See murranguline kursus on mõeldud neile, kes soovivad oma ideid ja püüdlusi edukaks muuta. Kas te kavatsete juhtida järgmise põlvkonna filmi- ja telesaateid, kujundada teadlase, kaasühenduse tootja või tootmisjuhi karjääri või isegi oma iseseisva tootmisettevõtte juhtimist, annab see kursus teile praktilise väljaõppe ja teoreetilise aluse, mis aitab teil et saavutada oma ambitsioonid meediatootmise dünaamilises maailmas.

Teil võib olla bakalaureuseõppega seotud aine või võite suutma näidata oma sobivust selle õppekava kaudu seotud töökogemus või tõendid ja väljundid muudest seonduvatest tegevustest.

Õppige, kuidas arendada oma ideid kui elujõulisi projekte ja müüa neid väga konkurentsilises turus. Tänu spetsialistide õppimisele spetsialistidelt, kellel on kogu tööstusharu kogemus, jõuate lõpule tootmistegevuse juhtimisel tootjana, tootmisjuhina, asukoha juhi ja esimehe assistendina. Te töötate basseinist, mis pakub töökoha ja seminaride kavandamiseks tootmiskeskust.

Tehes koostööd teiste vastavate teemade üliõpilastega, planeerite ja valmistate oma projekte ja õpiksite, kuidas töötada koos loomingulises keskkonnas. Lõplik tootmisprojekt näitab teie suutlikkust projekte väljendada, planeerida ja juhtida kontseptsioonist ekraanile ja võimaluse korral töötada välja alternatiivne uurimuslik projekt, kui soovite. Kursusel on välja antud "Creative Skillset Tick" - tööstusharu kvaliteediklass, mis antakse väljaõppekursustele, mis kõige paremini valmistavad ette õpilasi karjäärile tööstuses.

Riiki sisenemise nõuded:

Bakalaureuseõpe annab tunnustuse kraadiga 2: 2 mis tahes teemal või samaväärsel tasemel. Taotlused on teretulnud ka meediatööstuses töötavatelt kogenud spetsialistidelt.

Rahvusvahelised sisenemise nõuded:

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate vajalikuks IELTS 6,5 (akadeemiline) või kõrgem.

Kursuse üksikasjad

Selles kursuses õpetavad tavaliselt mitmed töötajad, kellel on vastava teadmisi ja teadmisi, mis vastavad üksuse sisule. Siia kuuluvad kõrgemad akadeemilised töötajad, kvalifitseeritud erialaeksperdid, meeleavaldajad, tehnikud ja teadustöötajad. Te saate kasu regulaarselt külalislahkustest tööstusest.

Põhiühikud

 • Arendamine
 • Narrative Constructions: Loomulikult luues sotsiaalset, kultuurilist ja intellektuaalset konteksti tootmistegevuses koos teiste praktiliste ja professionaalsete oskustega, see üksus pakub alust tootmistegevuse efektiivseks lõpuleviimiseks. Te saate kollektiivselt tegeleda narratiivi teooriaga kriitilisel ja analüütilisel foorumil.
 • Tootmisjuhtimine: sünteesitakse kriitilisi, kontseptuaalseid, juhtimis- ja erialaseid oskusi, mis on vajalikud tootmisprotsesside juhtimiseks tootjana, tootmisjuht, asukoha juht ja esimene assistent direktor. Sa töötate koos MA esitusfilmiga
 • Professionaalne praktika: sissejuhatus peamistest mõistetest, oskustest ja teadmistest, mida vajate meediatööstuse tööhõiveks.

Valikulised üksused (vali üks) *

 • Magistritööprojekt: siin saate luua tööstusharu kõnekaardi, näidates oma võimeid projekti arendamisel ja juhtimisel ideest ekraanile. Töötades kirjanike, režissööride ja toimetajatega, planeerite ja progutseerite projekti, mille üle arutletakse juhendajaga.
 • Magistriõpe uurimisprojekt: saate välja töötada praktilise uurimistöö artefakti, mida toetab kirjalik analüüs või individuaalselt või ühiselt kirjutatud paber. Viimane koosneb praktiliste aspektide kirjalikust uurimisest, mida toetavad meedia esemeid. Millist valikut valite, esitate oma järeldused lõplikul näitustel.

* Pange tähele, et optsiooniüksused vajavad minimaalset arvu, et neid käitada ja need võivad olla saadaval ainult poolaasta kaupa. Samuti võivad need muutuda aastast aastasse.

Võtmepunktid

 • Arendada ideede päritolu, arendamise ja müümise oskusi
 • Töötada välja juhtimisoskused
 • Töötage koostööpõhises keskkonnas, mis kajastab tööstusharu praktikat
 • Arendage kriitilist mõtlemist ja intellektuaalseid oskusi edukaks praktiseerijaks peegeldamiseks, õppimiseks ja kasvamiseks
 • Lõpetanud Suurbritannia ainus meediateaduse tippkeskuse ja tunnustatud oskuste kuvamise ja meediaakadeemia, millel on suurepärane kogemus kraadiõppe ja tööstuse mainet.

Programmi spetsifikatsioon

Programmi spetsifikatsioonid annavad lõpliku ülevaate ülikooli õpetatud kraadidest, mis on kooskõlas kvaliteeditagamise ameti nõuetega. Iga BE auhinna saamiseks õpetatav kursus sisaldab programmi spetsifikatsiooni, mis kirjeldab selle eesmärke, struktuuri, sisu ja õpitulemusi ning õpetamise, õppimise ja hindamise meetodeid.

Karjäär

See kursus varustab teid oskustega, mis aitavad teil edu saavutada mitmesugustes tootmisliinides. Meie lõpetajad on jõudnud oma karjääri edenemiseni tipptasemel tootmisettevõtete ja meediaorganisatsioonidega, kasutades praktilisi kogemusi ja tööstusharu arusaamist, mida nad oma õpingute käigus välja töötasid.

See kursus on akrediteeritud Creative Skillset'iga ja kannab Creative Skillset Tick. Loovate oskuste taseme tõukejõuks saavutamiseks liitub see kursus selle riigi poolt pakutavate tipp-loomemajanduse ja hariduse auastmetega, võite olla kindel, et see on läbinud loomemajanduse ekspertide poolt läbiviidava rangema hindamisprotsessi. Tunnistus antakse ainult neile kursustele, millel on kõige tugevamad sidemed tööstusega, mis annab teile parimad võimalused edukaks karjääriseks.

Filmi tootmine

 • Isiklik assistent
 • Liikumisgraafika redaktor
 • Filmitootja
 • Kaamera abiline
 • TV tootja

Töötatud tööstused

 • TV
 • Film
 • Meedia
 • Tootmine.

Täiendav uuring

Kui soovite pärast magistriõppe saavutamist jätkata õpinguid, võite uurida meie doktoriõppekavasid.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 17 kursust Bournemouth Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,000 GBP
Ühendkuningriik / EL / Kanalisaared: 8000 £ Rahvusvaheline (väljaspool ELi): 14 500 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev