MA ettevõtluses ja õigusteaduses rahvusvahelistel turgudel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MA ettevõtluses ja õigusteaduses rahvusvahelistel turgudel

Liitu professionaalse klassi õpilastega, kes on valmis juhtima ja strateegiliseks otsustajaks rahvusvahelises äris. Tänased turud nõuavad rohkem kui äri Savvy, ja seetõttu AAU magistrikraad äri ja õiguse rahvusvahelistel turgudel programm juhendab õpilasi läbi erakorralise, interdistsiplinaarse õppekava.

Õpilased saavad otsustavaks mõtlejateks majanduses, rahanduses, rahvusvahelises äriõiguses ja juhtimises. AAU teab, et kõige mitmekülgsemad äriõpilased on täna homme parimad otsustajad.

Õpitulemused
Rahvusvaheliste turgude äri- ja õigusteaduse magistriõppe lõpetajad võivad oodata:

  • Spetsialiseerunud majandus-, äri- ja äriõigusele rahvusvahelistel turgudel.
  • Olge enesekindlad mõtlejad, kes otsivad innovatsiooni, töötavad välja uusi protseduure ning integreerivad teadusuuringuid ja teadmisi mitmest kutsealast.
  • Pädevalt sünteesida õigus-, äri- ja turumajandusanalüüside andmeid.
  • Mõista käsitöö- ja turunduskampaania kujundust nii projekteerimis- kui ka juhtimisküsimustes.
  • Nimetage, kirjeldage ja kirjeldage probleeme kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete meetodite abil.
  • Suhtle professionaalselt, otsustavalt ja strateegiliselt suulises ja kirjalikus inglise keeles. Meie lõpetajad oskavad kirjeldada ja arutada keerukaid probleeme ja lahendusi rahvusvahelisele publikule.
  • Olge äriklassi spetsialistide klass, kes suudab juhtida oma karjääri, samuti teiste inimeste ja rühmade arengut.

Praktiline õpe

Pakutakse ettevõtlus- ja õigusteadust rahvusvahelistel turgudel, on täisajaga õppekava.
Täistööaeg: õppimine ja edenemine põhineb klassiruumis loengutel ja interaktiivsetel harjutustel. Osalemine ja osalemine on kohustuslikud.

  • 7 klassi tundi = 1 ECTS krediit
  • 42 tundi = 6 ECTS / 3 USA krediiti

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive ... Loe edasi

Founded in Prague in 1990, Anglo-American University (AAU)*, is the oldest private institution of higher education in the Czech Republic. We pride ourselves on providing a personalized and distinctive university education in the English language. Utilizing the best from American and British academic traditions, AAU educates future leaders and global citizens in a multicultural setting of students and faculty from over 60 different countries. Näita vähem