MA ettevõtluse alaste asjade internetis

Üldine

Programmi kirjeldus

Kellele see on?

See, kas olete inseneriõpetaja või inseneri eriala, annab teile kursuse, mis on vajalik IOT tööstuses vajalike oskuste ja teadmiste omandamiseks. Loomulikult meeldib ka soovivatele ettevõtjatele, kes soovivad oma IoT-ettevõtmisi alustada.

See MSc aitab teil uurida erinevaid tehnilisi valdkondi, nagu arvuti, elektroonika, telekommunikatsioon, arvutivõrgud, informaatika, andmete analüüs, küberjulgeolek ja tarkvaratehnika.

Millised on asjade internetis miljardid nutikad asjad? Uurige selle programmi teemasid ja õppige, kuidas kujundada välja kujunemisjärgus IOT tööstus, mõistmaks, kuidas käsitleda inseneri väljakutseid ja kasutada piiramatud võimalusi. "

Professor Tom Chen, programmijuht.

Eesmärgid

City , University of London asjade interneti koos Ettevõtluse MSc aitab teil:

  • Katke teooria ja praktika, mis on väärtuslik karjääri tekkivas IOT tööstuses või alustades oma IoT-ettevõtmist.
  • Töötada välja sügavad kogemused elektroonikaseadmete, sensori ja kommunikatsiooni alustehnoloogiate alal, mis võimaldavad teil kasutada inseneride nõudlust ja võimalusi nii tehniliste oskuste kui ka IoT-i ärimõjude teadlikkusega.
  • Õppige rakendama oma teadmisi, et luua uusi leiutisi ja ideid ning tuua need reaalsuseks.
  • Töötage välja ettevõtliku perspektiivi, mis on olulise tähtsusega uuenduslike toodete kavandamisel Sir John Cassi ärikoolist, mis on tuntud Ühendkuningriigi juhtivate ärikoolide moodulina.

Ühendkuningriigi valitsus eraldas 2015. aasta eelarves tuhande tuhande teadusuuringute jaoks 40 miljonit dollarit, nimetades seda "infovahenduse järgmise etapina, ühendades kõik alates linnatranspordist meditsiiniseadmete ja kodumasinatega".

Riiki sisenemise nõuded

Selle kursuse taotlemiseks peate kandma vähemalt teise klassi autasud või samaväärse inseneri-, teadus- või matemaatika erialal.

Arvesse võetakse sobivat tööstuslikku kogemust, näiteks paar aastat seotud tööstusharus või käivitamisel.

Inglise nõuded

Selle kursuse ingliskeelne nõue on IELTS 6,5 (eelistatav on vähemalt 6,0 kõigist neljast testimiskomponendist).

Pidage meeles, et UKVI SELTi loendi muutuste tõttu ei saa me enam täiskasvanutele, kes vajavad CAS-i, alates 2014. aasta aprillist, TOEFL-i inglise keele tõendina.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for ... Loe edasi

City, University of London is a special place. With skill and dedication, we have been using education, research and enterprise to transform the lives of our students, our community and the world for over a hundred years. Näita vähem