MA filmis ja televisioonis

Üldine

Programmi kirjeldus

Täiendage oma loomepraktikat ja uurige edasi filmi- ja teletööstuse kultuurilisi, filosoofilisi ja ajaloolisi tegureid. Keskendudes tööstuse mitmekesisusele ja ülekandumisele, õpid mõtlema adaptiivselt ja loovalt töötama.

Sissejuhatus

See kursus aitab teil ehitada käsitööd, loomingulisi ja kriitilisi oskusi, et kohandada oma tööd praeguste tööstussuundadega. Meie praktilised projektid peegeldavad filmi- ja teletööstuse töövoogu ja loomingulist keskkonda, samas kui meie kontekstuaalsed uuringud pakuvad ajakohaseid kriitilisi mõtteid globaalsest filmi- ja teleturust.

Meie meistriklasside sarja kaudu saate võimaluse kohtuda ja õppida sellistelt spetsialistidelt nagu Lenny Abrahamson, Emily Morgan ja Ben Wheatley - see annab teile teadmised ja valdkonna kontaktid järgmiste sammude enesekindlaks tegemiseks.

Filmi- ja televisioonikool on maailma parimate filmi-, televisiooni- ja animatsioonikoolide ülemaailmse ühingu CILECT liige. MA Film & Television on akrediteeritud Creative Skillset, kvaliteedimärk, mille on kinnitanud tööstusespetsialistid.

Mida meie lõpetajad teevad

Meie lõpetajad on leidnud töökoha HBO-s, Sky-s ja ITV-s ning töötanud mängufilmides, sealhulgas Disney Cinderella, About Time ja The World's End.

128609_rsz_austin-distel-hg3bhx6u5jg-unsplash.jpg

Mida sa õpid

Uurime, kuidas sellised režissöörid nagu Ben Wheatley ja sellised ettevõtted nagu Curzon ja Film4 kasutavad mitmeplatvormilisi vabastamise ajakavasid. Ja kuidas kaubamärgid nagu HBO, Amazon ja Netflix kujundavad seda, mida me jälgime ja kuidas me seda vaatame.

Uurides kunsti ja tehnoloogia vahel hägusaid jooni, saate teada kõike alates ajakirjandusest kuni filosoofiani ja lõpetades oluliste uurimisoskustega. Oluline on see, et lisaks arendamise, kirjutamise, produtseerimise, filmimise, salvestamise, suunamise ja redigeerimise õppimisele uurite ka seda, miks tasub teie ideid teostada.

Õppeplokk üks

Osalenud intensiivsest praktilisest rühmatööst, saate luua tehnilisi oskusi ja turgutada oma loovust kõigis lühifilmide ja teleprojektide arendamise valdkondades, sealhulgas õppida tundma juriidilisi nõudeid, eetikanorme ja riskianalüüsi. Seda tööd toetatakse mõttega, kuidas kultuurikontekstid kujundavad lavastust ja vaatajaskonda.

Meie meistriklasside ja külalisesinejate sari tutvustab teile kogenud spetsialistide võrku sellistest ettevõtetest nagu BBC, Channel 4, Sky ja Pinewood Studios.

Moodulid

 • Kontekstuaalsed uuringud: ekraan, kultuur ja ühiskond
 • Loominguline praktika: sihtasutus

Õppeplokk kaks

Teine õppeplokk kutsub teid üles arendama oma mõtlemist lääne kultuuri piiridest kaugemale. Koostöös eakaaslaste meeskonnaga on teil võimalus edastada 10-minutiline filmi- / televorm või stsenaarium, mis on inspireeritud üleilmastumise ja ekraanimeedia uurimistest.

Samuti saate maitsta selle tööstuse võimalusi külastada rahvusvahelist filmifestivali ning korraldada praktika- ja praktikakohti.

Moodulid

 • Kontekstuaalsed uuringud: ekraan ja globaliseerumine
 • Loovpraktika: arendamine

Õppeplokk kolm

Lõpliku projekti valite sõltuvalt karjääriplaanidest. Kui plaanite minna doktorikraadile, saate koostada väitekirja või teadusportfelli, mis hõlmab kõrgetasemelist uurimistööd, keerulist filmi või televisiooni lugemist ja edasist arutelu. Kui soovite suunata otse valdkonda, võite valida ka tööstuspraktika projekti, kus teete 20-minutilise filmi- või televormi või kirjutate mängufilmi.

Konsulteerite oma tööga määratud juhendajaga ja jagate seda oma kaaslaste ja kursuse meeskonnaga samm-sammult tagasiside saamiseks.

Moodulid

 • Kontekstuaalsed uuringud: viimane suurprojekt
 • Loovpraktika: lõplik suurprojekt

Ülaltoodud moodulid on need, mida meie õpilased uurivad või uusi välja pakutakse. Programmi ülesehitus ja moodulid võivad muutuda meie õppekava täiustamise ja läbivaatamise protsesside osana. Kui mõni moodul on teie jaoks oluline, arutage seda kursusejuhiga.

Kuidas sa õpid

Toimub üle 45 nädala ja 3 semestrit, valite erialad, mis keskenduvad teie ideaalsele karjäärile, ja õpite tööstuse professionaalsetelt mentoritelt. Meie külalislektorite kavas on olnud kriitik dr Mark Kermode, Punamütsakirjanik Tony Grisoni, Kesköölõunase produtsent Mary Burke ja Green Wingi kirjanik James Henry.

Filmi- ja televisioonikoolis on korraldatud Channel 4 talendipäev ja me aitame oma õpilastel sageli kindlustada praktikavõimalusi filmides Warp Films ja TwoFour.

Hindamismeetodid

 • Pidev hindamine ilma ametlike kontrollimisteta
 • Põhiteooria, mis põhineb kirjalikel töödel
 • Põhipraktikat hinnatakse visuaalse projekti ja kaasnevate portfellide põhjal
 • Valikmoodulid kõik koos teooria / praktika võimalustega
 • Lõputöö lõputöö ja / või suurprojekt

Töötajad

Õpid aktiivsetelt kirjanikelt, produtsentidelt, režissööridelt, monteerijatelt, helirežissööridelt ja filmikunstnikelt. Meie külalisesinejate hulgas on olnud juhtivaid kriitikuid, Southcliffe'i, How I Live Now ja Campus kirjanikke ning filmi For For Peril produtsente.

Mõned töötajad õpetavad ainult kindlates moodulites ja teie kursusel ei pruugi olla kõiki liikmeid.

Rajatised

 • 129-kohaline kino, Christie M-seeria 2,5 k projektsiooni ja 7,2 ruumilise heliga.
 • Neli suurt tootmisstuudiot:
  • Produktsioonistuudio 1: mitmeotstarbeline stuudio, mis on varustatud kolme Sony HXC-FB80 stuudiokaamera, kromaathalli ekraani ja täieliku valgustusega. Integreeritud reaalajas galerii koos 4-sisendise Tricaster Ultra HD tootmissüsteemiga.
  • Lavastusstuudio 2: mitmeotstarbeline stuudio ja tugiplats stuudio 1 jaoks.
  • Lavastusstuudio 3: mitmeotstarbeline stuudio koos valgustusega.
  • Lavastusstuudio 5: Spetsialiseeritud rohelise ekraaniga stuudio lõpmatuse katte ja 360-kraadise objekti valgustusseadmega. Juurdepääs Xsensi liikumisandurikomplektile ja VR / AR / MR seadmetele.
 • Üheksa Mac Pro-i redigeerimiskomplekti koos Avid Media Composer, Adobe Creative Cloud Suite ja Da Vinci Resolve abil.
 • Kaks spetsialiseerunud komplekti, millel on DaVinci Resolve ja 4K eelvaate ekraanid.
 • Kaks 28-kohalist 'Post Hub' järeltoodangu tarkvara koolitamiseks, varustatud kahe ekraaniga Apple iMac'idega. Saadaoleva tarkvara hulka kuuluvad Avid Media Composer, Adobe Creative Cloud, Da Vinci Resolution ja Pro Tools. Saadaval on ka tootmise juhtimise tarkvara.
 • 25-kohaline dubleerimisteater koos Avid S6 segamislaua ja Pro Tools Ultimatega.
 • Veel kolm tootmisjärgset helikomplekti - kõik varustatud Pro Tools Ultimatega.
 • Foley / ADR sviit, millel on juurdepääs mitmesugustele mikrofonidele, foley püünistele ja rekvisiitidele.
 • Kõik Avid NEXIS-i ühiskasutussüsteemiga võrguga ühendatud kõik tootmisjärgsed sviidid tõrgeteta juurdepääsu ja projektide integreerimise jaoks.
 • Digitaalkaamerad (HD kuni 4K), sealhulgas Arri Alexa, RED, Sony, Canon, Blackmagic, Panasonic ning Arri SR3 ja Bolex 16 mm filmikaamerad. Saadaval on ka Odyssey 7Q välised salvestajad.
 • Lai valik sooja ja külma (LED) valgustusseadmeid, sealhulgas Arri, Dedo & Kino Flo süsteemid koos traditsiooniliste blondide ja punapeadega.
 • Saadaolevate haaratsite ja ranglisüsteemide hulka kuuluvad Free-Fly Movi M5, Wally Dolly, Indie Dolly, PD1 Dolly, Koolertron Sliders, Glidecam 2000, Libec ja Camcrane Jibs.
 • Heliseadmete hulka kuuluvad Sound Devices 633 mikserid, salvestusseadmed ja lai valik mikrofone.
 • Neli animatsioonitarkvara stuudiod, mis sisaldavad võimsaid Delli täppisjaamasid koos Cintiq 24 ”ja 27” pliiatsiekraanidega. Saadaolev tarkvara sisaldab Adobe Creative Cloud Suite'i kõrval Autodesk Maya (3D), TV Paint (2D) ja Foundry Nuke Studio (VFX Compositing).
 • Spetsiaalne stopp-animatsiooni stuudio, mis on varustatud Canon EOS kaamerakerede, Nikoni objektiivide, Manfrotto käepideme ja Dragonframe pildistamistarkvaraga.

Kuidas kandideerida

Riiki sisenemise nõuded

Ootame avaldusi nendelt, kellel on asjakohane samaväärne 6. taseme kvalifikatsioon või samaväärne kogemus ja kellel on ilmne huvi selle teema vastu.

Samuti võtame teie avalduse vastu, kui teil on ametlik või „sertifitseeritud” õppimine (näiteks koolitus, mida ei korralda ülikoolid ega kolledžid) ning töökogemusest või iseõppimisest õppimine. Seda nimetatakse eelneva õppe akrediteerimiseks (APL) ja see oleks pidanud olema omandatud viimase viie aasta jooksul ning samaväärne meie minimaalse sisenemise kvalifikatsiooni õpiväljunditega.

APL-i taotlejad, kes kasutavad kogemusi kandideerimisel, peaksid teadma, et edasijõudnute staatuse või konkreetsete moodulite või krediidi eest vabastamise korral on registreerimistasu 200 naela.

Keelenõuded

Kui inglise keel pole teie esimene keel, peate demonstreerima inglise keele oskust, mis on õpingute edukaks lõpuleviimiseks piisavalt arenenud. Me aktsepteerime erinevaid tunnustatud inglise keele kvalifikatsioone, mis on samaväärsed rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilise miinimumhindega 6,5, minimaalselt 6,0 lugemisel, kirjutamisel, rääkimisel ja kuulamisel.

Rahvusvahelised taotlejad, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks 4. astme üliõpilasviisat, peavad valitsuse viisanõuete täitmiseks sooritama heakskiidetud turvalise inglise keele testi (SELT) või omama ülikooli tunnustatud ja käendusega tunnustatud keeletesti. Meie vastuvõtumeeskond aitab teid kõigis küsimustes, mis teil võivad tekkida õppeviisade või sobivate keeletestide kohta.

Õppetasud 2020–21

 • 8500 naelsterlingit - täistööajaga Suurbritannias / ELis (makstav vastuvõtutasu on 250 naela. See arvatakse õppemaksust maha).
 • 16 000 kr - täistööajaga rahvusvaheline (vastuvõtutasu makstakse kuni 1000 kr, sõltuvalt kodakondsusest. See arvatakse õppemaksust maha).

Õppemaks kehtestatakse igal aastal ja see vaadatakse igal aastal üle. Seetõttu võib ülikool tõsta õppemaksu teisel või järgnevatel õppeaastatel vastavalt inflatsioonile ja / või seaduste või valitsuse poliitikaga lubatud maksimaalsele tasemele. Õpilasi teavitatakse muudatustest nii kiiresti kui võimalik.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Loe edasi

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Näita vähem
Falmouth , Penryn + 1 Rohkem Vähem