piirkonna ja kaugema loomemajandusega, pakkudes võimalusi reaalainetega seotuks elavate projektide ja praktikutega suheldes.
 • Magistrikogukonna õitsengu võimaldamiseks on välja töötatud spetsiaalsed ruumid. Need mõtlemiseks ja harjutamiseks mõeldud ruumid asuvad Manchesteri kunstikooli südames, võimaldades hõlpsat juurdepääsu laiale töötubade valikule, kus traditsiooniliste ja kaasaegsete tehnikate kombinatsioon avab põnevate võimaluste maailma.
 • Teid õpetavad teadustöös aktiivsed töötajad, kes kuuluvad Manchesteri kunstikooli teaduskeskuse koosseisu, ja oma ala eksperdid.
 • Ülikooli raamatukogul on silmapaistvaid kunsti- ja disainikogu, sealhulgas kunstniku raamatute ja efemeri erikogu.

Kursuse info

MA Design Innovation koosneb viiest ühikust, kokku 180 ainepunkti.

 • Disainiinnovatsioon 30 ainepunkti
 • Kujundusfutuurid 30 krediiti
 • Sünteesiprojekt: disainiinnovatsioon 60 ainepunkti
 • Kujundusmõtlemine 30 ainepunkti
 • Optsiooniühik 30 krediiti

Optsiooniühikud (võivad muutuda)

 • CUTE tootedisaini väärtused
 • Sõnum / vaatajaskond / taust
 • Värv, materjal ja viimistlus
 • Kultuur ja kontekst

Ressursid

Oleme välja töötanud spetsiaalse kraadiõppe ala, mis hõlmab kogu kunstihoone põhikooli kogu korruse, pakkudes põnevat ruumi olla nii intellektuaalselt kui ka praktiliselt. Keskus asub värskelt renoveeritud Chathami tornis, kus on stuudiod, disainilaborid, seminariruumid ja ulatuslikud töötoad, mis moodustavad selle elava, multidistsiplinaarse õppekeskkonna tuuma.

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 disainis või sellega seotud erialal (nt loovkunst, juhtimine, turundus, kaubamärgi kujundamine, inseneriteadused jne). Vastu võetakse ka samaväärseid EL / rahvusvahelisi kvalifikatsioone. Taotlejaid, kes ei vasta nendele kriteeriumidele, võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi. Muid kutsekvalifikatsioone arvestatakse teenete ja / või asjakohase erialase kogemuse alusel.

Inglise keele nõuded

Ülemeremaade kandidaadid nõuavad IELTSi, mille üldskoor on 6,5, mitte vähem kui 5,5 üheski kategoorias, või samaväärne aktsepteeritud inglise keele kvalifikatsioon.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL tudengid

 • Täistööajaga lõiv: 9 250 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased

 • Täistööajaga lõiv: 17 000 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Abikõlblikud vilistlased saavad kraadiõppe õppetasust 10% allahindlust.

Karjääri väljavaated

Kursuse eesmärk on kasvatada kõrgelt motiveeritud, sõltumatuid ja loovaid mõtlejaid, kes suudavad oma oskused loovturule üle anda, ettevõtluse uuendajate, vabakutseliste praktikute ja innovaatiliste meeskonnamängijatena.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Loe edasi

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Näita vähem