MA filmi ja televisiooni juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Direktor on meediatööstuse loomeprotsessi keskse tähtsusega ja see kursus on loodud selleks, et luua ja arendada oma teadmisi tööstusest, mis võimaldab teil jõuda väljakutseteni võitnud toodangu edastamisega. See praktiline kursus pakub palju võimalusi praktiliseks tootmiseks platvormide ja žanrite kaudu. See suurendab teie jutustamise oskusi ja arendab oma tehnilist arusaamist filmi, televisiooni ja transmedia tootmise kohta, arendades kõrgtehnoloogilisi oskusi direktorina kooskõlas praeguse tööstusharuga.

Meediateaduskond

Kvaliteetsete meediatöötajate juhendamisel kujundate oma juhatusliku stiili ja stiili ning omandab meediatööstuse tööalase sotsiaalse, kultuurilise ja intellektuaalse tausta põhjaliku teoreetilise aluse. Lõplik tootmisprojekt võimaldab teil kasutada tehnilisi ja juhtimisalaseid oskusi, mida olete välja töötanud selleks, et juhtida oma enda töö portfelli koostöös teiste meediateaduskonna üliõpilastega

Teil võib olla bakalaureuseõppega seotud aine või võite suutma näidata oma sobivust selle õppekava kaudu seotud töökogemus või tõendid ja väljundid muudest seonduvatest tegevustest.

Riiki sisenemise nõuded:

Bakalaureuseõpe annab tunnustuse kraadiga 2: 2 mis tahes teemal või samaväärsel tasemel.

Rahvusvahelised sisenemise nõuded:

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate vajalikuks IELTS 6,5 (akadeemiline) või kõrgem.

Kursuse üksikasjad

Selles kursuses õpetavad tavaliselt mitmed töötajad, kellel on vastava teadmisi ja teadmisi, mis vastavad üksuse sisule. Siia kuuluvad kõrgemad akadeemilised töötajad, kvalifitseeritud erialaeksperdid, meeleavaldajad, tehnikud ja teadustöötajad. Te saate kasu regulaarselt külalislahkustest tööstusest.

Põhiühikud

 • Sirvimine žanride kaupa: arendage praktilisi ja kriitilisi oskusi loominguliseks juhtimiseks erinevates žanrites, vormingutes ja meedias ning koguge oskusi ja mõistmist seminaride ja praktiliste seminaride kaudu. Te olete valmis arendusprotsessis koostööd tegema, tehes koostööd magistriõpetajate kirjutamise ja valmistamisega.
 • Narrative Constructions: Loomulikult luues sotsiaalset, kultuurilist ja intellektuaalset konteksti tootmistegevuses koos teiste praktiliste ja professionaalsete oskustega, see üksus pakub kriitilist alust tootmistegevuse efektiivseks realiseerimiseks. Te saate kollektiivselt tegeleda narratiivi teooriaga kriitilisel ja analüütilisel foorumil.
 • Juhtimine
 • Professionaalne praktika: sissejuhatus peamistest mõistetest, oskustest ja teadmistest, mida vajate meediatööstuse tööhõiveks.

Valikulised üksused (vali üks) *

 • Magistritööprojekt: siin saate luua tootmisharule kõnekaardi. Sa plaanid ja tulid välja projekti, mille läbirääkimisi pidas juhendaja. Kasutades meediateaduskonda
 • Magistriõppe uurimisprojekt: saate välja töötada praktilise uurimistöö artefakti, mida toetab kirjalik analüüs või individuaalne või ühiselt kirjutatud paber. Viimane koosneb praktiliste aspektide kirjalikust uurimisest, mida toetavad meedia esemeid.

* Pange tähele, et optsiooniüksused vajavad minimaalset arvu, et neid käitada ja need võivad olla saadaval ainult poolaasta kaupa. Samuti võivad need muutuda aastast aastasse.

Põhijooned

 • Arendada autogrammi draamate ja dokumentaalfilmide esitamiseks
 • Network koos juhtivate praktikutega filmide ja televisiooni tööstuses
 • Töötage koostööpõhises keskkonnas, mis järgib tööstusharu praktikat
 • Arendage kriitilist mõtlemist ja intellektuaalseid oskusi praktiseerijaks peegeldamiseks, õppimiseks ja kasvamiseks
 • Lõpetas Ühendkuningriigi ainus meediateaduse tippkeskuse ja tunnustatud oskuste kuvamise ja meediaakadeemia, millel on suurepärased tulemused kõrghariduse omandamise ja tööstuse mainet.

Programmi spetsifikatsioon

Programmi spetsifikatsioonid annavad lõpliku ülevaate ülikooli õpetatud kraadidest, mis on kooskõlas kvaliteeditagamise ameti nõuetega. Iga BE auhinna saamiseks õpetatav kursus sisaldab programmi spetsifikatsiooni, mis kirjeldab selle eesmärke, struktuuri, sisu ja õpitulemusi ning õpetamise, õppimise ja hindamise meetodeid.

Karjäär

Kvalifitseeritud spetsialistid, kes saavad kiiresti areneva tööstuse jaoks sobivaid liikuvaid pilte mõista ja luua, on kõrgelt hinnatud. Meie üliõpilased lõpetavad elukestva õppejõuna ja peegeldava praktikuna ning praktiliste ja teoreetiliste uuringute kombinatsioon tähendab, et lõpetajad on õnnestunult hästi varustatud. Loomulikult on rahvusvaheline liikumisvajaduste kogukond (IMIS) saanud akrediteeringu, tunnustades selle professionaalsust ja tööstuse olulisust piltidega seotud hariduse ja koolituse valdkonnas.

Mõned meie esitusfilmid

 • Meediate spetsialist
 • Vabakutseline
 • Tootja
 • Direktor
 • Stuudiojuht.

Tööstusharud töötasid

 • Meedia
 • Film
 • Televiisor.

Täiendav õppimine

Kui soovite pärast magistriõppe saavutamist jätkata õpinguid, võite uurida meie doktoriõppekavasid.

Viimati uuendatud Veebruar 2018

Teave kooli kohta

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. Näita vähem