Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Teave programmi kohta

Disainitoote programm on loovuse eesmärk - harida õpilasi disainijuhtideks, kes tegelevad reaalmaailma probleemidega, tasakaalustades loomingulisuse ja tehnilise võimekuse kõrge taseme kontekstipõhist ülevaadet ja inimeste empaatiat.

Disaintoote identsust iseloomustab pluralistlik lähenemine projekteerimisele mitmete projekteerimiskultuuride kaudu - disain läbi valmistamise, disaini tootmiseks, objekti vahendatud interaktsioonid, disain katalüsaatorina ja tulevaste tuletiste uurimine - mis põhinevad kontekstuaalse ja reaalmaailma teemad. See annab õpilastele ideekontseptuaalse ja valideeritava platvormi, mis tekitab väljakutseid tekitavaid inimesi, kohti, asju ja süsteeme käsitsi valmistatud esemetega.

Erinevate meeskondade ja üksikprojektide kaudu, mis hõlmavad väliseid partnereid ja juhendavad praktiseerivaid disainereid ja disainiuurijaid, määravad õpilased oma disainikultuuri, luues töö portfelli, mis leiab need soovitud professionaalses kontekstis. Lõpetajad on loomingulised katalüsaatorid ja visionäärid, kes hakkavad oma valdkonna juhtideks saama.

Programm pakub:

  • intensiivne õpe platvormidel
  • teemadega seotud tegevusprogramm
  • juhendajad, kes on juhtivad praktikud ja teadlased
  • prototüüpide tehniline tugi
  • juurdepääs kolledži seminaridele ja tehnilistele vahenditele
  • võimalused eksponeerida Londonis ja mujal
  • koostööprojektid tööstuspartneritega
  • tõeliselt rahvusvaheline perspektiiv, kus osalevad umbes 20 rahvaste õpilased

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse järgmist: loovus, kujutlusvõime ja innovatsioon töös ilmnevad; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Disaintoote sisenemise nõuded on järgmised:

  • hea bakalaureuse kraad või samaväärne
  • oskuslik kirjalik ja suuline inglise keelt

Mitmeaastane töökogemus kas enne või pärast esimese astme saavutamist on kasu.

Taotlusi tervitatakse kandidaatidelt seotud taustadest, nagu kunst või insener.

Digitaalne portfell

See peaks kirjeldama oma võimeid disainis ja esitluses. See peaks sisaldama projekteerimisprotsessi uurimis- ja uurimisetappide representatiivseid näidiseid joonistest, mudelitest ja muudest materjalidest, samuti valmistoodete valmistamist.

See peaks sisaldama ka näidisprojekte mis tahes kirjaliku töö, tehniliste uuringute või täiendavate tööde kohta, mis viiakse läbi koos disainiprojektidega.

Portfell peaks näitama oskuste ja kogemuste hulka ja mitmekesisust, kuid peaks rõhutama teie teadmisi teemast, mille kohta te taotlete.

Pane tähele:

Sketchbookide ja sülearvutite digitaalsed väljavõtted tuleks kaasata (kui küsitleda kutsutakse, peaksite kaasama sketchbooks).

Füüsikalised / esemed peavad olema fotodega esindatud ja neid võib küsitleda, kui teid valitakse.

Valmistööde tööjoonised ja fotod peavad olema kuupäevastatud ja neile tuleb lisada lühike kirjalik seletus.

Kogu esitatud töö peaks olema õigesti pealkirjastatud ja selgelt tähistatud teie nimega.

Ühist projekti tööd või koostööprojekte tuleb selgelt kirjeldada kui sellist. Peate selgelt näitama täpselt, millist rolli esitasite esitatava töö loomisel.

Kui saate näidata, et olete esitanud töö, mis ei ole teie enda jaoks, nagu oleks see teie enda jaoks, või selgub, et teie osalemine ühistöös on olnud tõsiselt liialdatud või kui taotluses on tehtud valeandmeid vormis või muul dokumendil, mida kaalub vastuvõtukomisjon, võidakse teid diskvalifitseerida.

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Intervjuule võib tuua kõik tööd, mis on tehtud pärast portfelli esitamist või käimasolevat tööd.

Sa peaksid oma intervjuule viima sketchbooks.

Oli eeldatavasti võimalus rääkida enesestmõistetavalt ja objektiivselt oma tööst ja oma isiklikest ambitsioonidest tulevaseks tööks kolledžis.

Teilt palutakse teha väike ülesanne, mida peaksite intervjuule viima.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev