MA disainis: illustratsioon

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Illustraatorid töötavad paljude erialade piires, suudavad ette näidata, selgitada ja laiendada antud teadmiste või teabe valdkonna tähendust ning edastada ideid ja narratiive konkreetsele sihtrühmale.

Kaasaegne illustreerimispraktika on multidistsiplinaarne, hõlmates joonistamist, graafikat, traditsioonilisi ja digitaalseid meediume, mudelite valmistamist, etendusi ja koostöövõimalusi, interaktiivseid praktikaid.

Pikkus

 • 1 aasta: täiskohaga
 • 2 aastat: osalise tööajaga

Omadused ja eelised

Disainivõrk

Asub kunstikooli südames, MA Design: Illustration on osa uuenduslikust disainivõrgustikust - töötajate ja üliõpilaste kogukonnast, kes uurivad disainiideid diskursiivses, valdkondadevahelises stuudiokeskkonnas. Kriitiliselt informeeritud praktiliste disainerite rühmas töötab eksperimentaalselt, inspireerituna uutest teadmistest ja võimalustest.

Magistriõppes konkreetse kvalifikatsiooni omandamise ajal kogevad tudengid oma ainet laiemas kaasaegse disaini praktikas.

Spetsialistlik keskkond

Magistrikogukonna õitsengu võimaldamiseks on välja töötatud spetsiaalsed ruumid. Need mõtlemiseks ja harjutamiseks mõeldud ruumid asuvad keskuses kunstikoolis, võimaldades hõlpsat juurdepääsu laiale seminariruumidele, kus traditsiooniliste ja kaasaegsete tehnikate kombinatsioon avab põnevate võimaluste maailma.

Karjääri väljavaated

Me kasvatame kõrgelt motiveeritud, sõltumatuid ja loomingulisi mõtlejaid, kes suudavad oma oskusi loovatesse turgudesse üle kanda, nagu ettevõtluse uuendajad, vabakutselised praktikud ja uuenduslikud meeskonna mängijad. Varasemad lõpetajad saavutavad valdavalt kõrgharidustasemega ametikohad või praktiseerivad üksikettevõtjad, disainstuudio kunstnikud, kunstnikud, muuseumikülastajad, arhiivistid, teadlased, akadeemikud, kogukonnakursused, spetsialistide tehnikud ja filmitegijad riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Sisenemise nõuded

Teil on vähemalt 2,2 Ühendkuningriigi bakalaureuse kraadi või sellega samaväärne rahvusvaheline diplom või kraadiga samaväärne kraadiõpe või kutsekvalifikatsioon. Teise võimalusena võidakse teid lubada, kui suudate näidata asjakohaseid teadmisi ja oskusi autasustatud kraadi tasemel. Lisaks peate esitama ka digitaalse portfelli.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

MA kujundus: illustratsioon koosneb neljast ühikust kogusummas 180 ainepunkti.

Programmi eesmärk on aidata teil kohaneda väljakutsetega MA tasemel teadusuuringute ja praktika osas, võimaldades teil tuvastada ja kirjeldada selget suunda oma kraadiõppe kujundamise uuringuks.

Sind julgustatakse arendama disainilahendusi, mis hõlmavad peamisi disainiküsimusi ning on keerukad ja ambitsioonikad, võttes arvesse suhtelisi kontekstuaalseid juhte.

Samuti julgustatakse ja toetatakse teie kogemusi erialas kas praktilise projekti, teadustöö konteksti, vahetuse, töökogemuse või muude läbirääkimistega väliste partnerite, õppurühmade ja loomemajanduse vastastikuste suhete kaudu.

Programmi lõppedes teete suuremahulise projekti, et oma varasemaid teadusuuringuid ja praktikat integreerida täiesti realiseeritud kollektsioonidesse, tükkidesse, ettepanekutesse, äriplaanidesse või näitustesse, mis tahes töövahendile sobivad vahendid. Samuti on teil välja töötatud strateegia oma praktika jätkamiseks, mis on asetatud ja kohandatud selle kutse või distsipliiniga.

Aasta 1

MA kujundus: illustratsioon koosneb neljast ühikust kogusummas 180 ainepunkti.

Tuumaelektrijaamad

Professionaalsed platvormid

See üksus laiendab teie kogemusi professionaalsesse sfääri kas praktilise projekti, uurimistöö konteksti, vahetuse, töökogemuse või muu läbirääkimiste teel toimuva professionaalse suhtluse kaudu välispartneri, tudengigruppide ja loomemajandusega. Projektid ja paigutused toimuvad piirkonna kunsti-, disaini- ja meediaorganisatsioonide võrgustikus, kuid neid võivad korraldada ka üksikud õpilased, kui need põhinevad sarnastel erialase arengu ja kogemuste raamistikul. Selles üksuses toimub ka PDP.

Disainipraktika 1: soovitusmeetodi süntees

Selle osa esimene osa on ette nähtud atesteerima teid magistritasemelise uurimistöö ja praktikaga seotud väljakutsetega, võimaldades teil tuvastada ja kirjeldada kraadiõppe disainiõppe selget suunda. Teine hõlmab individuaalsete kujundusettepanekute väljatöötamist, oma 2. praktika tavaplatvormi väljatöötamist.

Kujunduspraktika 2 (illustratsioon)

See üksus tegeleb keha arendamise ja valmistamisega, realiseerides illustratsioonis teie individuaalset loomingulist ambitsiooni. Töös sünteesitakse eelmiste üksuste ajal tehtud teadus- ja arendustegevus. Teid julgustatakse tegema koostööd eakaaslaste, väliste partnerite ja virtuaalsete kogukondadega ning andma oma tööle kriitilise hinnangu.

Tõenäoliselt vabatahtlikud osakud

Disaini kaubanduslikud aspektid

See üksus hõlmab selliseid teemasid nagu turu-uuringud ja teenuste kujundamine; tarbijakäitumine - vajadused ja hoiakud; innovatsiooni levitamine; tootedisaini kaubanduslikud aspektid, sealhulgas toote turule toomine, nt tootmis- ja turustuskanalid, kuluarvestus ja hinnakujundus ning reklaam ja müügiedendus.

Vaidlustatud alad

See üksus tegeleb nende identiteetide ja kultuuride kujundamise kontseptuaalsete ja materiaalsete territooriumide vaidlustatud olemusega.

Digitaalsed futuurid

See üksus pakub õpilastele suunatud võimalust laiendada ja täiendada oma praktikat, hõlmates, uurides ja arendades digitaalset sisu laiemas teadlaskonnas.

Tervis ja heaolu

See üksus keskendub rahvatervisele ja heaolule, rõhuasetusega ebavõrdsusele; Ärahoidmine; Edendamine ja kaitse. Tuginedes kliinilises keskkonnas toimuva kunsti / disaini tugevale pärandile, laiendab see üksus oma arusaamu teooriast ja praktikast tekkiva rahvatervise tegevuskavas ning pakub reaalse elu võimaluste uurimise võimaluste kaudu välja individuaalse praktika uurimise erinevates kontekstides: nt vaimne tervis, pikaajalised tingimused, tervislik vananemine ja ennetav heaolu.

Muuseum ja linn - linn muuseumiks

Üksus uurib muuseumi ja linna ning linna kui muuseumi suhet. Tähelepanu vahetub teoreetiliste ja ajalooliste mudelite vahel, aga ka linna konkreetsete asukohtade ja asutuste kasutamisel.

Läbirääkimistega uuring

See üksus pakub teile individuaalset võimalust laiendada ja täiustada oma praktikat, kaasates ise läbiräägitud uuringu. See võimaldab õpilastel:

 • Laiendage 1. praktikas välja töötatud ideid ja ettepanekuid
 • Hõlbustage konkreetse töötoa või ainevaldkonna või kontseptuaalse paradigma sügavamat õppimist
 • Jätkake oma praktikale vastavat välist projekti või võistlusjuhendit.

Teadus- ja rahastamisettepanekute kirjutamine

Sissejuhatus ettepanekute kirjutamisele sellistele rahastamisasutustele nagu Arts and Humanities Research Council (AHRC) ja Arts Council England (ACE). See üksus hõlmab järgmisi teemasid: põhjalike ideede genereerimine; kriitiliste ja kontseptuaalsete raamistike väljatöötamine; usaldusväärsete metoodikate ja lähenemisviiside kehtestamine; teadlikkus loode konsortsiumi doktorikoolituse partnerluse, AHRC ja ACE parameetritest; koostöö tähtsus; gruppides töötamine, avalikkuse kaasamine ja mõju; grupile ideede esitamine, teadliku kriitika andmine ja saamine; efektiivse kirjutamisstiili arendamine; ettepanekute struktureerimine ja pikkuse kirjutamine; eelarve koostamine ning tasuvuse ja kaasrahastamise olulisus; aja planeerimine; tuttav Je-S-iga.

Pildid ja arhiivid

See üksus uurib kunsti, fotograafia ja arhiivi teoreetilisi, kriitilisi ja praktilisi vaatenurki.

SciArt

Saate teada SciArti interdistsiplinaarsest valdkonnast, töötades välja isikupärase töö, mis on tehniliselt asjatundlik ja intellektuaalselt lahendatud.

Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Magistriõpe kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunkti.

Uuring

 • Täiskohaga: 25% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 75% sõltumatu uuring
 • Osalise tööajaga: 25% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 75% sõltumatu uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam
 • Osakoormus: 100% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 0% eksam

Manchesteri kunstikool

Meie kunstikool on Suurbritannia teine vanim disainikool, mis pakub kursusi, mis on mõeldud spetsialiseeruma tööstuse vajadustele ja andma õpilastele tööriistu nende valitud karjääri jaoks.

Nagu Manchesteri linn, on ka kool uhke loovuse, tavapärasuse ja professionaalsuse üle, pakkudes laias valikus arhitektuuri, kunsti, disaini, meedia ja teatri bakalaureuse- ja magistriõppe kursusi ainulaadses loomingulises keskkonnas, mis soodustab loomingulist koostööd kõigil erialadel.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: Täistööajaga lõiv: 1542 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 1542 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: Täistööaeg: 2750 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 2750 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Lisainformatsioon

Magistriõpe kvalifikatsioon hõlmab tavaliselt 180 ainepunkti. Õppetasud jäävad samaks igal õppeaastal, kui kursus on läbitud tavapärases ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Õpilased järgivad individuaalset õppeprogrammi seoses oma praktikahuvidega. Materjalide maksumus sõltub nende isiklike tavade arengust ja varieerub ideede teostamiseks vajalikest materjalidest. Isiklike teadusuuringute jätkamisega võivad kaasneda ka mõned reisikulud. Õpilastelt ei nõuta töötava tööriistakasti nullist ehitamist, kaamera toomist ega sülearvuti ostmist. Materjalide maksumus võib varieeruda kallist klaasipuhumisest kuni kuluka digitaalse programmeerimiseni, see sõltub individuaalsest praktikast.

Paigutuskulud

Professionaalsete platvormide üksus võib nõuda teatavaid reisi- / elamiskulusid, kui õpilane valib praktika, mis nõuab reisimist.

Kutsekulud

Täielikuks kvalifikatsiooniks lisatasu ei nõua.

Muud kulud

Mõni õpilane võib eelistada oma kirjaliku hindamismaterjali trükkimist ja köitmist ning selle maksumus oleks kuni 100 naela. Paljud õpilased valivad kirjaliku töö esitamise ja mõned portfellid töötavad tasuta elektrooniliselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem