MA ettevõtluses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie magistriõppes Brand Innovation, keskendudes ettevõtlusele

Digitaalsete muutuste ja uuenduste mõistmine, jätkusuutlike äristrateegiate arendamine, pikaajalise kasvu tagamine - need oskused on hindamatud. Õppetöö käigus saate teada, millised suured äriideed välja näevad ja kuidas ühte ettevõttest luua. Avastate erinevaid ärimudeleid ja käivitamise viise, õppige mõistma rahaliste edusammude näitajaid ja rakendage tootearenduse vilgasid tehnikaid.

118326_04_Picture_Entrepreneurship-Innovation.jpg

Innovatsioon on teie õpingute keskmes. Te sukeldute uutesse tehnoloogiatesse, nagu näiteks AI, VR, AR, Blockchain või Big Data, saate väärtuslikku panust majanduskasvu häkkimise mõttes ja õppida kõike brändi positsioneerimisest, sest brändi mõtlemine puudutab iga äri.

Tihedad sidemed praktikaga

Oma karjääri alustamiseks teeme koostööd alustavate ettevõtete, juhtivate brändifirmade ja asutustega. Õpingute ajal töötate suurte rahvusvaheliste ettevõtete tegelike projektide kallal, valmistades ette ettevõtte arendaja strateegilisi ja loovaid ülesandeid. Parandage oma loovust ja analüütilist mõtlemist ning laiendage oma professionaalset võrgustikku.

Meie pühendunud professorid on rahvusvaheliselt tunnustatud kui edukad strateegid, konsultandid, disainerid, asutajad ja juhid. Tänu meie ühendusele Hiinaga on teil ainulaadne võimalus tutvuda brändi mõtlemise ja äritegevuse läänepoolsete ja idapoolsete perspektiividega.

Moodulid

 • Brändi innovatsioon
 • Brändi mõtlemine
 • Digitaaltehnoloogiad
 • Brändi ettevõtlus
 • Agile tootearendus
 • Andmeteadus
 • Tehisintellekt
 • Äri modelleerimine
 • Kasvu häkkimine
 • ja teised

Karjäärivõimalused

Et saada tulevikus soovitud kandidaat, pööravad teie uuringud innovatsiooni ümber. Tänu ainulaadsele keskendumisele brändi mõtlemisele ja uutele tehnoloogiatele ning kultuuridevahelisele keskkonnale on teil hea ettevalmistus globaalsete asutajate loomingulistele strateegilistele ülesannetele.

Brand innovatsiooni lõpetajana, keskendudes ettevõtlusele

Miks just Brand University of Applied Sciences (endine Brand Academy) ?

Brand University of Applied Sciences on esimene ülikool maailmas, mis keskendub brändimõtlemisele. Me ühendame teaduslikud meetodid praktiliste projektide ja tugeva Euraasia fookusega. Me kujundame tuleviku uuendajaid ja probleemilahendajaid mitte ainult edastades ajakohaseid teadmisi brändingu kohta, vaid arendades ka tugevaid isiksusi.

Sissepääs

Õpingute algus: aprill või oktoober.

Peate olema:

 • Edukalt lõpetatud kuue semestri bakalaureusekraad on vähemalt 180 ainepunkti (ECTS) pluss vähemalt üheaastane praktiline töökogemus või 210 ainepunkti (ECTS).
 • Inglise keele oskus tasemel B2 või vähemalt 550 punkti paberil TOEFL testis või 85 punkti internetipõhises testis või 6,5 punkti IELTSis.
 • Esitage oma CV, viited ja motivatsioonikiri, mis näitab teie kirge tootemarkide vastu ja suurt huvi uute tehnoloogiate vastu.

Kui oleme teie taotlusdokumendid positiivselt hinnanud, saavad meie rakendusehaldur Anna Prokhorenko ja meie kursuse direktor teid isiklikus vestluses tundma. Te saate neile rääkida oma haridusest ja karjäärist, oma sobivusest kursusele ja oma isiklikest eesmärkidest seoses õppimisega.

Stipendiumid

Brand University of Applied Sciences on olemas stipendiumiprogramm, et anda andekatele noortele spetsialistidele üle kogu maailma võimaluse meie programmi kandideerida.

Kui stipendiumid on nüüd saadaval, küsige nõuandjatelt.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus.

Brand University of Applied Sciences is the first university worldwide focusing on brand thinking. We combine scientific methods with practical projects and a strong Eurasian focus. Näita vähem